MPMK 2011; 2012

Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
09 sierpnia 2011 21:43
Warka niby jest cały czas rezerwowa...
Dramka, przewracających się koni to ja tam nie widziałam, bez przesady - aż tak źle nie jest, ale niestety jest ślisko (dość luźne momentami podłoże). Ten parkur to utrudnienie nawet dla starych wyjadaczy a co dopiero dla młodych koni. Zresztą te konie mają pokazać swoja klasę a nie to, że umieją walczyć z masakrycznym podłożem.
Dramka żadne konie się nie przewracały, bez przesady.
No mógłby być parkur z podłożem...
A ja slyszalam ze jednak tak..duzo osob niestety rezygnuje ze startu bo nie chce narazac konia
Ja w tym roku byłam na AMPach i podłoże niestety było kiepskie:/Jechałam amatorów, ale wyżej już bym się bała tam startować.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
12 sierpnia 2011 10:51
no my juz wlasciwie zrezygnowalismy ze startu chociaz mamy tylko 4 i 5 latki, wiec ida ledwo 120 a  jednak.
Wiekszosc zrezygnuje. My jedziemy, bo po to zagralismy mloda..
Z wieści lepszych - ponoć na parkurze trwają prace... Trzeba by się przejechać i zobaczyć co się dzieje. Perlica nie podeszłabyś zobaczyć?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
13 sierpnia 2011 19:08
Pytanko mam, jedzie ktoś z Warszawy do Wrocławia na finały już w czwartek i ma wolne miejsce w samochodzie??  :kwiatek:
Epk-podejdę, nie ma problemu  😉
Czy koń startujący w MPMK powinien mieć czip? Mój ojciec jest pewny, że tak, a ja nie mogę znaleźć nigdzie takiego postanowienia w regulaminie...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
15 sierpnia 2011 10:07
rtk, nie sądzę, żeby posiadanie czipa było konieczne.
Obowiązek czipowania wszedł w życie w 2010 roku dopiero.
Czip nie jest też wymagany do otrzymania paszportu pzj.
Nasza 4-latka w każdym razie zaczipowana nie jest a jest już na oficjalnych listach koni zakwalifkowanych do MPMK. Nikt o czip nawet nie pytał.
Jest gdzieś w necie lista koni zkwalifikowanych do MPMK?
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
15 sierpnia 2011 10:15
na stronie PZHK jest lista systematycznie uaktualniana 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
15 sierpnia 2011 22:15
A czy są tam gdzieś listy starszych koni na MPMK? Znalazłam tylko 4 latki.
są w tym samym pliku, trzeba tylko przerzucać zakładki. PRzynajmniej tak jest w ujezdzeniu 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
15 sierpnia 2011 22:46
No tak, nie pomyślałam o zakładkach, już znalazłam, dzięki :kwiatek:
No tak, nie pomyślałam o zakładkach, już znalazłam, dzięki :kwiatek:

hihi ja też, i oburzona byłam, ze tylko 4-latki zagranicznej hodowli można sobie obczaić :P
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
20 sierpnia 2011 09:26
jakies nowe wiesci z Partynic? Ktos cos wie?
A jak z parkowaniem na terenie Partynic ?
armara, raczej nie będzie problemu. Blokują wjazd tylko podczas wyścigów, a podczas innych zawodów nigdy nie jest aż tyle ludzi🙂.
Parking jest na terenie+przy stajniach dla przyczep+trochę za bramą główną dla widzów
Jutro podejdę zerknąć na ten parkur 😉
rtk
Dziękuję  :kwiatek:
No to byłam i obczaiłam.
Tam gdzie były placki bez trawy przy przeszkodach jest piękna nowa trawa( pewnie w rolkach) i jak dla mnie wygląda ok.
Jeśli pogoda dopisze będzie super 😀
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
23 sierpnia 2011 13:11
trawa z rolki potrzebuje dobre pol roku, zeby byla zdatna dla pilkarzy... dla quni pewnie znacznie duzej...
myślę że na te 3 dni da radę,ale nie jestem specjalistą z dziedziny podłoża i trawy 😂
Żeby się nie okazało, że będzie się pięknie rozpadać latając na wszystkie strony - cała zaleta parkuru trawiastego to to, że jest "przytwierdzony" - jest podłożem dość stałym, nie usuwającym się spod kopyt. Trawa w rolkach jest tylko "położona" - brak jej rozkorzenienia "w dół ziemi" więc jest to tylko coś położonego co nie jest na stałe połączone z podłożem. Gratuluję kolejnego świetnego pomysłu Partynic.
Masakra  😵 Pogoda zapowiada sie tez rewelacyjna..upal i ulewy  😵
ooo, w sumie nie planowalam, ale widze, ze jednak sie wybiore, skoro bedzie szansa poznac armare, i Dramke, 😀 kogo jeszcze? christine, bedziesz?
dziewczyny-ja sobie tak wywnioskowałam że to trawa w rolce, ale nie wiem tego na pewno 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się