NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Chyba musi czytać regularnie re-volte ;]
Trzymam kciuki zeby udalo Wam sie cos z nia zrobic. I to co pisze Jara to calkiem sensowny pomysl.
Z 2 strony mysle ze kolezanka Pasoń-Woszczyna czyta ten watek ( zreszta kiedys mnie tu straszyla prywatnymi wiadomosciami ) i moze uda jej sie zmadrzec i zwrocic kase , zanim jej sie ten komornik do dupy dobierze. Chociaz z 2 strony powinno jej sie wstydu narobic i do tego tylka dobrac, zeby w koncu zrozumiala ze kleptomanie nalezy leczyc.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2017 08:33
Zapisujcie gdzie ona pracuje, przy zleceniu egzekucji wskażecie gdzie zajmować wierzytelności u pracodawców 😉
Czy miał ktoś doczynienia z Panią Beatą Grodek? Nie pamiętam nicku na re-volcie.
Ja kupiłam od niej bryczesy, nick to Beatrise, paczkę miała wysłać w środę, w czwartek napisała, ze wysłała przez przypadek ekonomicznym i powinna być na piątek, maks na poniedziałek, nadal nic mi nie przyszło, we wtorek napisała, ze wyślę mi nr przesylki, ale nie wyslala
Ja miałam kupić od niej ochraniacze. Miała wysłać za pobraniem ale od poniedziałku/wtorku się nie odzywa...
🏇 UWAGA!!!  🏇

Bardzo proszę wszystkie oszukane osoby przez Joannę Pasoń o kontakt na pw. U nas śledztwo nabiera rozpędu  😜

Proszę o podanie danych z jakich zostaliście oszukani oraz na którym komisariacie sprawa została zgłoszona.

Dopadniemy dziewczę niebawem  🏇
Pursat   Абсолют чистой крови
10 października 2017 11:18
Powodzenia! Może w końcu ktoś zrobi porządek z tym bezczelnym babolem.  🏇
Tyle lat się to ciągnie. Trzymam kciuki za oszukanych. Może warto na grupach sprzedażowo-końskich na fb  zamieścić info aniaagre?
próbowałam ale fb wszystko mi usuwa.
Mam już sporo danych, wiem jakiego konia ma, gdzie trzyma. Jutro idę kolejne informacje na policję przekazać.
Teraz jak najszybciej potrzebuję żeby osoby które zgłosiły sprawę na policję podały mi dane z jakich oszukiwała, dane osoby poszkodowanej i komisariat na który sprawa zgłoszona.
Ja jestem do bólu uczciwa i nie dam się jakiejś szmacie robić w konia.
desire   Druhu nieoceniony...
10 października 2017 13:10
aniaagre, no brawo!
Zastanawiam się czy jednak nie jesteś jedyną osobą, która zgłosiła sprawe na policje.. ?
nie, już kilka osób do mnie napisało z danymi. Nie jestem jedyną ale wiem że jest więcej osób.

😂 nie do znalezienia  👀
Brawo  😅
Choć ja nie byłam przez nią oszukana, to i tak mnie cholera brała jak czytałam ile to osób przez ten czas udało jej się w konia zrobić.
Ja tez gratuluje i trzymam kciuki za to zeby odpowiedziala za to co robi.

Mila
Ja mialam watpliwa przyjemnosc poznac te laske na zywo. Tez mnie nie oszukala, ale cisnienie mi sie podnosilo jak kolejna osoba tutaj pisala o tym, ze zostala okradziona.
Moi drodzy UWAGA!!!
Chciała bym was wszystkich ostrzec przed oszustką Joanną Pasoń-Woszczyną  z okolic Częstochowy. Pani znalazła sposób na szybki zarobek. Sprzedaje wirtualne siodła oraz inne rzeczy. Po otrzymaniu pieniążków na konto kontakt się urywa.  Uwaga potrafi podać się za inną osobę!  Ma kilka numerów kont, telefonów. Oszukała bardzo dużo osób na łączną kwotę kilkadziesiąt tysięcy złotych!!! Przestrzegam przed jakimikolwiek transakcjami z tą osobą.
StajniaDargikowo
Przeczytaj sobie pare postow wyzej. Tu sie o niej dyskusja toczy akurat... 👀
Ostatnio mam szczęście do tych ochraniaczy... Na olx znalazłam ogłoszenie o sprzedaży kompletu Veredusów Carbon Gel Vento za 490 (potem 440)zł. Dostałam zdjęcia, wszystko super, podobno sprzedawane bo okazały się za duże. Odpisałam potem, że jestem na nie chętna, osoba napisała, że "ok" i kontakt się urwał. W niedzielę napisałam czy już ma pani możliwość wyysyłki, na co dostałam odpowiedź, że zarezerwowane dla innej osoby. Po krótkiej wymianie zdań w niedzielę rano zdecydowała się sprzedać je mi, a tamtej osobie odwołać, przyznała się do pomyłki. Prosiła o adres i powiedziała, że wyśle za pobraniem (zaoferowałam jej nawet trochę większą kwotę). W godzinach wieczornych w niedzielę wchodząc na wiadomości olx zobaczyłam, że wiadomości napisać nie mogę. Konto jest nie aktywne. Nazwa użytkownika to było elcelc, Paaat. Maila nie mam, został usunięty podczas dezaktywacji konta. Czy ktoś miał doczynienia z takim użytkownikiem? Id ogłoszenia:  372292401 Miejscowość:Giżycko
Brawo  😅
Choć ja nie byłam przez nią oszukana, to i tak mnie cholera brała jak czytałam ile to osób przez ten czas udało jej się w konia zrobić.


