UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Gillian   four letter word
26 kwietnia 2009 22:05
proponuję także pisanie pozytywnych komentarzy, bo dzięki temu wiadomo będzie od kogo warto kupowac...
Nie no jasne! Jak najbardziej też pozytywne komentarze..

Wstrzymam się do jutra z podaniem NICK tej osoby.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
27 kwietnia 2009 08:46
To ja POZYTYWNY komentarz dla:
D&A
Sznurka
Kenna
Rivik 🙂
Livia
Breva
Majeczka
epk
Alvika
Niki
Jeszcze nie trafiłam tutaj na osobę, której mogłabym dać negatywa 🙂.
Karolass
jest bardzo dobrym sprzedawcą (przynajmniej na allegro) i ma super sprzęt  🙂
to zdanie i moje i innych kupujących  🤣
Mega POZYTYW dla
D&A

Ostatnio kupilam tez od Dramki i sie nie zawiodlam.
trzynastka   In love with the ordinary
27 kwietnia 2009 10:53


Polecam Quantę 🙂 W czwartek wysłałam pieniążki, w piątek poszła paczka i dzisiaj już ją mam 😀 😅

pozwoliłam sobie wyedytować, aby nie robić bałaganu. Mam nadzieje, ze sie nie gniewasz  :kwiatek:
Mnie się zdarzyło robić interesy z D&A, Precelkiem i korskiem. Wszystkie bezproblemowe. Innych nicków niestety nie pamiętam.
Pozytywy dla:
-Firstlight
-ms_konik
-Lena
-Korsik/Lovely(sorry dziewczyny ale myle Was;p)
-zen
-Alvika
-Aniaa
Resztę osób proszę o upomnienie się na pw,bo już nie pamiętam nicków 😡
plus dla Strucelki, szybko, zgodnie z opisem, bez problemow
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 kwietnia 2009 17:01
plus dla Mony zaraz po wpłacie pieniędzy wysłała paczkę, wszystko zgodne z opisem i zdjęciami
zapomniałam 😡 plus dla Crazy, kupowałam od niej ochraniaczki, doszły takie jak na zdjęciach, super kontakt
Galopada jako osoba kupująca, stały kontakt, szybko
Galopada  :kwiatek:
Ja robilam interesy z:
- szafirowa
- majeczka

Szybko i bezproblemowo. 😉

Jeszcze paru osobom cos sprzedawalam, ale za nic nie moge przypomniec sobie nickow.
a ja polecam interesy z _caroline , dramką oraz anią. Bezproblemowo szbka wysyłka. 🙂
z nowej i starej volty, szybko i bezproblemowo:
Sznurka
Darolga
Koniczka
Gillian   four letter word
27 kwietnia 2009 20:09
Koniczka! 🙂 bardzo szybciutko wysłane podkładeczki, stan zgodny z opisem, wszystko ładnie pięknie 🙂

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 kwietnia 2009 20:12
Polecam użytkowniczki Ogryzek i Kayra 😉
ja polecam maracuje, kupowalam podkładke doszła szybciochem 🙂
Polecam epk  🙂
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2009 20:45
Ja polecam
Darolgę - za owijasy z Lidla
Escadę za czapraczki
i ms_konik za błyskawiczną wpłatę 🙂
Może zepsuje zabawę, ale tak sobie myślę... naprawdę uważacie, że takie wypisywanie kogo "polecacie" ma jakikolwiek sens? Kilka dni i będziemy mieli wątek mający X stron wpisów w stylu: "Kupowałam u: (następuje wyliczenie) POLECAM!". Łatwo wtedy posty o nieuczciwych re-voltowiczach przegapić, zresztą trudno oczekiwać, że kupujący będzie taki rozbudowany, monotonny wątek przeglądał od deski do deski. Owszem można sobie ułatwić sprawę wyszukiwarką, ale nie każdy potrafi się nią wystarczająco dobrze posługiwać. Nie lepszy byłby króciutki wątek o "czarnych owcach", który każdy może sobie szybko przejrzeć?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 kwietnia 2009 06:33
W sumie to wydaje mi sie,ze Grzegorz ma racje z tym aby tu wpisywac jedynie te osoby, ktore w jakis tam sposob zawinily czy najzywczajniej na swiecie oszukały. Bedzie to bardziej widoczne niz pojedyncze posty w natłoku tych o pozytywnym zabawieniu 😉
Bischa   TAFC Polska :)
28 kwietnia 2009 07:39
Jestem zdecydowanie za - większość i tak podaje tych uczciwych , a Ci "źli" zaginą w tłoku pozytywów .
Jestem zdecydowanie za - większość i tak podaje tych uczciwych , a Ci "źli" zaginą w tłoku pozytywów .

Ja też to popieram-proponowałam zmianę tytułu z powodu pozytywnych wpisów jakie się pojawiły.
Ponieważ nie wymieniono ani jednego czarnego barana -można to łatwo zmienić jeszcze.
Widac innym jednak zalezy.. 👍
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 kwietnia 2009 08:24
Ja do listy uczciwych dopisuję ZEN.
Ja się nigdy nie zawiodłam na tych paniach
Zen
Jodzi
Caroline
Breva
Szafirowa
Sierra
Alvika
Lena
Dorcysia
Ciska

Pewnie wiele osob pominęłam, robię zakupy i sprzedaję na volcie od 5 lat i N I G D Y się nie nacięłam!
Jeszcze Szafirowa i Forta🙂
dzięki dziewczyny za docenienie🙂

ja jak na razie robiłam interesy z:

Quantą,
Burzą,
Sznurką,
Sierrą,
ms_konik

i szczerze te panie polecam🙂 pewnie jeszcze z kimś ale niestety pamięć mam świętną, acz krótką:/
Bardzo bardzo polecam forumowiczkę zoyabea, czaprak w idealnym stanie wręcz i błyskawiczna przesyłka!
Ja kupowałam na pewno u:
Evson,
Dramki,
Sznurki,
Ogurka.
Wszystko było zawsze ok.
D&A, Dramka  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się