NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

zelka2303 Oczywiście, ale często ludziom się wydaje, że 150 zł to niska szkodliwość czynu i nie zgłaszają. Owszem, niska szkodliwość, ale to nie znaczy, że policja z tym nic nie robi... Robi!
SieneK   Kasia i SieneK
08 marca 2016 19:42
Zgłaszać, zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać.
Wszystkie zgłoszenia rejestrowane są w Centralnym Rejestrze ... i ma do tego dostęp każdy komisariat w PL jak i niektóre radiowozy wyposażone w terminale z dostępem do CR. A policjant w patrolu pieszym ma możliwość sprawdzenia po połączeniu się z oficerem dyżurnym.
Działa to jak Wujek Google, na przykład funkcjonariusz loguje się do sytemu i wpisuje markę telefonu, IMEI i po chwili wiadomo czy zgłoszona kradzież czy legal.
Pomijam już procedury związane z zatrzymaniem itp itd. ale wystarczy zwykłe zatrzymanie na przystanku autobusowym za picie piwa, jest mandat, jest przeszukanie, jest telefon, sprawdzamy IMEI ...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 marca 2016 23:29
Dziewczyny, ale macie tutaj Facebooka, bo o ile sie nie mylę, to wlasnie ona 😀 
Czemu nie napiszecie pare miłych komentarzy na przykład dlaczego ludzie takiej renomy reklamują swoje usługi złodziejką?
https://www.facebook.com/interhorsepl/videos/974108872668672/
Gillian   four letter word
09 marca 2016 09:14
Zostałam postawiona w tak absurdalnej sytuacji, że jestem zmuszona zareagować. Nawet nie wiem jak Wam to opisać żebyście zrozumieli bo ja sama miałam zagadkę na pół wieczoru.
Mam konto w serwisie ask.fm do zadawania anonimowo pytań. Padło pytanie czy nie znam konia do skoków. Akurat znam więc podlinkowałam link z revolty. Jest tam podany numer do właścicielki konia, mojej trenerki. Ktoś zadzwonił na ten numer i zaczął nawijać, że posty na revolcie, że Gillian poleciła osobę, która oszukuje itd. Chodzi o siodło, które zostało kupione od MANIERKI/MANIERY wspomniane tu na poprzedniej stronie. Miałam nielada problem połączyć fakty, udało mi się dojść do tego, że jedynym co mnie łączy z manierką jest to że to ja założyłam wątek o uczciwych revoltowiczach i ktoś ją tam wpisał jako osobę uczciwą... Więc KTOŚ wszedł na mój profil na rv, odnalazł ask.fm, zobaczył ogłoszenie i zadzwonił pod podany w nim numer w poszukiwaniu manierki. Nadążacie jeszcze?
Zostałam posądzona o jakiś współudział w oszustwie, współpracę ze zlodziejką. Moi trenerzy nie są zbyt techniczni, w życiu nie słyszeli o revolcie, nie ogarniają takich pojęć jak posty więc im też ciężko było wyjaśnić sytuację.
Kategorycznie ŻĄDAM sprostowania tej sytuacji oraz przeprosin za szarganie mi opinii w sposób tak bezmyślny!!! Nie życzę sobie być łączona w jakikolwiek sposób z okradaniem ludzi, oszustwami internetowymi o osobą Moniki Flis/Marty Rudnickiej/co tam jeszcze.
A to nie ona sama?
Gillian   four letter word
09 marca 2016 10:54
Nie wiem, nie interesuje mnie to zbytnio. Za to bardzo mnie interesuje zdanie na mój temat ludzi, których szanuję a oni teraz mają mnie za jakiegoś krętacza 🙁
Jakby nie bylo jest to zniesławienie i ważne jest kto.
Gillian, Daj sobie spokój. Jeśli ktoś zrobił coś takiego - to nie przez przypadek. Przez przypadek to można potrącić szklankę albo nadepnąć psu na łapę. Skoro ktoś ekstra pofatygował się do ciebie i wyciągnął dane do osoby którą znasz - a nawet nie zapytał czy miałaś z sytuacją cokolwiek wspólnego. Zresztą tego typu krzywe akcje to tutaj żadna nowość. Nie liczyłabym na to że dowcipniś się przyzna i przeprosi.
Gillian   four letter word
10 marca 2016 06:30
Żaden to problem wziąć od trenerki numer telefonu tej osoby i samemu to ustalić ale wolę po dobroci bo jestem NAPRAWDĘ wkurzona.
Gillian, liczysz, że ktoś się przyzna? Jak ktoś miał tupet, żeby tak Cię obsmarować to raczej nie będzie miał skruchy, żeby przeprosić.
Jeżeli numer telefonu nie był ,,tymczasowy ,, 😉
Moja sprawa oszustwo na 400zł wygrana!
Czekam na uprawomocnienie wyroku. Dziewczyna oprócz zwrotu pieniędzy będzie musiała pracować społecznie przez niecały rok.
Nie dajcie waszym sprawom przejść płazem, walczcie o swoje
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 marca 2016 17:54
OK czy możemy zrobić listę oszukanych (imię nazwisko,kwota, dane które podała do przelewu) przez Flis/Manierke czy jak jej tam?
Jeżeli każda z nas pójdzie na policję z taka lista szybciej sie tym zajmą i nie potraktują jej jako "drobnego złodziejaszka"
Z jednej strony mi jej szkoda bo po Fb widzę ze dzieci ma, a nie chciałabym zeby moje dziecki mnie przez kratki oglądały, ale prawda jest taka, ze oszukała ludzi na dziesiątki tysięcy złotych, podaje błędne dane do przelewów i kręci jak nienormalna. Jakiekolwiek rozmowy z nią nie maja sensu, bo czuje sie tak bezkarna, ze pozwala sobie na czyste chamstwo.
Wróciłam z urlopu-koniec dobroci dla oszustów. 😤


