UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

witam 🙂
Kupilam sprzet i POLECAM sprzedajacych
- Igiełka
- Blucha
-  Jurga
- Kingston94
- Amanda 666

Pytanie; mam problem zeby skontaktowac sie ws zakupu z hanoverka  🙁 nie odpisuje mi na PW ani na maile 🙁
agull- szybki przelew i bardzo miła kupująca-
SaruG8 ,pikabu - Szybko , sprawnie , w bardzo miłej atmoserze 🙂 . Polecam sprzedającą 🙂.
Plus dla La Liberia. Miły kontakt, sprawna wysyłka.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
10 listopada 2016 13:53
Wielki plus dla Hubson jako dla sprzedającego. Dziękujemy za derki i deszcz gratisów.
Bardzo polecam kjolimpia rewelacyjny kontakt,szybka przesyłka ,towar zgodny z opisem :kwiatek:
Polecam użytkowniczkę maxowa, przedmiot zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt, mega szybka wysyłka.
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale sama szukałam opinii na re-volcie i nie mogłam znaleźć, więc uważam że należy taką jednak umieścić dla potencjalnych klientów. Polecam z całego serca PBA Horse's Transport. Bardzo dobry kontakt, fachowcy, wielki plus. :kwiatek:
Polecam akinia01 jako sprzedającego ,towar zgodny z opisem ,dziękujemy za gratisy :kwiatek:
polecam sprzedającego  [b]Madzia5333[/b] ekspresowa przesyłka,bardzo dobry kontakt i towar zgodny z opisem,dziękuję :kwiatek:
Polecam olga96 😉
Szybko, sprawnie, konkretnie i towar zgodny z opisem 🙂
Jeszcze raz polecam 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
17 listopada 2016 09:24
Karla🙂 - sprzedawca na medal. Świetny kontakt, szybka wysyłka, bryczesy jak nowe.
Polecam BlueHorse osoba konkretna, szybki przelew, dobry kontakt  :kwiatek:
Polecam sprzedającego luki266 -ekspresowa przesyłka,rewelacyjny kontakt,towar zgodny z opisem,bardzo dziękuję :kwiatek:
Polecam sprzedającą Madzia5333, wszystko bez zastrzeżeń  :kwiatek:
Polecam sprzedającą Zalcia97.
Dobry kontakt, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. 🙂
Czy ktoś dysponuje alternatywną do re-volty ścieżką kontaktu z użytkownikiem Leandro? To dosyć pilna sprawa.
Plus dla pollinezja. Super kontakt, towar zgodny z opisem i ekspresowa wysyłka.
Plus dla Latentpony 😉
Duże plusy dla Sprzedających:
- krolicek,
- Hajduczek,
- ns,
- claudss.
Polecam 🙂
Plus dla zkonmiprzezzycie 😉 kupilam bryczesy, wszystko w porzadku, dobry kontakt 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 listopada 2016 18:26
Zdecydowanie polecam użytkowniczkę chomcia - super kontakt, bezproblemowe dogadanie się we wszystkich kwestiach związanych z transakcją, przedmiot zgodny z opisem. Oby więcej takich sprzedających!  :kwiatek:
Plusik dla twixikowelove jako kupującej  :kwiatek:
Jak najbardziej polecam alexiss 🙂 oby więcej takich sprzedających 🙂 wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo 🙂
Polecam Użytkowniczkę Na_biegunach. Super transakcja!  :kwiatek:
Monika228, shilton- polecam te kupujące, szybka wpłata i dobry kontakt 🙂
Ogroooomny plus dla justahermi!!! Ekspresowa wysylka mimo choroby, genialny kontakt, a zawartość paczki odpowiada opisowi w ogłoszeniu 🙂 na uwagę zasługuje również fantastyczna osobowość sprzedającej, jest to osoba sympatyczna i przede wszystkim uczciwa  :kwiatek: POLECAM GORĄCO 💘
Duży plusik dla użytkowniczki Ellla, super kontakt, ogłowie jak najbardziej zgodne z opisem i dostarczone osobiście. Bardzo dziękuję raz jeszcze 😅.
rybka   Różowe okulary..
06 grudnia 2016 10:36
daisy866 polecam sprzedającą ! Doskonały kontakt, szybka wysyłka, wszystko perfekcyjnie :kwiatek:
Duży plus dla kupującej mucha, bardzo dobry kontakt, szybka wpłata, zdecydowanie polecam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się