NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Olga ty tez mialas opory przed pojsciem na policje. Mowilam, zebys nie odpuszczala i podala jeszcze, ze ja zglosilam w takiej i takiej komendzie tez tego oszusta.  Moze dlatego sie szybciej za to wzieli.
Jestem załamana po tym co przeczytałam... Dlaczego nie trafiłam na to wcześniej, koleżanka wczoraj kupiła od niej (użytkownika maniera) to siodło Arrezzo przelała 3,5 tysiąca i kontakt się urwał. Tragedia... Czy ma ktoś może do niej chociaż numer telefonu? 🙁
SiwaMiłość kto w ciemno wysyla 3500zl?!... Zero zabezpieczenia, nic... nie rozumiem takich ludzi, bo sami prosza sie o klopoty... 3500zl to brac numer konta, drukowac rozmowy i leciec na najblizszy komisariat policji, ew. zglosic jako info dodatkowe, ze dana osoba zostala zgloszona juz na innym komisariacie ( podac gdzie i kto zglosil)- to ulatwi i przyspieszy prace. Swoja droga ja zawsze kupujac przez re-volte najpierw przegladam watek nieuczciwych, czy przypadkiem nie widnieje na tej liscie dana osoba.
Właśnie rozmawiałam telefonicznie z osobą, która wpłaciła 3,5" tyś za Prestige.
Jak się okazuje obie zostałyśmy oszukane ,a IP użytkowniczki maniera jest już namierzane.
W Kielcach pod adresem "Marty" drzwi otworzyli mi przemili staruszkowie. Oczywiście pytałam sąsiadów,ale nikt nikogo takiego nie zna.
Byłam na policji w Kielcach ,ale sama nie wiele mogę. Całe szczęście skontaktowała się ze mną pokrzywdzona osoba, która ma dużo większe możliwości.
Przestańcie myśleć, że to ja bo tym razem ktoś inny narobił kwasu.
Tu przesyłam potwierdzenie  przelewu z konta moich rodziców.

Aktualizacja- udało sie skontaktować z użytkowniczka ,ktora zadeklarowała ,że zwróci pieniądze mojej koleżance.
A ktoś ma numer telefonu do tej Marty ?
bajeczka2016- Moniko Bednarz Flis jak śmiesz? oszukałaś ludzi na tysiące złotych, ale jak ktoś ciebie oszukał na 200 zł to robisz wielkie halo i liczysz na pomoc re-voltowiczów i wielką sprawiedliwość? Najpierw pooddawaj ludziom pieniądze a później sie ,kłóć o 200 zł, no nie moge uwierzyc w bezczelność twoją
Skoro oszukałam na tysiące to dlaczego nikt nie idzie na policje. Chyba od tego są co ?
Nie robię halo o 200zl tylko chciałam wyjaśnić tą pomyłkę.
Bajeczka-zdziwisz sie wkrotce, ludzie poszli na policje.jak ci komornik wejdzie na konia to dopiero bedzie.
bajeczka- najpierw wyjaśnij twoje pomyłki w wysyłce sprzętu ludziom, bo kase za sprzet masz, a wysłać to już nie wysyłasz
ok, to ja skoczę na tego Chodkiewicza i się dowiem, czy bajeczka tam była dziś 🙂
W takim razie czekam  🙄
Jeśli ktoś cos ma do mnie zapraszam na pv.  😉
Ja tym czasem kończę czytać te bzdury ,bo szkoda czasu na to.
Dziwne tylko ,że ciągle piszą te same osoby. To juz nudne...
Pewnie, jeśli jesteś z Kielc to skocz i zapytaj. Może się wyjaśni do końca. :kwiatek:
jedna wielka bajeczka, a dlaczego piszą te same osoby? bo to jest wątek o oszustach, a oszustem nr1 na re- volcie i innych portalach jesteś ty, moniko bednarz flis, a ludzie oszukani chcą ostrzec innych
Jej, a dlaczego ona jest jeszcze nie zbanowana na tym koncie?