Edit: patrzcie jakie to pewne siebie  🤣
olga- wygrałaś z Flis? pięknie! rozumiem, że wyrok i wpis do akty "karana" na całe życie jej zostanie i skutecznie utrudni życie.
Nie, z inną oszustką która oszukała również użytkowniczkę zelka2303
ta dziewczyna ma zaledwie 20 lat i będzie to miała w aktach na całe życie
20 lat i takie przekręty?
To jej sposób na życie? Szkoda.
Przyjdzie czas, że zobaczy zakratowane okienko i będzie żałować, chociaż pewne nawyki nigdy się nie zmieniają.

Mam pytanie, bo to ciekawy wątek w sumie.
A rodzice?
Ja wiem, że ona pełnoletnia itd., ale bez kontroli...?
Ta "nasza" Flis ma na fb profil Monica  Maryska  Flis ? To nieźle jej się widać powodzi,  dwa koniki , precavaliada, nowiuski  sprzęt. To naprawdę  szczyt bezczelności 🙁
asds   Life goes on...
11 marca 2016 20:39
Może by poinformować środowisko z nią związane o całej sytuacji?
Na FB przez przypadek
20 lat i takie przekręty?
To jej sposób na życie? Szkoda.
Przyjdzie czas, że zobaczy zakratowane okienko i będzie żałować, chociaż pewne nawyki nigdy się nie zmieniają.

Mam pytanie, bo to ciekawy wątek w sumie.
A rodzice?
Ja wiem, że ona pełnoletnia itd., ale bez kontroli...?


tego nie wiem, nie wstawiła się na sale sądową, ale wiem, że nie byłam pierwszą oszukaną
asds   Life goes on...
11 marca 2016 22:03
I napierśnik Daw-Maga bajeczki z tego co widzę...która twierdziła że nie jest M. Flis.

