Stajnie w okolicach Bielska-Białej

szukam stajni w okolicach bb gdze moża pojechać sobie w teren gdziekolwiek nawet na spacer ale na luzie. Prócz szmergielni
Stajnia na Górce w Międzyrzeczu Górnym, jest wolny jeden boks
😉
(Nie wiem czy mogę w tym wątku,ale wydaje mi się odpowiedni) Jeżeli jest ktoś chętny na końskie zdjęcia to zapraszam(okolice Bielska wszystkie,Bielsko),mam teraz trochę więcej czasu,matury już za mną,jedynie egzamin zawodowy został,więc z chęcią coś pocykam . Może profesjonalistą nie jestem,ale jak komuś brak zdjęć ,to z chęcią pomogę 😀
Farifelia   Farys 21.05.2008
03 czerwca 2014 20:57
Ann444, u nas w Pszczynie też jest wolne miejsce. Stajnia Schott. Terenów peeeełno 😉
niestety do pszczyny mam za daleko 🙁 pojedziemy do biernej 🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
26 lipca 2014 21:30
Wiecie co - wrzucam to tutaj, bo mnie ta fotka z FB bardzo poruszyła. Ktos kiedys pytał o rekreacje w BB i okolicach... to warto zerknąć : https://www.facebook.com/StajniaSzmergielnia/photos/a.675812215838726.1073741829.221542201265732/696396113780336/?type=1&theater
frania335   Kocham Cię :*
26 lipca 2014 22:15
w galerii tej stajni jest jeszcze kilka zdjęć tej bidnej kobyłki pod siodłem i bez. ludzie tam pracujacy sa chyba ślepi, że nie widzą stanu tego konia.
podobno instruktorka która tam prowadzi jazdy nie chce dawać za dużo owsa bo boi się, że konie będą szaleć. czyli lepiej zagłodzić niż, żeby koń wyglądał ładnie.
biedna babcia Alex, ktora większość życia przepracowała w rekreacji teraz tak wygląda smutne to jest, bo pamiętam ją jeszcze w pełni sił i zdrową no ale cóż, inni ludzie tam pracują i nie dbają o to
Nie kojarzycie kto z okolic posiada przyczepę jednokonną i byłby ja w stanie wypożyczyć ? 🙂
w lipowej jest 1,5 kona 50zł do 8h 100zł doba
Chyba też na Widoku w Kętach jeszcze jest jednokonna
Przyczepe mi potrzeba dopiero na koniec wrzrsnia ale wole sie juz porozgladac. Chodzi mi o przyczepke zeby nie kupowac viatolla ale nie do kazdej jednokonnej sie miesci duzy kon (ponad 170cm i dosyc dlugi)
solka też ma jakąś na pewno i można wypożyczyć
Trzyma ktoś konia w Czankach i jest w stanie coś więcej powiedzieć o pensjonacie? Pytałam już w wątku o stajniach na śląsku, ale mały odzew...
Nieprzyjemna sytuacja, głośno było o tym w okresie wakacji - konie z Mikuszowic.
Na szczęście nic poważniejszego się nie stało i konie były od razu pod opieką weterynarza
Jest mi ktoś w stanie polecić trenera bądź OSOBĘ Z DOŚWIADCZENIEM z okolic Bielska,samego Bielska,bądź taką która by dojechała do miasta? A konkretniej do Międzyrzecza zaraz obok BB.
Osobę kompetentną,z normalnymi metodami pracy,bez darcia buzi na konia i jeźdźca,zapinania w patenty. Kogoś z doświadczeniem,cierpliwego,sympatycznego,wyrozumiałego ?  Czy raczej ciężko o kogoś takiego u nas?
a próbowałas z roksaną kręciną jeździć? z tego co wiem to jest spoko http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/33275?q=&kategoria=3&lokalizacja=12&widok=0&strona=3
Roksanę sama mogę polecić, fajne podejście, wszystko dokładnie wytłumaczone, spokojne i przyjemne jazdy, a jednocześnie wymagające  😉
Dodatkowo cena nie zbija z nóg... :P
nie próbowałaś,bo mam taki uraz do Bielskich trenerów że ciężko mi zacząć pracę z kimkolwiek nowym  😵
zdziwiłybyście się ile jest ludzi bez kompetencji a do tego chamów i prostaków...
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, pisałaś z bb to Roksana jest z bielska bierze 40zł i dojazd wiec standard, a z daleka raczej Ci nikt nie przyjedzie bo wyjdzie fortuna...
mogę zapłacić "fortunę" za kogoś z wielkim sercem,kto się przyłoży i ma dużo doświadczenia  😉
Djarumm wiem, że moja wypowiedź jakoś wybitnie Cię nie zainteresuje, ale polecam Roksanę wypróbować.
Jeździ pod okiem bardzo dobrych trenerów i cały czas się dokształca.
Zawsze ze współpracy możesz zrezygnować, a 40zł po prostu zniknie, ale nie będziesz miała wyrzutów, że nie spróbowałaś  😉
Piaffallo - poleciało pw  😉
Djarumm  ja polecam Krystynę Sztwiertnię 😉
Pracowała w wielu zagranicznych stajniach, teraz pracuje w SK Ochaby.
Prowadzi głównie treningi ujeżdżeniowe.

A Roksana też fajna 😉 Też mogę polecić, ale Krysia ma na pewno większe doświadczenie 😉

Artanis  - dzięki ale już znalazłam 😀  :kwiatek:
Macie może namiary na kogoś z okolic Bielska, od kogo można kupić porządnej jakości słomę w rozsądnej cenie?
Sprawa dość pilna.
Jest ktoś chętny na zdjęcia w ten piątek , cierpię na brak zdjęć , a akurat mam wolne  ❓  🙂
Zwolnił się jeden boks w mojej stajni (www.stajnia-na-gorce.pl). Może ktoś chętny? Zapraszam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się