UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży + dla Hajduczek. Towar zgodny z opisem, miło, sprawnie, expresowa przesyłka
Gorąco polecam :kwiatek:
+ dla zozol111, julianna.2312, martynka.n i rivik :kwiatek:
wileki plus dla  paulincia789 fajny kontakt,duze zaangazowanie,błyskawiczna wysyłka 🙂  :kwiatek:
Super wymiana z mekunia 🙂 wszystko w jak nalepszym porządku polecam 🙂 :kwiatek:
Polecam transakcję z mysiapysia6, wszystko przebiegło sprawnie i miło 🙂
Livia   ...z innego świata
17 listopada 2012 14:29
Zasłużone plusy dla użytkowniczek kittajka, westa i floo 🙂
Duży plus dla Eden, super wymiana! Polecam! 😉
Dzięki  :kwiatek: I wzajemnie bardzo Polecam gabb. przy transakcjach - wymiana "zakładników" szybka, sprawna i bezproblemowa, wielki plus! 🙂
Duży plus dla Tigra  :kwiatek:
ogromny plus dla maxowa za baaardzo udaną i przemiłą transakcję 🙂
Ogromny plus dla  KOT   -bardzo miły kontakt, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Bardzo polecam!
Plus dla siwaaa jako kupującej szybka decyzja , super kontakt, błyskawiczna wplata-ogólnie polecam :kwiatek:
Wielki plus dla Majeczki, już trzeci raz mnie nie zawiodła w zakupach bryczesowych. Przy moich rozmiarach mogę polegać tylko na niej i zawsze mnie uratuje 🙂 Dziękuję bardzo 🙂
+ dla Kameleonik za super wymianę! Wszystko bezproblemowo, szybko i zgodnie z opisem. Polecam 🙂
Wielkie podziękowania za wspaniałą wymiana dla Pearl oraz dla kupującej sonia346  :kwiatek:
+ dla episode, towar zgodny z opisem, dobry kontakt, udana wymiana  🙂
Plusik dla Fisia za wymianę  :kwiatek:
Wieeeelki plus dla majeczka super kontakt, szybka wysyłka, no i ciuszki rewelacyjne! Polecam baaardzo!  💃
Gorąco rekomenduję sprzedającą Hajduczek. Ekspresowa przesyłka, a derka jeszcze ładniejsza, niż na zdjęciach 😍
Dziękuję  :kwiatek:
Polecam sprzedającą maxowa. To struś pędziwiatr przesyłkowy.  :kwiatek:
Plus dla alaa_kaala, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, polecam  :kwiatek:
Duży plus dla Demonowa  :kwiatek:  - konkretnie, miło i terminowo, a towar zgodny z opisem. Polecam.
+ dla aneta23, towar zgodny z opisem, dobry kontakt, szybka wysylka, POLECAM !!!
+ dla Dava za uczciwość wszystko zgodnie z umową 😉 i + dla BRUTUS za szybką wpłatę pieniędzy 😉
Ode mnie duży plus dla huzarovej jako kupującej - szybka decyzja, natychmiastowa wpłata, ogólnie bardzo udana transakcja  🙂
Bardzo duży + dla Eden jako sprzedającej, bardzo miły kontakt, szczegółowe zdjęcia, a przede wszystkim błyskawiczna wysyłka, paczka była na następny dzień 🙂
również + dla kupującej martyśś_99 🙂
+ dla monik94, szybko, sprawnie i na temat 😉
WIELKI + dla majeczki  :kwiatek: super kontakt, szybka wysyłka, polecam 🙂
Dziekuje za mila i profesjonalna transakcje chilli2.
I zalegle podziekowania dla Dramki, majeczki i azzawy!
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
22 listopada 2012 12:40
sauter   + duzy plus jako kupujący ,miły szybki kontakt piolecam  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się