Teatr

Odkopuję, ponieważ znalazłam w necie bilety na Apassionatę. Był z Was ktoś jeszcze na takim końskim teatrze?
Czy to nie czasami inna wersja cyrku ze zwierzętami? (Nie chciałabym wspierać tego typu przedsięwzięcia, ale jeśli to ma być pokaz zabawy koni z jeźdźcami to chętnie poczytam opinie 😉
Ja nie byłam na Apassionacie, ale nie mogłam się powstrzymać od naskrobania tego posta odkrywając, że istnieje tak fantastyczny wątek (a raczej materiał na wątek bo niezbyt jest żywy), którego nigdy wcześniej nie zauważyłam  😍
Pozwolę sobie na post pod postem ze względu na odstęp czasu:

Widział ktoś ?? Szczególnie do voltowiczów z wysp, ale w pl chyba juz była jakaś transmisja też:
http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/coriolanus-national-theatre-live/

Ja się jaram maks, lecę kupować bilet    😅
zoriczkowa chyba czuje bratnią duszę w sprawie poglądu na cudowność Toma Hiddlestona  💃
także odliczam dni tylko że ja idę na seans dopiero 28.03, bo wolę swoje ulubione kino studyjne niż Multikino 🙂

edit:
Jeszcze polecę wielką okazję do zobaczenia War Horse  😅

Myślę że dla większości osób z tego forum dobrze by się na tym spektaklu bawiła  🏇
BitSmoked, ja w thorze specjalnie wielkiej uwagi na niego nie zwróciłam (w ii cz mnie denerwował nawet), za to obejrzałam przypadkiem wywiad z nim nt RADA i prawdę mówiąc tak niesamowicie mnie uświadomił i zmotywował że nie mogę mu tego nie zawdzięczać. Prześledziłam jego twórczość: kurde kawał z niego dobrego aktora i niegłupiego człowieka 😀
Obejrzyj koniecznie Only Lovers Left Alive jeśli jeszcze nie widziałaś!!!

A skąd jesteś? Ja zazwyczaj też mykam do klubu filmowego, ale na razie nie zauważyłam żeby zamierzali to tam puszczać ...  🙁


edit: widziałam ten trailer, niesamowite! Jednak kurcze tamtejszy teatr a nasz teatr to wieeeeeeeeeeeeeelka przepaść
zoriczkowa pw
Zobaczenie National Theatre na żywo jest na mojej liści marzeń 🙂 musi być nieziemskie przeżycie  😍 skoro ja po transmisjach muszę się powstrzymać przed owacjami na stojąco 😉  😂
BitSmoked,  nooo ja mam go na swojej liście i jeszcze broadway 😀
No i muszę wreszcie zobaczyć Politę - bardzo jestem tego ciekawa, tylko trochę droga wyprawa - bilety drogie, warszawka droga 🙁
Byłam w weekend we wrocławskim Capitolu na Mistrzu i Małgorzacie - świetny! Naprawdę polecam, choć z biletami ciężko. Jest to jedna z moich ulubionych powieści więc myśle, że łatwo było o rozczarowanie, ale wręcz przeciwnie, byłam zachwycona.
A kot to mi w 100% przypominał mojego własnego, aż żałuję że nie nazwałam go Behemot 🙂
zoriczkowa Appasionata jest co roku w moim miescie i bylam na przedstawieniu. Cos niesamowitego!  🙂
"Akompaniator" - teatr Syrena na gościnnych występach w Krakowie.  🤔
Sztuka nawet nieźle pomyślana i napisana, chociaż temat banalny i oklepany.
Para dobrych aktorów. Jednak reżyseria..... 😵 Czy to teraz wszystko musi być takie dosłowne? Czy musi być pokazywanie biustu, imitowanie kopulacji i przeklinanie? Nie można już tak?
Chyba musi bo część publiczności piała z zachwytu. Część. Większość była zakłopotana i rozczarowana.
No i sam gmach teatru Bagatela. No, kurczę..... Tyle się w Krakowie buduje centrów kongresowych, cudów a ten teatr jak był bury, brudny i obskurny, tak został.
Odgrzewam wątek a co by zaraz nie przeczytac że spamuję  😡

Mam do Was takie pytanie odnośnie teatru - czy znacie może jakieś teatry studenckie, gdzie można się zapisać nie będąc studentem aktorstwa? 😉
Ot takie po prostu hobby...

Pozdrawiam 
bayheart, a nie w większości teatrów jak są ew castingi? Ostatnio koleżanka dostała angaż bo po prostu poszła na casting.
zoriczkowa, to tam biorą tak ludzi z ulicy? 
W sumie nie wiem czy na takiej zasadzie by się udało, bez jakiegoś obycia, warsztatów, wiedzy...

I przede wszystkim, chodzi o możliwość dla osób, które nie chcą się związać z teatrem na amen, tylko po prostu w ramach hobby coś przygotować, przeżyć, zagrać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się