Bardzo się cieszę. Przejdźmy do konkretów. Przepraszam wszystkich  i proszę o kontakt ze mną na pv. Jestem w stanie oddać pieniadze. Tylko proszę o kontakt na pv.  😉
Naprawie swoje błędy. 🙄
Co do wstawionego przelewu: czy przelew z blednymi danymi dojdzie ( bo wnioskuję, że Marta Rudnicka z Chodkiewicza w Kielcach nie ma nic wspolnego) a po drugie ten przelew jest jedynie zlecony, a nie zaksiegowany, wiec moze on nigdy nie wyszedł.

A nawet jakby bajeczka zostala oszukana to coz: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka 🙂
czekajcie pogubilam sie bo do polowy strony bajeczka twierdzila ze nie jest monika, ale teraz nia jest i oddaje pieniadze? brazylijska telenowela.. laska powinna już dawno w więzieniu siedziec a nie z chorym koniem na zawody jezdzic (to jedna i ta sama złodziejka tak?)
drabcio- tak, bajeczka to monika flis bednarz, przyznała sie do tego i oddaje kase wszystkim oszukanym przez nią, wystarczy sie do niej zgłosić
drabcio,  bajeczka twierdzila " to nie ja " w odniesieniu do autora  zdjec siodla CWD i jakiegos kasku.
Pdf był pobrany z konta odrazu po zrobieniu,bo Marta chciała szybko potwierdzenie.
Nie rozumiem jak mógł nie wyjść?
marysia550 pojedz jutro i sprawdź.
drabcio chodzi mi o poprzednie sprawy.  W obecnej sprawie sama zostałam naciągnięta.
Kiedy do was dotrze,że maniera to nie ja.
Tematu konia nie zaczynaj ,bo będę trenować i startować. Nic na to nie poradzisz.  😎
Normalnie. Zanim pieniadze wyjda z konta mozna przelew zedytowac. A to byla sobota, wiec czasu bylo sporo.
W takim razie pobiorę jutro nowego pdf i wstawie.  Mam już dosyć tej sprawy i sprawy mojego konia. Myślcie co chcecie . Wasza sprawa.
Chciałam tylko wyjaśnić sprawę maniera. Nie broniłam jej tylko myślałam,że być może kask przyjdzie.
Nic nie poradzę... Na każde moje słowo macie 10innych argumentów. Może za poprzednie sprawy sobie na to zasłużyłam,ale na pewno nie za tą. Możecie zacząć się cieszyć,bo nie będę już nic pisać . A cokolwiek zechce sprzedać to będzie tylko z odbiorem osobistym. 
Chce żyć w spokoju, proszę zrozumcie to.
A co do numeru konta to przecież chyba można gdzieś sprawdzić do kogo należy.
Marysia- tak. Przelew z blednymi danymi wyjdzie bez problemu. Obie  olga wyslalysmy przelew oszustce na ten sam nr. Konta, jednak i ja i ona mialysmy inne dane.  Innym razem znajoma robila mi przelew za cos tam, wpisala moje dane, pomylila nr. Konta i przelew poszedl w swiat...
Nie broniłam jej tylko myślałam,że być może kask przyjdzie.
Toż umawiałyście się na odbiór osobisty podobno, więc jakie "przyjdzie"? Kręcisz bardzo (jak zwykle).
Nie wiem, skąd to zdziwienie, że nikt tutaj nie wierzy w nic, co napiszesz, i ma "10 kotrargumentów na wszystko" - sama ich dostarczasz... Cóż, dopóki nie dostaniesz bana (kolejnego zresztą) za multikonto.
Jesuuuu, za chwilę trzeba będzie zgłosić ten wątek policjantom z "Archiwum X".... no nie wierzę, że nikt się dziewczyniskiem nie umie zająć raz a porządnie (mówię o policji - dziewuszysko ma tyle spraw pozakładanych i spływa po jej dupie jak po kaczym kuprze).
desire   Druhu nieoceniony...
08 marca 2016 09:24
Ale chociaż nick ma teraz adekwatny do tego co mówi. 🤣 
Jej imie i naziwsko powinno 'zawisnąć' na głównej stronie ogłoszeń, na czerwono jako ostrzeg.
