Gdzie na urlop w Polsce?

patrycjasz, a gdzie w Bieszczadach byliście?
Podłącze się pod pytanie: miejscówka w Bieszczadach z psem?  :kwiatek: Ewentualnie jak coś super ekstra ale bez psa to też poproszę.
My byliśmy w Polańczyku (konkretnie tutaj: https://www.eholiday.pl/noclegi-fu4942.html) ale w sezonie bym tam nie pojechała, jak dla mnie za dużo ludzi. Poza sezonem ciężko spotkać żywą duszę ale może akurat dla Ciebie nie stanowi to problemu, ja potrzebuję naprawdę świętego spokoju 😉 Byliśmy też w Berezce ale w hotelu i bez pupila.
Ja w Bieszczadach polecam to miejsce
http://mietowadolina.pl/

Byliśmy kilka razy- spokój, cisza, jest plac zabaw dla dzieciaków, miejsce dla psa, można korzystać z rowerów a zimą z nart i skutera śnieżnego. Fajnie pojechać większą paczką, wtedy wychodzi cenowo bardzo przyjemnie 🙂.
Był ktoś  w hotelu Lemon Resort&Spa? Co tam jest dookoła do roboty? Można iść na jakiś trekking lajtowy bez wsiadania w samochód/jechania za daleko? Hotel ogólnie spoko? Jedziemy w sierpniu na tydzień i chętnie poplanowałabym jakieś rozrywki wśród natury.
Tam chyba przede wszystkim wzięcie mają "wodne atrakcje", bo z tego co widzę hotel jest niemal nad samym Jeziorem Rożnowskim

Przez Gródek biegną trzy szlaki, znalazłam opis jednego: http://trail.pl/szlaki/zolty-szlak-pieszy-bartkowa-posadowa-bacowka-na-jamnej-4586
Przy czym to raczej takie spacery po wsiach, lasach.
amnestria, dziękówka! spacer po wsiach i lasach może być, why not 🙂 Wodnych atrakcji nie lubię, no ale co zrobić 😉
Szukam sprawdzonego miejsca na krótki wypad w celach odpoczynkowych, do 2 godzin samochodem od Warszawy.

Nie potrzebuję super atrakcji, byle by było gdzie dobrze zjeść i przejść się na spacer 😉

Ktoś, coś?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 lipca 2017 12:51
Może ktoś polecić fajną agroturystykę, kids friendly, w okolicach Polesia / na północ od Lublina?
Czy ktoś mógłby mi polecić domek na końcu świata (chętnie w jakimś lesie) z fajnym, szczelnym ogrodem, gdzie mógłby się nasz zając wyszaleć?
Podkarpacie i okolice najchętniej - wypad weekendowy 🙂
Poszukuje jakiegoś pomysłu na błyskawiczny urlop  😉
Najlepiej do max 200km od Wrocławia. Najlepiej góry i jezioro aby dzieci mogły się popluskać.
Może Jelenia Góra albo Milickie stawy tylko nie lubię jeździć w ciemno. Ma ktoś sprawdzone miejsce?
Poszukuje miejsca na weekendowy wypad dla pary. Macie jakieś ciekawe pomysły?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2017 14:55
http://www.gosciniecnadbukowka.pl/

Jezioro i góra i blisko do Czech 😉
Szukam przyjemnego miejsca, najchętniej agroturystki, w Beskidach we wrześniu.
Musi być, choćby mały, plac zabaw dla dzieci.
I fajnie gdyby była możliwość wykupienia obiadów.

Ktoś ma może jakiś sprawdzony namiar?
Cześć, szukam fajnego, miłego miejsca na wyjazd wrzesień-paźdzernik, na kilka dni wypoczynku i relaksu 🙂
Na czym mi zależy:
- ładna okolica
- dobre jedzenie - na miejscu albo w pobliżu
- konie i możliwość wyjazdu w teren byłaby dodatkowym atutem  😀

