NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

OT
_Gaga , a zawody regionalne?
NIE RÓBCIE INTERESÓW Z AGATĄ WRÓBEL  pisze z meila agatawrobel1@wp.pl oraz na fb agata wr   WIELKA OSZUSTKA posługuje sie kontem w Bank Ochrony Środowiska w Częstochowie nr konta 
80 1540 1014 2101 0001 1681 0001

OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Również i ja nie polecam, u mnie to była Agata Dereszyńska, konto na revolcie Dereszek, ten sam numer konta. Kasę na szczęście oddała, ale i tak uważam że należy to zgłosić
zgłosić tak jak oszukała, policja połączy ją swoimi sposobami.
Ja naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak ona może tak długo bezkarnie oszukiwać? Ma już kilka spraw, jest słynna. A dalej oszukuje..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 sierpnia 2018 08:23
aniaagre, bedzie oszukiwała póki ludzie bedą dali sie oszukiwać. Jak widać policja jest nieudolna, a ludzie dalej ślą kasę obcym osobom bez sprawdzenia.
wszystkich oszukanych proszę o kontakt.mam nr do policjanta który prowadzi przeciwko niej juz kilka spraw i prosił o zgłaszanie wszystkich  poszkodowanych.
na priw podam namiary do policjanta prowadzącego sprawe.

Ogranicz te wykrzykniki.
strzyga, wiem..
Jestem na etapie poszukiwań siodła obecnie. I po tamtej akcji z siodłem od pasoń jestem mądrzejsza.. kupuję tylko i wyłącznie za pobraniem z opcją sprawdzenia. Dwa siodła już odesłałam. Ale nadal nie każdy chce za pobraniem wysyłać. Na ironię chciałam teraz kupić używanego iphone za 700 zł.. nikt mi się nie zgodził na wysyłkę pobraniową, nawet jak proponowałam że zrobię przedpłatę na koszty wysyłki..  🤔wirek: od razu mi to śmierdzi oszustwem.. trzeba się ostro pilnować, coraz więcej ludzi liczy na łatwy pieniądz.. a póki nie ucinają łap za kradzieże to jest to w zasadzie bezkarne.. chociaż nie.. pójdziesz siedzieć jak w sklepie batonika zwiniesz.. a taka szmata za sprzedaż wirtualnych siodeł opływa w markowy sprzęt i hajs na starty i nikt jej się do dupy dobrać nie może.. to dla mnie porażka!
aniaagre, ja nie jestem oszustem, ale też za pobraniem nie wysyłam, bo tak samo nie wiem kto jest po 2 stronie.

Może ktoś kto nie odbierze i nie zapłaci? Nie mam czasu sie z nikim bawiać w jakieś głupie gierki.
Jestem w wątku dla ucciwych, moje dane dostępne, nie widze ryzyka kupowania bez pobrania.
U obcej osoby owszem, by nie kupiła bez pobrania.
OT
_Gaga , a zawody regionalne?

W zachpomie nie ma konkursów regionalnych poniżej 110 cm. Do 100 cm konkursy są towarzyskie.
Perlica ja też nie jestem oszustem i też nie wysyłam za pobraniem 🙂 raz, że ludzie nie odbierają paczek a dwa, na zwrot pobrania z poczty czy od kuriera trzeba sporo czekać. Jak ktoś mocno się upiera i chce za pobraniem to wysyłam jedynie po opłaceniu kw w obie strony przelewem na konto. Ale teraz sama już nic nie kupię na re volcie od osoby, która nie udziela się na forum przelewając jej pieniądze na konto. Tylko pobranie - jeżeli nie to nie kupuje.
amanda666, no ja tak samo dokładnie :-)
UWAGA!!!!!!!!!!!
Pani Pasoń ZMIENIŁĄ NICK    Xxxxxxx     

Właśnie złożyłą zawiadomienie na mnie o nękanie na komisariacie tylko że nie chce podać na jakim może ktoś wie? chce sie dobrowolnie poddac karze
darcowa25, No to jest już jakiś żart!
amanda666, a nie sądzisz że to trochę prawo Kalego, że sama chcesz wysyłki za pobraniem ale Ty nie chcesz taką opcją wysłać? Ja Drobiazgi od znanych mi forumowiczów kupuję płacąc przelewem. Ale siodła zarówno kupuję jak i sprzedaję za pobraniem. Nie stać mnie żeby komuś podarować taką kasę i sama też rozumiem, że ktoś może mieć analogiczne obawy.
darcowa25, trollujesz już i tu i na pw... poza tym, skoro zmieniła nick, to podaj nowy

amanda666, nue czeka się na zwrot pobrania - jest na koncie max 24h po odebraniu przesyłki.
Xxxxxx  taki ma teraz
OT
_Gaga na pobranie przy przelewie do 3 dni roboczych, o ile paczka zostanie odebrana. Jeśli nie została odebrana, osoba kupująca może odebrać do14 dni roboczych = 3tyg czekania. Całkowicie rozumiem, że ludzie obawiają się wpłacać komuś kasę bo 2 czy więcej tysięcy to nie mała suma.
azazu93, nawet jeśli poczekam 5 dni na kasę to wolę sprzedać za pobraniem niż czekać na osobę, która chce puścić kasę przelewem. Oba siodła sprzedawane w ciągu tego roku wisiały około miesiąca w ogłoszeniu nim trafiła się osoba szukająca dokładnie takiego siodła. Wolę poczekać kilka dni na kasę niż czekać kolejny miesiąc na potencjalnego klienta.
Tym bardziej że w przypadku siodeł powyżej 1-1,5 k ludzie często mają sprecyzowane wymagania a nie byle sztuka była. Ja też rozglądając się za siodłem na ewentualną wymianę nie widzę w ogłoszeniach nic do 3000 zł co spełnia moje kryteria.
bera7 ale np. wysyłając siodło do przymiarki średnio opłaca się czekać na pobranie bo nie raz ktoś chce już siodło odesłać z testu a tu d**a zbita, pobrania nie ma. Wiadomo czasem trzeba ''nagiąć się'' jak jest kupiec
Moja sprawa z Agatą Wróbel/Joanną Woszczyną-Pasoń też będzie zgłoszona na policję, prawdopodobnie w poniedziałek. Teraz zbieram wszystkie dowody  🏇