Dziwne też, że w swojej stajni ani tam gdzie na zawodach się pokazuje nie została zlinczowana, przecież świat jeździecki jest mały..  😀iabeł: 😤
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
08 marca 2016 09:45
Opiszę dotyczącą mnie sytuację: mój tatuś zgubi telefon - tygodniową nokie lumię, dopiero co wziętą na abonament. Okazało się, że telefon przywłaszczyła sobie młoda dziewczyna (przez przypadek odebrała połączenie od szefa mojego taty już po zabraniu telefonu). Przywłaszczenie zostało zgłoszone na policję. Już dawno zapomnieliśmy o sprawie, a tu po ponad roku czasu przyjechała do nas policja, zwróciła telefon (zciorchany, z pękniętą szybką). Okazało się, że przy rewizji osobistej z jakiegoś banalnego powodu, znaleziono telefon mojego taty, i wiecie co? Dziewczyna za to beknie. Gdybyśmy nie zgłosili sprawy to policja nigdy by się nie zorientowała, a tak to dziewuszka poniesie konsekwencję swojego zachowania. Karma wraca.
Łatwo moralizować kogoś: idź na policję bo to bo tamto, ludzie nie chcą tego słuchać, bo to za dużo zachodu, bo się boją itd itp. Ale ja wam powiem jedno: ja już będę zgłaszać wszytko na pewno, ponieważ odczuliśmy z rodziną pozytywne skutki działań policji. I pewnie każdy kto wygrał taką sprawę nie zawaha się i pójdzie drugi raz. I wam tego życzę, żebyście w końcu zareagowały, a nuż widelec coś z tego będzie. Satysfakcja gwarantowana 😉
Ja też będę kolejny raz apelować... Idźcie na policję! Swoją drogą ktoś to zgłosił i nic nie dało? Ja zgłosiłam na policję sprawę oszustwa z facebooka. Kwota 150 zł. Może miałam szczęście i trafiłam na kompetentnego funkcjonariusza, ale na drugi dzień od zgłoszenia zostałam na fejsie odblokowana przez oszustkę i przepraszana, proszona  o wycofanie sprawy i zapewniana, że odda. Oddała.

Jeśli ktoś na policję zgłosił, a oni nic nie robią to zgadajcie się wszyscy razem i zgłoście do prokuratury. Oczywiście prokuratura to zleci policji, ale wtedy będą musieli działać, bo to nakaz odgórny. I nie patrzcie na to, że dla prokuratury to pierdoła tylko zgłaszajcie.. to są wasze pieniądze i nikt tego za was nie zrobi.

Ja też jednej odpuściłam. Koleżanka ze stajni... jeszcze ze mną się zastanawiała kto mnie okradł, bo w tym czasie był jeszcze jeden złodziej w stajni. Do tej pory szm*** jeździ w mojej derce. Pad i owijki wystawiła (poprosiła kogoś) parę miesięcy później na sprzedaż - wróciły do mnie, oczywiście musiałam zapłacić. Gdyby nie to że minęło bardzo dużo czasu to bym jej nie odpuściła. Ale trochę mi zajęło "dochodzenie", a od razu nie zgłosiłam, bo wydawało mi się, że to nie ma sensu. Wmówiono mi, że to nie ma sensu, bo policja nic nie zrobi. Żałuję jak cholera. Po facebookowej akcji utwierdziłam się w przekonaniu, że JEST SENS i będę (mam nadzieję, że nie będzie potrzeby) zgłaszać zawsze. Nawet śmieszne 150 zł.
Sivens- 150 zl to dwa dni pracy... To wypad do aquaparku, to jazda lub dwie z dobrym trenerem. Komplet ochraniaczy, nowe buty. Cokolwiek!  Zadnej kasy odpuszczac sie nie powinno.  Nokt nikomu 150 zl. Nie da za darmo, wiec warto sie przejsc
Warto zglosic nawet 50 zl, bo jak osoba X oszuka 10 osob na 50 zl to jest to 500 zl!  Jak kazda z tych osob zglosi to na policje to policja sie tym szybciej zajmie.
Mi kiedys wozek-parasolke dla dziecka ukradli (nowy byl, 150zl) i tylko dzieki temu, ze zglosilam to odzyskalam. Zobaczylam ludzi z nim na ulicy kilka dni pozniej i wystarczylo zadzwonic i im zabrali wozek - oddali mnie. Jakbym tego nie zglosila to nic z tego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się