Też nie robiłąm z nią interesów, ale również mi ciśnienie podnosiła niemiłosiernie w tym wątku i przez nią całkowicie zrezygnowałam z transakcji na R-V - mocno 3mam kciuki za powodzenie akcji! - niech jej sie wreszcie policja dobierze do doopy - liczba oszukanych z tego co widziałam tu i na różnych FB grupach idzie już chyba w dziesiątki  😲
Ktoś powinien poprosić 'kolegów' zeby jej napędzili strachu - przy tylu oszukanych nie wiedziałaby nawet do kogo się o to później pluć  😎
Czy ktoś z forum robił interesy z użytkownikiem ae?
Komuś jeszcze KAROLINA PLATON  ( equiplaton) wisi kasę? właśnie złożyłam doniesienie na policję, oraz przekazałam prawnikowi dodatkowo. Może ktoś chce się podłączyć? bo baba jest regularną oszustką i czas to ukrócić...
Nie wiem za bardzo gdzie to wpiąć, ale piszę z prośbą o radę
Jedna z forumowiczek pod koniec października rezerwowała 2 pary ochraniaczy z moich ogłoszeń. Miała przelać kasę najpierw do 27, potem do 30, potem do 3... nie poganiałam, sama pisała... kasy nie było, kontaktu również, sprzęt od - rezerwowałam a tu wczoraj wieczorem przelew. Co gorsza wpłata gotówki (wykonana wczoraj w banku), zatem nie mogę oddać. Problem w tym, że przelew jest za mały i to o jakieś 15%... kontaktu brak. Podany nr nie odpowiada. Smsy nie dochodzą. W międzyczasie kilka osób interesowało się ochraniaczami. Kasa mi potrzebna, 2 konie leczę, koszty wysokie, każda złotówka się przyda a tu impass. Ochraniaczy nie wyślę bo za mało wplacono... nie oddam kasy, bo nie mam jak, nie wiem co odpowiadać na pytania o ochraniacze. Impass lekki
Jakieś pomysły?  😕
Zawsze możesz zwrócić pieniądze na adres wysyłki ochraniaczy przekaz pocztowy. Można u nich dołączyć jakas informacje i powiadomic ze kwota jest za mała
_Gaga, odeślij kasę na konto.
Nie mam numeru konta, bo kasa wplacona w banku jako gotówka bezpośrednio na konto. Tak to bym oddała i po kłopocie. Kurcze pocztą też nie teges bo przez te leki Byśki na pocztę to zdążyć  nie mam szans  😕 ale to chyba rzeczywiście jedyne wyjście. Coś pokombinuję chyba w tym kierunku, tylko odliczę opłatę za taki przekaz, co nie?
ed
koniczkowaaa, ja o tym w kółko piszę na pw. Nie loguje się na revolcie a telefon nie odpowiada. Gdybym miała z nią jakikolwiek kontakt nie byłoby tematu.
Cholera jasna 2 chore konie na łbie, przeprowadzka do 2 różnych stajni, tato leczony onkologicznie, a tu jeszcze taka pierdoła...
Sorki, ale nie ogarniam codzienności i takie tematy mnie teraz przerastają na maksa. Z jednej strony czuję się nieuczciwa bo mam czyjeś pieniądze i nie wiem jak je zwrócić, z drugiej dorosła osoba (pisała na forum, że pracuje) robi mi tak bez sensu pod górkę. I jeszcze zamrożona kasa w sprzęcie, który by się już sprzedał 🙁
ed
Racja. Dzięki. Odkładam i olewam temat, tj czekam na jakikolwiek kontakt.
Ja bym sprzedawała sprzęt a kasę odsyłała. Nie możesz kogoś poprosić o wpłacenie na poczcie a ty mu zrobisz przelew? Fakt pierdoły jak się dużo dzieje potrafią wyprowadzić z równowagi.
SzalonaBibi, coś na szybko ogarnęłam, że można jakoś przekaz na adres internetowo zrobić. Jutro się przymierzę do tematu bo muszę już się zbierać do Byśki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się