Stajnie w okolicach Bielska-Białej

Koleżanka szuka pensjonatu bądź osoby prywatnej u której mogłaby postawić konia do 500 zł ...ktoś coś?
Bronze   "Born to chase and flee.."
05 sierpnia 2015 21:58
Patid, po sąsiedzku masz 550 i dobra opiekę. Taniej raczej nie znajdziesz...
Gdzie dostanę w Bielsku większą ilość siemienia lnianego niż tą sklepową ?  😉
Bronze   "Born to chase and flee.."
28 października 2015 05:58
w Hurtowni rolniczej - w Bratku ( http://www.bratekbb.pl/ ) lub w Rolniczej Spółdzielni w Jasienicy na Strumieńskiej 829 ( pakowane po 10 kg )
CIACH
Szukam stajni w strone Cieszyna od Bielska 🙂 z piaskowa ujezdzalnia, dobra opieka i pastwiskami 🙂 ktos cos?
Halo,czy jest tu ktoś kto poleci mi stajnię gdzie mogłabym trenować pod okiem jakiejś sensownej osoby ? Albo jest ktoś kto prowadzi treningi na swoim koniu ?
Życie mnie zmusiło do oddania swojego konia w pełną dzierżawę,ale z racji ,że kobył w nowym miejscu nadal będzie się rozwijał,a za jakiś czas do mnie wróci,to nie chcę potem latać po siodle jak worek ziemniaków  😉 . Wszelakie info poproszę na pw
Wichurkowa   Never say never...
18 stycznia 2016 18:47
Sonia Gaj w Międzyrzeczu prowadzi treningi sportowe na swoim koniu.
Hej. Szukam informacji na temat nauki jazdy dla dziecka w okolicach. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary  :kwiatek:
Szukam miejsca, gdzie 9-latka będzie mogła bezpiecznie i porządnie nauczyć się jeździć. Od jej mamy wiem, że jakiś kontakt z końmi już miała.
Będę wdzięczna za wszystkie sugestie  :kwiatek:
Może 'Hanka' w Lipowej?
Wszystkie propozycje przekażę zainteresowanej  :kwiatek:
Szukam stajni w okolicach Bielska (do 30 km):
wersja 1.
- do 600 - 700 zł
- opieka jak nad swoim,
- min. 2 posiłki dziennie, siano do woli (w tym na padoku zimą!), podawanie mojej paszy
- sprzątanie do czysta minimum raz w tygodniu, na pewno codziennie wybieranie kup!
- albo stajnia wolnowybiegowa albo boks angielski
- bieżąca woda w postaci myjki albo jakiegokolwiek węża
- padokowanie od rana do zmroku w parze albo stadzie (w każdym razie długo)
- fajnie jakby był jakiś piasek do jazdy

wersja 2.
- to co wyżej + wszelkie inne udogodnienia do jazdy za które cena nie przekracza 850 zł
Bronze   "Born to chase and flee.."
05 stycznia 2018 17:02
Znalazłem tutaj fajne stajnie w tym temacie. Chciałbym zapytać jeszcze czy znacie jakieś fajne atrakcje w okolicy Bielska?
Atrakcji trochę jest, bardzo ładny rynek. Jednak popatrz sobie na tej stronie jakie w bielsku jest smog.
Co z Jeleśnią i stajnią Sandro Hero ? Ona podobno już tam nie istnieje, jakieś ploty słyszałam, że ktoś z Ochab coś ma tam otwierać???
desire   Druhu nieoceniony...
19 lipca 2021 21:41
Co z Jeleśnią i stajnią Sandro Hero ? Ona podobno już tam nie istnieje, jakieś ploty słyszałam, że ktoś z Ochab coś ma tam otwierać???
macri,
Ja slyszalam, ze stajni ma tam juz nie byc .0246974398934E+34;
<br>
<b>macri,</b> <br>
Ja slyszalam, ze stajni ma tam juz nie byc .0246974398934E+34;

desire,

Też tak słyszałam z tydzień temu, a w tym tyg że jednak dalej będzie ale nie wiadomo kto teraz..
Szukam stajni prowadzacej rekreacje, naukę w stylu western w okolicach Bielsko-Białej, kojarzy ktoś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się