UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

bardzo polecam transakcje z re voltowiczka o nazwie anizabinska. Transakcja szybka. z wymiany zadowolone dwie strony . 😉 🙂
Bardzo polecam użytkowniczke Hala124 .
Zero problemów dobry kontakt 🙂
krolik92 świetny kontakt, bezproblemowa osoba 🙂
Plus dla Onyx jako sprzedającej. Dobry kontakt i paczka nadana zgodnie z uzgodnieniami.
Polecam malwisia91@o2.pl transakcja cud miód malina 🙂
Jestem bardzo zadowolona z zakupów u Hajduczek   🙂
Polecam Benge jako sprzedającej, szybko sprawnie, czaprak zgodny z opisem, a nawet lepiej 🙂 Polecam ze szczerego serca 🙂
Ogromny + dla julsonxo i patka232 jako kupujących  :kwiatek:
+ dla kupującej Abik
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 lipca 2015 21:48
+ dla Dżastka jako sprzedajacej🙂
Duży plusik dla misia997  :kwiatek:
Duży PLUS dla sprzedającej jerunia - uczciwa, rzetelna i rzeczowa - polecam wszystkim.
Polecam Madzia5333 jako sprzedającą, wszystko zgodne z opisem, przemiły kontakt i szybka wysyłka 😅 😀
duży plus dla Livia  jako sprzedającej,  szybka wysyłka, świetny kontakt, towar zgodny z opisem
Wielki plus dla Lov  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ca_rolina, Clairvoyantowa, ogromny pozytyw, szczerze polecam  🙂
Plus dla [b]kamila25[/b jako sprzedającego 🙂 bezpiecznie, miło oraz zgodnie z opisem ( wpłacałam na konto ) 🙂 Polecam  :kwiatek:
Duży plus dla Sprzedającej paulincia789. Szybka wysyłka,  bryczesy nowe, tak jak w ogłoszeniu.  Polecam!!!
nieskia to sprzedawczyni godna polecenia, ja akurat zamiałam Absorbine Ultra Shield ex i toawar przyszedł szybko i dobrze zapakowany( nie wylał się) !!Ponad to dobry kontakt i oraz uśmiech ,polecam!!!
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
24 lipca 2015 08:30
PLUS dla kupującej kaaasiiiek  :kwiatek:
Serdecznie dziękuje za transakcję 😀!  :kwiatek: :kwiatek:
+ dla olek jako sprzedającej super kontakt i wszystko jak w ogłoszeniu 😉
Polecam jako sprzedającą CherrySuprise  :kwiatek: oraz nela25  :kwiatek:
Idealny kupujący Bacik90 🙂
Polecam wszystkim tunridę jako sprzedającą. Wielki plus 😀
Polecam karolina3528 jako sprzedający, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, super kontakt  😉
duży plus dla maadzia_9 jako sprzedającej. mimo jej nieobecności w domu kontakt był przez cały czas bardzo dobry, a potem sprawna wysyłka, towar w super stanie i miły gratis. 🙂

polecam :kwiatek:
Polecam Xellesia jako sprzedającej, wszystko na mega plus 🙂
Oraz zachowaj.umiar jako kupującej, także wszystko na duży plus 🙂
Polecam re voltowiczke Hajduczek.
Ala
Plus dla kupującej NataliaP118
Szybka wpłata, dobry kontakt. Polecam 🙂
Plus dla kupującej zkonmiprzezzycie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się