Ja wysyłałam pieniądze na konto  ING Bank Śląski S.A  27 1050 1142 1000 0024 3629 4207 


Znalazłam jeszcze dwa inne nr:    Bank Ochrony Środowiska w Częstochowie nr konta  80 1540 1014 2101 0001 1681 0001
może komuś się przyda...                                             
                                                  Pekao SA odział I w Częstochowie  59 1240 1213 1111 0010 7817 0093
bera7 nie, nie sądzę,  e to hipokryzja ani niesprawiedliwość 🙂 nie przeleje nikomu kasy, kto nie udziela się na forum ani nie ma żadnych pozytywnych opinii. Ja nie mam nic do ukrycia i osoba kupująca może zapytać czy tu czy na Facebooku czy jestem uczciwa 🙂 nie lubię pobrania, bo ludzie marudza że za drogo, że chce taniej a później nie odbierają paczki a ja jak głupia czekam na przelew. 
amanda666, to dziwne, bo ja w wiadomości piszę ile za paczkę za pobraniem a ile za przedplacona i nikt nie marudzi tylko wybiera co pasuje. Wysyłam kolo 20 może 30 paczek za pobraniem rocznie i nie zdarzyło mi się aby ktoś nie odebrał.  Jak mam wątpliwości to proszę o przelew kasy na opłacenie przesyłki. Ale chyba tylko raz mi się zdarzyło przy olx jak klient był mało konkretny i obawiałam się właśnie że się rozmyśli jak ja paczkę już nadam.
Monika Bednarz wróciła 🤔 Jej ogłoszenie: http://ogloszenia.re-volta.pl/4-letnia-klacz-sp-sprzedamzamienie/o/125289/?lokalizacja=3&sortowanie=0 😫
P.S. już ostatnio pisałam do root, bez odpowiedzi niestety 🙄
Ja zawsze kupowałam siodło wpłacając całą sumę i na moje szczęście trafiałam na uczciwych ludzi.. Po trafieniu na Paconiową (na szczęście w porę się zorientowałam i nie dałam się oszukać) już nic tak nie kupię... Siodło ostatecznie kupiłam za pobraniem. Przesłałam sprzedającej kwotę pokrywającą przesyłkę (zawsze lepiej stracić 50zł niż 5tys) i nie było problemu z pobraniem. Ja sama przy sprzedaży tez zgodziłam się na taką opcję. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie.
Kupowanie rzeczy z drugiej ręki ograniczyłam do minimum i korzystam jedynie ze sklepów internetowych, no chyba , że ktoś ma dużo pozytywnych opinii na revolcie to ryzykuję.
Ostrzegam przed Casinas.
Po wpłacie pieniędzy tragiczny kontakt. W zasadzie żaden.
Wysyłane niby zwykłym listem choć za wysyłkę zapłaciłam 15 zl.
Nie wiadomo czy wogole faktycznie wysłane.
Brak nr. telefonu w ogloszeniu już daje do myślenia
I żeby było jasne, nie chodzi o mnie  😎
Casinas (Magdalena Block)oczywiscie zwrotu pieniędzy nie chce zrobić.
List nie dotarł.
a ile czasu temu został nadany? ostatnio PP ma takie lagi, że ho ho: na kuriera 48 czekalam 7 dni roboczych, a na zwykły list 4 tygodnie - może jeszcze dojdzie, a za 15 zł to będzie w pozłacanej kopercie...
ja wysyłam paczki pobraniowe, bo sama  rozumiem, ze chciałabym czasami coś zamówić za pobraniem. a zabezpieczam się w prosty sposób - proszę o przelew na konto za koszty przesyłki (za siodło około 50 zł), normalnie płacę za wysyłkę kiedy kasa jest na koncie i wisi mi, czy ktoś odbierze czy nie, bo ja nie ponoszę kosztów. Oczywiście upierdliwe jest czekanie w momencie kiedy ktoś nie odbierze, no ale cóż - biznes to ryzyko, czasami trzeba poczekać😉
Z całym szacunkiem, ale proszenie kłamać i nie oczerniac. Napisałam jak aktualnie wygląda to w poczcie, może iść dłużej. Poprosiłam o kontakt po tygodniu jeśli paczka nie dotrze i najwyżej zwrócę pieniądze.
Pisanie rzeczy niezgodnych z prawdą i oczernianie czyjegoś wizerunku publicznie jest niezgodne z prawem. Proszę mieć to na uwadze. Pozdrawiam 🙂

Casinas (Magdalena Block)oczywiscie zwrotu pieniędzy nie chce zrobić.
List nie dotarł.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się