Inna kwestia. Mam nadzieję że koń znajdzie dobry dom.
anil22, gdy wpiszesz w google Caton to cała historia tego konia się wyświetla, łącznie z tematami jakie były poruszane na re-volcie. Wydaje mi się, że nie za łatwo będzie jej go opchnąć 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 marca 2016 08:42
Ta "nasza" Flis ma na fb profil Monica  Maryska  Flis ? To nieźle jej się widać powodzi,  dwa koniki , precavaliada, nowiuski  sprzęt. To naprawdę  szczyt bezczelności 🙁


To może jednak Państwu Praskom wstawić na FB link nawet do tego forum- niech poczytają. Btw. widzę, że z bajeczką czy manierką czy jak jej tam kilka osób z r-v ma 'kontakt' przez FB
I napierśnik Daw-Maga bajeczki z tego co widzę...która twierdziła że nie jest M. Flis.

Inna kwestia. Mam nadzieję że koń znajdzie dobry dom.


bajeczka twierdziła, że nie jest Martą Rudnicką. bajeczka do bajeczki się przyznawała :P
Ktoś tu ma rozdwojenie jaźni:

Witam wszystkich.
Tak to ja Monika Flis.  Nie będę się tu tłumaczyć czy usprawiedliwiać  . Koń wystartował owszem , żyje i ma się dobrze . Nie kuleje oraz nie cierpi. Co do jego chudości to bez przesady , na pre cavaliada były chudsze to raz, a dwa przychudł po kastracji. Nogi ma 4, konie nie po takich kontuzjach startują. Co z tego , że ma francuza? ??
Nie jadę na nim chyba klasy C???
Dajcie już spokój, trzeba było go sobie kupić za złotówkę i mieć.  Tyle w temacie. Naprawdę nie macie innych zajęć ?? Szkoda, my idziemy dalej bez względu na to co mówią inni. Całe szczęście są ludzie, którzy w nas wierzą i życzą powodzenia(również poprzednia właścicielka).  😉
Zdrowe konie się rozsypują , więc nie ma co go skreślać tylko dlatego, że ma francuza.
Skoro widzieliście nas na zawodach to czego nikt nie podszedł? Z chęcią udzielam wszystkich informacji na temat konia. ;-)
Mimo wszystko
Pozdrawiam  🙂
Witam wszystkich.
Tak to ja Monika Flis.  Nie będę się tu tłumaczyć czy usprawiedliwiać  . Koń wystartował owszem , żyje i ma się dobrze . Nie kuleje oraz nie cierpi. Co do jego chudości to bez przesady , na pre cavaliada były chudsze to raz, a dwa przychudł po kastracji. Nogi ma 4, konie nie po takich kontuzjach startują. Co z tego , że ma francuza? ??
Nie jadę na nim chyba klasy C???
Dajcie już spokój, trzeba było go sobie kupić za złotówkę i mieć.  Tyle w temacie. Naprawdę nie macie innych zajęć ?? Szkoda, my idziemy dalej bez względu na to co mówią inni. Całe szczęście są ludzie, którzy w nas wierzą i życzą powodzenia(również poprzednia właścicielka).  😉
Zdrowe konie się rozsypują , więc nie ma co go skreślać tylko dlatego, że ma francuza.
Skoro widzieliście nas na zawodach to czego nikt nie podszedł? Z chęcią udzielam wszystkich informacji na temat konia. ;-)
Mimo wszystko
Pozdrawiam  🙂
U mojej znajomej pojawiły się też posty z niejaką Karoliną Flis
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1176230565750883&set a mam też dostep do profilu Monica Maryska Flis, może się mylę ale wyglada jak matka i córka
Czy ktokolwiek dokończył jakąś transakcję z KAni? Bardzo proszę o kontakt.
quintana, skróć link, bo mega rozjeżdża forum!!!
teraz powinno być ok  😉
Dzięki!
A co profilem na fb M. Flis? Usunęła?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się