Poznań i okolice - imprezy, wydarzenia

  😂 😂 foty, foty dawać a nie gadać kto kogo i z kim
Dodo specjalnie dla Ciebie re-voltowe dzieciątka  💃 i Ktosina z Bogdanową z ukrycia, Ponia akurat zasłonięta  😁 zamordują mnie za to  🤦
z końmi nic nie mam jeszcze bo robiłam aparatem Horciakowej
baffinka no to teraz sobie narobiłaś  🤬  🤬  🤬 za upublicznianie wizerunku pozwę Cię do sądu, zgłoszę w CBŚ, PiS, KRUS i PO    😜

Ktoś bo ja tylko chwilę byłam
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 sierpnia 2010 10:30
baffinka, no wiesz,tak przy jedzeniu
dawaj więcej,jak Ponia konia leje,albo jak ja zastrzyk sowjemu robię 😉
Ktoś no tak wyszło, trzeba Was kontrolować co wcinacie i w jakich ilościach na naszej wielkopolskiej ziemi 😀 spoko, spoko. z Horciakowej aparatu mam Lawiranta całego we krwi po finale 😀 także Ponia się niestety nie wywinie.
Kopyciak bo dodam do kolekcji jeszcze Twoje foto  😀iabeł:

jakieś tam z rozprężalni przed GP
Ponia   Szefowa forever.
10 sierpnia 2010 13:55
Ktoś,  ale masz minę :P
baffinka, zostaniesz naszym paparazzi 😀 Masz coś jeszcze  z ukrycia  😁 ?

Ktośka, Ty się tak zastrzykami nie zasłaniaj, ja widziałam twojego nowego bata  😎 🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 sierpnia 2010 14:39
Ponia, dlatego tulę go do siebie,żebyś przypadkiem mi go nie ukradła,zazdrośnico pomorska 🙂

dziewczyny,dawać więcej zdjęć pozakulisowych 😉
No niestety baby - więcej takich z ukrycia nie mam  😕
Wieczorem dostane foty od Horciakowej to Wam coś tam jeszcze przemyce  😁
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

10 sierpnia 2010 20:10
O matko do ciebie!!! Zamiast jechać sobię w Polskę trzeba mi było na miejscu zostać! 😵
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 sierpnia 2010 20:14
Mnie również było bardzo miło poznać "zakały Pomorza" z ich super sierściuchami, "Bogdanów" i Ogurka.

Niestety z racji przygotowań do dzisiejszego wyjazdu nie miałam czasu zając się fotkami. Tak jak napisała baffinka - dostanie je dzisiaj ode mnie to później coś tam pewnie wstawi.

Ja byłam 😎 też poznałam rodzinkę Bogdanów, resztę tych co wymieniłaś też oczywiście spotkałam  🏇 ( niektórzy mnie nawet z obiadu i kawy ogołocili  😂 )
- zaraz tam ogołocili 🙂 Sama zapraszałaś to teraz nie narzekaj  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 sierpnia 2010 20:34
Horciakowa, powiem Ci,że byłam w szoku i generalnie nie wiedziałam,czy ktoś mnie woła,czy mam jakieś omany...ale miałam tam stany euforyczne wbrew pozorom,więc musicie mi wybaczyć  :kwiatek:
fajnie mieliście  😀
Horciakowa eee jak to mówią "Voltopir w dom- Bóg w dom"  😁  :emota2006092:  zawsze służę obiadem - o ile jest ( szanse na trafienie na obiad 1 na 1000  😎  )

Dodo
no fajnie było, żałuj że Cię nie było
Ponia   Szefowa forever.
10 sierpnia 2010 21:38
Dodo, szkoda,że Cię nie było.

Gdzie jest Baffinka ze zdjęciami  👀
Domgamy się z Ktośką zdjęć!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 sierpnia 2010 22:13
Dodo - no fajnie, fajnie  😁
Kopyciak - dobrze wiedzieć, pewnie jeszcze kiedyś skorzystam, jak trafię oczywiście 😀
Ponia - powinnaś już mieć w skrzynce mailowej te, które ja Ci wysłałam - ale one takie normalne 🙂 Więcej z ukrycia nie ma, chyba, że wziąć pod uwagę Wasze czekanie z Ktoś na Twój przejazd 🙂
Ponia   Szefowa forever.
10 sierpnia 2010 22:28
Horciakowa,  Mam już 😀 dzięki :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 sierpnia 2010 07:40
Ponia swoje dostała,a ja nie 🙁
nie można tych fotek pokazać na forum?
ależ można Ogurku
mam nawet dowód jak Ponia leje konia...
wodą  😁
Ktosina niestety została pokrzywdzona przez los bo jak wysiadłyśmy z samochodu to słyszałyśmy że akurat jest jej przejazd 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 sierpnia 2010 11:41
ja to zawsze pokrzywdzona...ale czekam na Honoratę 😉
oj tam... jeszcze niejeden Zagórów nas czeka  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 sierpnia 2010 11:54
baffinka, ten mur to mi się nadal po nocach śni...pewnie,że wracamy za rok...na DR 😉
Właśnie miałam tel- mój komp najprawdopodobniej będzie gotowy wieczorem- postaram sie wrzucić jakieś zdjecia, o ile nie padnę ze zmęczenia. Wczoraj machneliśmy kuchnię i korytaz, dzisiaj maluję drzwi- o ile mąż nie padnie wieczorem to jeszcze pomaluje sufit w pokoju. Niedobra żona jestem- od rana Bogdan wojuje z siodełkami  😉

Kopyciak, Baffinka która to która? Która jest mama ślicznej Blanki? Mała jest piekna  😍
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 sierpnia 2010 14:25
Bogdan, to ja nakazuję wam przerwę wieczorną w malowaniu i podesłanie niedobrym Pomorzanom zdjęć,bo nikt mi tu nie uwierzy,że coś tam pojechałam i ukończyłam 😉
Oświadczam,ze KTOSINA cos tam pojechała, coś skoczyła i coś zakończyła i pieknie wyglądała  😀 do kasku tylko brakuje jej siodełka wykończonego turkusową/ błękitną blizą  😀
Bogdan Blanka jest moja i tylko moja  🏇 z Baffinką to mogę się co najwyżej podzielić Tadzikiem w płynie  🥂
Kopyciak chyba ja z Tobą się mogę podzielić, bo przecież Tadzik to moja druga połówka  😉
Bogdan mi się nie spieszyyyyyy...  😁
Ponia   Szefowa forever.
11 sierpnia 2010 19:50
baffinka, masz jeszcze jakieś zdjęcia?
Poniuś wysyłam Ci właśnie mailem całą reszte 🙂 ale nie spodziewaj się żadnych rewelacji  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się