Gdzie na urlop w Polsce?

Jak Bieszczady to "Nie całkiem święty Paweł" i "Pod Caryńską" i "W starym siole".Mam nadzieję że nie poprzekręcałam nazw.Spałam i jadłam tam ja i moi znajomi i wszyscy zadowoleni.
Ja jeszcze do polecanej już przez desire Wilczej Jamy (również polecam, pyszne jedzonko) dodam Bieszczadzką Kozę (trzeba pojechać kawałek w górę za Wilczą Jamą). Pyszne kozie sery od przesympatycznej rodziny 🙂
Infantil polecam całe podlasie i dolinę Bugu, Nadburzański Park Krajobrazowy. Najbliżej i najwygodniej byłoby Ci dojechać pewnie w okolice Wyszkowa - Kamieńczyk/ Brańszczyk/ Nadkole/ Urle, a jeśli trochę dalej to do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego i doliny Narwi masz 160 km. Tam zwykle bywałam w jakichś wsiach raczej przejazdem, więc konkretnego miejsca nie polecę, ale okolice i klimat wspaniałe. Musiałabyś tylko wygooglować jakąś większą wiochę z rynkiem, jeśli jakakolwiek cywilizacja też Cię interesuje.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2019 10:43
infantil, też polecam Podlasie. Mnie urzekły z miasteczek Włodawa i Terespol.
Szukam fajnego, kameralnego miejsca w Bieszczadach na jesienny weekend. Może być chatka, może być SPA. Czy ktoś jest w stanie coś polecić? :kwiatek:

Ashtray jeśli jeszcze szukasz, to ja polecam "U prezesa" ( http://www.koniewbieszczadach.pl/index/onas/ ) - jest pięknie, cisza, spokój i PYSZNE domowe jedzenie (tez w wersji wege). I do tego konie - udało mi się tam pojechać w teren i to jest chyba jedno z moich najlepszych jeździeckich wspomnień 😜 I takie widoczki:


Libella dziekuje :kwiatek: Moj chlopak niejezdzacy, wiec szukam raczej miejsca, w ktorym bedziemy mogli porobic cos razem i odpoczac od korpo- zycia. 😀

Mimo wszystko widoczki piekne 😍 Troche jak miejsce, w ktorym mieszka teraz moj Siwunio. Sorry za 🚫





Ja tam byłam z niejeżdżącym mężem i znajomymi i wszyscy mieli co robić 🙂
Faktycznie, wygląda bosko! Aż mu zazdroszczę, że tam mieszka  😁
Góry stołowe...co warto zobaczyć,gdzie wyskoczyć...wyjazd na spontanie, z psami. Co polecacie? :kwiatek:
Mam urlop w listopadzie, nie mogę się zdecydować czy zagranica czy wyjazd w Polskę z psem  😜  coś polecanego w Karkonoszach albo Góry Stołowe ? Nie byłam na zachodzie Polski jeszcze 🙂
stolowe-wszedzie można z psem🙂 bylam tydzień, bomba!
kolebka, Bylam w Karkonoszach w tym roku 😍 Nie zauważyłam, żeby gdzieś był zakaz chodzenia z psem... Nie wiem czy na Śnieżkę wejdziesz, ale szczerze powiedziawszy, tam stromo, kamieniście... chyba bym się trochę bała. Żółty i czerwony szlak spoko - tylko w listopadzie nie wiem czy śniegu nie będzie (zagrożenie lawinowe - ale ja w górach tylko latem, więc też się nie orientuję).
Ale ogólnie Izerskie, Karkonosze, Karpacz - bardzo piękne, byłam w tym roku i bardzo mi się podobało. Przede wszystkim nie ma wielkich tłumów i mega nachalnych reklam...
Stołowe też spoko (ale byłam bardzo dawno temu, nie wiem jak obecnie). W ogóle Sudety są fajne...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 października 2019 10:23
jeśli ktoś szuka miejsca na urlop z psem, to ja polecam grupę na fb Wędrówki z psem, bardzo dużo użytecznych informacji 🙂
Dziękuję za info  :kwiatek:  właśnie te Stołowe mnie mega kuszą, ale w sumie pojechałabym też nad morze  😁  pewnie stanie na góry, macie jakieś miejscówki  :kwiatek: ?

W ogóle to chyba chore, mieliśmy pierwotnie jechać za granicę, ale wakacje z psem nam się spodobały po czerwcowych Mazurach  😂
desire   Druhu nieoceniony...
24 października 2019 14:27
mam opóźniony zapłon, ale cooo tam 😁
Ja jeszcze do polecanej już przez desire Wilczej Jamy (również polecam, pyszne jedzonko) dodam Bieszczadzką Kozę (trzeba pojechać kawałek w górę za Wilczą Jamą). Pyszne kozie sery od przesympatycznej rodziny 🙂

si, si! to byli praktycznie moi sąsiedzi, jak jeszcze mieszkałam w Bieszczadach 😀

nas wywiało na Zdory (Śniadrwy w sumie Seksty, ale wpadają) fajne kwaterki, ale połowić nie było co, za to polecam knajpke w Zdorach i ich popisowe danie - rozczochraniec - nie zjecie nigdzie indziej. Żarcie mega (polecam też zupe kurkową i mielonego z kurkami :kocham🙂, atmosfera super, właściciel zajebisty człowiek (długo będziemy wspominać wieczór przy piwku :hihi🙂 😀
Przedłużyliśmy pobyt (żeby cokolwiek połowić) i wylądowaliśmy w OW na Cyplu w Spychowie - dla fanów ciszy (strefa ciszy na całym ośrodku), dzikiego ptactwa, łowienia ryb i ogółem no, przyrody polecam. Trzeba być przygotowanym na lekki surwiwal, ale cena, żarcie i super właściciela rekompensują skromność domków. 🙂



