Nocleg w Poznaniu

Kami   kasztan z gwiazdką
01 maja 2009 09:42
Mam prośbę do voltowiczów z Poznania. Jadę tam od 4.VI do 15.VI na targi, w związku z czym potrzebuję noclegu - najchętniej jakiegoś mieszkanka do wynajęcia (dla dwóch osób). Jedyne wymagania to czyste mieszkanko i parking strzeżony w pobliżu. No i byłoby super gdyby mieszkanie miało w miarę prosty dojazd do centrum, bo codziennie będę musiała dojeżdżać na rynek  🙂 Może ktoś z was, albo waszych znajomych ma do wynajęcia coś małego  👀
W grę wchodzi  też jakaś agroturystyka koło Poznania, ale nie daleko żebym codziennie nie musiała robić po 100km  😉 w takim wypadku oczywiście jakiś zamykany ogród z parkingiem żebym mogła bezpiecznie auto postawić  🙂
Sprawa jest pilna, bo został mi tylko miesiąc  🙇
Jakie Targi ? Jeśli można spytać 😉
Ja jak jeździłam do Poznania to się w hotelu zatrzymywałam ale to chyba droga opcja na tyle dni 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
01 maja 2009 18:54
Na rynku jest Jarmark Świętojański - pierwszy raz będziemy się tam wystawiać, więc więcej na ten temat Ci nie powiem  😎
A hotel odpada rzeczywiście ze względu na koszty - dużo bardziej opłaca się wynajem mieszkania, albo agroturystyka  🙂 w innych miastach mamy już stałe miejsca, ale w Poznaniu nigdy jeszcze nie byliśmy i mamy kompletnie nierozpoznany teren  🙄
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

01 maja 2009 20:24
Znam jedną agroturystykę koło mnie, ale na rynek do Poznania będzie Ci z piętnaście kilometrów.
Kami   kasztan z gwiazdką
03 maja 2009 20:49
Teli jeśli możesz to podaj mi namiary  :kwiatek:
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

05 maja 2009 09:59
Agroturystyka:

  tel. 605132097

  e- mail: podkowagruszczyn@poczta.onet.pl

Myślę czy cos jeszcze znam w miarę taniego. Jeszcze się rozejrze.
odkopuje!!

a czy jakies namiary na hostel dla studenta na jedna noc 🙂?
ah, przepraszam! juz mnie tu nie ma i dziekuje bardzo 🙂 !
znalazłaś "cuś"??
okazalo sie, ze uczelnia mi funduje dwie noce w hostelu, wiec problem z glowy! 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się