NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Papcia, czyżby czuła strona?

i już wiadomo na czym zagrać oszukane dziewczyny 🙂




Nie czuła. Wszystko rozumiem ale bez przesady. Czepcie się dorosłej kobiety a nie rodzicow majątku itp.
Sady prokurator itp. To chyba trochę za dużo na forum?

To kolejne konto Pasoń-Woszczyny - poszedł ban.
Nie komentuje tego wpisu. Sama sobie wystawiasz opinie. Wiecej nie trzeba. 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2018 22:06
Papcia, i specjalnie po to się zarejestrowałaś. Ale z Ciebie dobra dusza <3
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2018 22:07
Czyta forum i jest nadal tak głupia, że myśli, że ktoś się jej gróźb boi?  🤣
Papcia w internecie to jest bardzo wyszczekana. Na zywo to przechodzi na druga strone ulicy,zeby jej nikt nie zobaczyl 🙂
Szkoda, że za cudzą kasę wozi się po zawodach i wtedy wstydu nie ma  😁
desire   Druhu nieoceniony...
05 lutego 2018 05:27
JARA, czyta i to tylko 2 wątki na towarzyskich.... 🤣

Milla, ale sądy i prokuratura to za dużo. 😁 Mam nadzieje, że skończy się rumakowanie. 🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lutego 2018 05:58
O jezu, jaki tupet! Nie wierzę...
to bardzo cenna informacja - skoro uwaga o rodzicach tak mocno ubodła złodziejkę, że aż sie wypowiedziała w tym wątku  😁 to na miejscu oszukanych poszłabym ta drogą i zamęczała ich tel./wiadomosciami i smrodem gdzie się da itp.
Nawet jeśli są tak samo niemoralni jak córunia, to może chociaż dla świętego spokoju zechca spłacić jej długi.
Powodzenia!  🏇
azzawa, i koniecznie powinni być wzywani na każdą sprawę jako świadkowie 😉
Dostałam wczoraj ckliwego maila od panny Pasoń.
Jaki to trzeba mieć tupet, aby po tylu latach perfidnego oszukiwania ludzi na grubą kasę, bez skrupułów, teraz udawać poszkodowaną, bo ktoś rzucił niepochlebne hasełka o jej rodzinie. Na szczęście widać karma się zbiera nad nią.
Osobiście nie zostałam przez nią oszukana, tylko moja znajoma, więc trzymam kciuki, aby każdemu poszkodowanemu udało się wygrać sprawy.
Co za bezczelna typiara ta cała Pasoń  😤
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2018 14:04
Ja również dostałam płaczliwą wiadomość o tym jak to ma łatkę oszustki i teraz musi za wszystko pokutować.
Niestety, mnie to nie rusza i mam nadzieję, ze żadnego z poszkodowanych również nie poruszy.
😲 😲 😲  zatkało mnie.
To jak do tej pory oszukiwała ludzi na grubą kasę i śmiała im się w twarz to nie było jej przykro? i jeszcze wypisywała jakieś śmieszne groźby ludziom. Bezczelna dziewucha 😤
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2018 14:21
Skoro pojawiają się nowe osoby to znaczy, że oszukuje dalej i żadne to próby wyjścia na prostą. Czy tylko mnie mocno bawi czy oburza ta wiadomość?
Jara
Mnie tez takie łzawe historyjki pisala i starala sie postawic siebie w roli ofiary 😉 ja jej nawet nie odpisuje na te pierdy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lutego 2018 17:30
JARA, kopiuj - wklej. do mnie też.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2018 18:38
Dostałam kolejną wiadomość, z innego konta, bo na poprzednim jest już ban. I oczywiście już w totalnie innym tonie, dokładnie takim jakim inne dziewczyny dostały wiadomości wcześniej czyli groźby, rzucanie paragrafami. Są screeny, generalnie wszystkie pójdziemy siedzieć. 😉
desire   Druhu nieoceniony...
05 lutego 2018 20:07
To teraz cała re-volta niech czeka na zawiadomienia od prokuratury!  🤣 😂 💃
Żałosna jest.... u mnie sprawa nie odpuszczona mimo, ze oddała kasę.
Dostałam sfałszowane potwierdzenie przelewu wiec sama sobie strzeliła w kolano.
Ja również posiadam dużo informacji o Pason 🙂 adres i pesel, maile, numery telefonów( teraz zmienia), nazwiska osób pokrzywdzonych, mnóstwo zdjęć 🙂
Kradnie nadal wiec myśle, ze zdrowa to ona nie jest... 🤔wirek: 🤔wirek:
Zacznijcie ją hash’tagować, będzie bardziej nośnie🙂
Ja niestety też zostałam oszukana. Ani siodła ani pieniędzy. Pani podała mi nazwisko i numer telefonu 883 998 070. zgłoszę sprawę na policję.
O, znowu Pasoń - Woszczyna...
Zgłaszaj jak najszybciej !~
To Joanna 😉 i jej numer mam na to dowody 😉
Dziewczyny od razu sprawę zgłaszajcie na policję ( a najlepiej bezpośrednio do  PROKURATURY) , dzwońcie do banku, na który jej przelałyście pieniądze i zgłaszajcie oszustwo !
Nie czekajcie ani chwili tylko działajcie !
Moze nie re Volta bo na re volte nie znam, ale zna ktoś opinie cokolwiek o Dorota Monia Krasniewska? Dosyć pilne.
Ponownie przestrzegam przed uzytkowniczką [font=Verdana]ikar11[/font].
Zgłosiłam ja jako osobę nieuczciwą a ona nadal wystawia ogłoszenia 🏇

http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/38167/

Czy moderatorki nie mogą nic z tym zrobić?
markiza, a co mają zrobić? Dostałaś zły rozmiar rajtroka, zwrot jego wartości pomniejszony o przesyłki... niepoważne to na pewno, ale nikt Cię nie okradł...
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2764074#msg2764074 date=1520427983]
markiza, a co mają zrobić? Dostałaś zły rozmiar rajtroka, zwrot jego wartości pomniejszony o przesyłki... niepoważne to na pewno, ale nikt Cię nie okradł...
[/quote]

_ Gaga - dziękuję za odpowiedź. Własnie taka nieznajomość prawa pokutuje w naszym społeczeństwie i jak mówi przysłowie "szkodzi" - własnie że okradła, wyłudziła, naraziła na koszty, jaz zwał tak zwał. Poczytaj prosze troszkę interpretacji prawnych, jesli masz wątpliwości. Dokładna definicja brzmi mniej więcej "w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oszukała mnie – wprowadzając w błąd". Ja nie chce tutaj zakładac wątku i przez kolejne kilka stron pisać na ten temat. Ja chcę tylko przestrzec inne osoby przed kupowaniem u ikar11, bo może sie to skończyc podobnie, i z wiekszą stratą dla kogos innego. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Nadmieniam, że moja sprawa jest zgłoszona na policję.  Natomiast odpowiadając na Twoje pytanie - co mają zrobić moderatorki - nie wiem, może zablokowac konto do czasu rozwiązania sprawy, wysłac ostrzeżenie, dac znac że wiedzą jak ona postępuje... - cokolwiek! Brak reakcji to najgorsza reakcja. Tak myślę.

Pozdrawiam serdecznie 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
07 marca 2018 13:24
markiza Serio? I jaką korzyść majątkową z tego tytułu ma? Nie mówię, że popieram zachowanie ale były tutaj opisywane o wiele trudniejsze sprawy bez zwrotu kasy. Do każdego wpisanego do tego wątku mod powinien wysyłać orędzie? Od tego jest ten wątek aby opisywać różne sytuacje i przestrzegać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się