Na Boże Narodzenie uciekamy na Podlasie, gdzieś pomiędzy Białymstokiem a Hajnówką. Podpowiecie co zobaczyć, gdzie zjeść itp
Kraina otwartch okiennic,wszystkie małe miejscowości na trasie.Daj znać gdzie będziecie dokładniej to postaram się polecic gdzie mozna dobrze zjeść.
Czas szukać miejsca na urlop w Polsce.
Moje kryteria to - miejsce na tydzień w sierpniu. Jadę z mama i dzieckiem poniżej roku. Ma być ładnie, spokojnie, kameralnie. Miejsce do spacerów. Z możliwością jedzenia na miejscu lub blisko. Bieszczady? Góry? Nie interesuje mnie nic w stylu spa ani basenów. Może jakieś gosp agro?
http://www.wincentowka.eu/index.php

koniec świata, koniec asfaltu, niedźwiedzie pod dom podchodzą  🤣
Podbijam. Mam nowy pomysł.
Szukam gospodarstwa agroturystycznego z dobrej jakości noclegami i baza wypadowa ale z KOŃMI na miejscu 🙂 ktoś coś?
Retna   nic nie zmieniać
05 maja 2020 21:57
Sasek Mały, z czystym sumieniem polecam 🙂
Tylko to Mazury, nie wiem, czy tylko góry są rozpatrywane?
Poszukuję na tydzień w czerwcu jakiejś kameralnej agroturystyki lub domku (najlepiej na odludziu, pod lasem itd ) - Bory Tucholskie lub Mazury.
Nie musi być koni, ale wszelka zwierzyna mile widziana🙂
Jedziemy z 2 dzieci - 8 i 3lata, bierzemy swoje rowery i chcemy pojeździć więc fajnie, gdyby było gdzie.
I żeby można było zjeść u gospodarzy lub gdzieś w okolicy.
Polecacie coś na podlasiu? Interesuje mnie jakieś totalne zadupie zapomniane przez świat
wistra, ja już tu gdzieś pisałam o Suwalszczyźnie, nadal polecam jako piękne zadupie zapomniane przez świat 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 czerwca 2020 09:25
Szukam miejscówki na urlop. Warunek - miejsce przyjazne psom,bliskość wody, czy to morza, czy jeziora. Z jednej strony szukam odludzia, z drugiej bliskości fajnych knajp,ładnych miejsc do spacerów. Any ideas?
Wojenka  byłam w trzech fajnych miejscach, ale wszystko na mega zadupiach gdzie do spożywczaka kilka km  😂  psiolubne miejsca, tereny spacerowe pierwsza klasa wszędzie 🙂

https://mazuryzpsem.pl/  ->  tutaj do jeziora było kilka km jakoś, dojeżdżaliśmy autem

http://www.doboszowka.pl/  -> tutaj taki minus, że suka właścicieli jest MEGA nachalna w stosunku do innych psów, próbuje dominować itp  a biega luzem po posesji. Jeziorka w lesie 😉 ale na dziko.

https://www.malowanewierchy.pl/    ->  górskie rzeki, ewentualnie jezioro Klimkówka
 
A co powiecie na urlop w lesie, z przyczepą kempingową?
Ciekawe rozwiązanie czy nie za bardzo? 🙂

CIACH

Z dala od spammerów?
Viss

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Założenie spamprofilu, brak przeczytania regulaminu.
Czy ktoś może polecic jakieś fajne, niedrogie miejsce na Bałtkiem? Preferowne małe domki (chodzi o noclegi dla 2 osób). Przeglądam oferty, booking com, tyle tego że fajnie byłoby znać cos z polecenia..
Moon   #kulistyzajebisty
13 lipca 2020 19:46
branka, nie wiem czy to nie podejdzie pod reklamę, ale polecę Ci domki teściowej w Kopalinie: https://www.facebook.com/kopalino7
Cisza, spokój, piękna plaża i nie oblegana przez turystów i parawaniarzy 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
14 lipca 2020 09:21
Niedawno wrocilam i mogę z czystym sumieniem polecić ośrodek Bryza w Jarosławcu (ale nie morska Bryza tylko Bryza bo są tam dwa). Domki co prawda 6cio osobowe ale cena bardzo atrakcyjna, dobre wyposażenie do plazy spacerkiem przez las.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2020 09:33
branka, nie wiem czy to nie podejdzie pod reklamę, ale polecę Ci domki teściowej w Kopalinie: https://www.facebook.com/kopalino7
Cisza, spokój, piękna plaża i nie oblegana przez turystów i parawaniarzy 😉

A jak Kopalino wygląda we wrześniu?  Bo chciałam jechać, ale dopiero wtedy urlop mam zaplanowany (miała być Chorwacja)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się