Możecie coś polecić?
Heeejj 🙂😉
Czy ktoś może polecić jakiś nocleg w Borach Tucholskich? Chciałam http://hanzapalac.pl/, ale nie ma już miejsc. 🙁
Również we wrześniu, właściwie już poza sezonem nie było miejsc?  Zawsze wydawało mi się, że tylko w lipcu i sierpniu mogą pojawiać się problemyu ze znalezieniem noclegu, a w pozostałe miesiące jest już luźno. Zwłaszcza, że bory tucholskie ot nie jest jakoś bardzo popularny kierunek. Oczywiście jest tam pięknie, ale jednak ludzie głównie morze, albo góry wybierają 😉
Grzyby 🙂
A w październiku co możecie poradzić? 🙁 tak dziwnie mi wypadł urlop w tym roku i zupełnie nie umiem sama wymyślić jakiegoś fajnego sposobu na spędzenie wolnego czasu. Mimo wszystko zależałoby mi na tym, by urlop spędzić poza domem, na świeżym powietrzu 🙂
Drodzy, szukam hotelu najlepiej coś w stylu spa albo chociaż z basenem i sauną na południu Polski (małopolska, podkarpacie, ew. świętokrzyskie) i nie za miliony. Ktoś, coś 👀
Ashtray,
Polecam travelist.pl - mają duże zniżki na niektóre hotele np koło 200 zl za noc za 2 osoby z dostępem do basenu itd.
Patrzyłam 🙂 Ale pytam jeszcze tych, co gdzieś byli i mogą polecić.
majek   zwykle sobie żartuję
31 października 2017 12:25
Chcialabym zorganizowac kulig w Ustroniu (w gorach) w te swieta. Dla 9 osob (4 dorosli, 5 dzieci).
Czy ktos mnie moze poratowac jakims kontaktem?
Przekopałam wątek, parę miejscówek sobie zapisałam, ale może ktoś poleci coś innego. :kwiatek:
Chcemy z niemężem pojechać na kilka dni w styczniu (druga połowa) odpocząć. Odpoczywać chcemy od ludzi i miasta, więc chętnie jakaś chatka na końcu świata, albo urocza agroturystyka. 😉 Na urlop zabieramy psa, więc fajnie, gdyby w okolicy były fajne miejscówki na spacery. Niekoniecznie góry. 😁 Odległość od Rzeszowa nie ma większego znaczenia, ale oczywiście - im bliżej, tym lepiej, zwłaszcza dla psa, bo jakoś szczególnie za jazdą samochodem nie przepada. 😀 Za wszelkie polecenia będę bardzo wdzięczna! :kwiatek: Ratują mnie nawet same kierunki, bez konkretnych miejscówek noclegowych, bo totalnie nie mamy pomysłu, w którą stronę uderzać. 😀
Mam wrażenie, że mamy tu więcej pytań niż odpowiedzi, ale spróbuję 😉
Szukam fajnego miejsca na weekendowy wypad we dwoje (trochę romantico :p), z dobrym jedzeniem, chętnie coś w stylu SPA, najchętniej nad morzem lub do 200km od Warszawy. No i z jakąś w miarę sensowną ceną 😉
Ktoś coś zna i może polecić?
Libella, my w końcu zdecydowaliśmy się na weekendowy wypad bez psa, właśnie taki romantico. 😎 Jedziemy do Kazimierza Dolnego, do Pensjonatu Kazimierskiego - ładny hotel, restauracja, winiarnia, spa. Mam nadzieję, że będzie fajnie. 🙂
Ja mogę polecić Hotel Korona**** w Zemborzycach Tereszyńskich. Blisko Lublina - zawsze można wyskoczyć do Lublina wieczorem na Starówkę.
Bardzo fajna obsługa, mała strefa SPA i wellness, można zabrać zwierzaka.
Wróciliśmy zrelaksowani.
Mundialowa, Marszylka, dzięki 🙂 U mnie ostatecznie stanęło na wyjeździe do Władysławowa - nigdy nie byłam nad morzem zimą, najwyższy czas spróbować 😉 Dam znać jak było.
Mundialowa daj znać, czy fajne miejsce, bo do Kazimierza też bym pojechała 🙂
Libella, wczoraj wróciliśmy z naszego ultra krótkiego wypadu do Kazimierza (pogoda się schrzaniła już w sobotę wieczorem, w niedzielę lało i wiało, a że musieliśmy się do 11 wymeldować, to nie było sensu w taką pogodę gdzieś jeszcze łazić). Ogólnie jesteśmy zadowoleni i do Kazimierza jeszcze wrócimy, ale:
1) na pewno nie zimą - jeśli nie ma się w planie nart, to miasteczko raczej jest wymarłe o tej porze roku. Knajpki czynne niby do 21, ale w rzeczywistości, jak siedzi wieczorem (ok. godz. 18) jedna, dwie pary, to obsługa już zagląda, kiedy sobie pójdą, żeby zamknąć lokal...
2) raczej nie do tego hotelu - obsługa wspaniała, ale cena kompletnie nieadekwatna do warunków. Ściany tak cienkie, że słychać było rozmowy z końca korytarza, każde spuszczenie wody w toalecie pokoju obok, nie mówiąc już o hałasach z ulicy i głośnej wentylacji. Łazienka - na zdjęciach chyba są zdjęcia z ich apartamentu, bo nasza łazienka była mała i odrapana...
3) winiarnia, którą hotel się chwali, jest zamknięta i mogą do niej wejść jedynie zorganizowane grupy.
Na plus:
- bliziutko na rynek i nad Wisłę,
- PRZEPYSZNE jedzenie! serio, jakbym mogła, to wzięłabym zapas ze sobą! 😍
- duży wybór win z lokalnych winnic i kelnerzy z dużą wiedzą, którzy doradzą i fajnie poopowiadają.
Co do SPA się nie wypowiem, bo niby na miejscu okazało się, że mamy w cenie wejście, ale chłop mój nie dał się namówić i nie poszliśmy.
Mamy w planie wrócić tam w maju, bo ponoć zaczyna się wtedy sezon winiarski i można zrobić objazdówkę po okolicznych winnicach.
Jakbyś miała jakieś pytania, to pisz. :kwiatek:

U nas teraz na tapecie klasyka - Zamość-Lublin lub Kraków. 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
14 lutego 2018 17:07
Czy był ktoś w Magurskim Parku Narodowym i miałby chęć odpowiedzieć na kilka pytań? :kwiatek: :kwiatek:
Gdzie można pojechać do fajnego hotelu, z możliwością wyjazdu w fajny teren na koniach? 😉 Najlpiej do 300 km od Wrocłąwia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się