ZAWODY ON- LINE. Ocena przejazdu ujeżdżenia przez internet.

No patrz. Jak to dobrze odwiedzac stare wątki. Zawody były i są testowane. Obecnie mamy pierwszą edycje z przejazdami. Program L3 zgłosiły się osoby ze Szczecina, Warszawy, Konina i Łodzi. Jutro sędzia oceni przejazdy. Zas w ta niedziele ogłosimy pierwszą zwyciężczynię zawodow on line. Są same panie. Panowie chyba jeszcze się krępują. To nie wszystko. Osoby ktore brały w tym udział, chcą jechac następny program. L4.
wątek zamknięty
a gdzie można te nagrania i stronę, bo google nic nie wypluwa?
wątek zamknięty
a są nagrody? I jakieś wymagania dot. uczestników? Każdy może wysłać?

może warto  😎
wątek zamknięty
Są i nagrody  😀 rzeczowe oraz pieniężne. W pierwszej fazie testów "odpuściłam" kilka rzeczy. Ale przy L4 będzie trzeba zachować pewien poziom przygotowania. Sędzia ocenia anonimowo. Są też przejazdy na samą ocenę, gdzie po ocenieniu nie widać ich na stronie. Jest to indywidualna konsultacja sędziego z jeźdźcem. Ten drugi wariant jest dla osób które mają duży problem z koniem. I nie koniecznie chciałyby pokazać to do szerszej opinii publicznej. Również w tej drugiej opcji jest wariant oceny anonimowo.
wątek zamknięty
a nagroda jest wyższa niż wpisowe?  😎
wątek zamknięty
Nie ma wpisowego. Zawody są w fazie testów. Czyli są bezpłatne.  W tej edycji za pierwsze miejsce: czaprak + owijki, drugie - ogłowie, trzecie - derka. Oraz po 50 zł do pierwszego i drugiego miejsca. Karta przejazdu wraz z uwagami sędziego jest widoczna tylko dla zawodnika. Przychodzi to na jego adres e-mail. Trzeba się liczyć z tym że "głupia" usterka systemu spowoduje spowolnienie. Na razie jest dobrze.
wątek zamknięty
ponawiam pytanie o adres strony internetowej. a nazwisko sędziego? bo mi umnęło🙂?
wątek zamknięty
http://www.video-konie.pl/zawody-online/l3 tu są już dodane przejazdy. Jeszcze tylko oceny sędziego. Dopiero potem dodam pełne dane zawodników. Oraz same dane sędziego.
wątek zamknięty
filmikiz kurwami dajecie sędziemu do oceny? 😲
wątek zamknięty
mnie się to podoba:
Sędziowie nie będą mieli dostępu do danych osobowych uczestnika.

a poniżej :

Ostatnio Dodane
Daria Durska
Daria Durska 2
Daria Durska 3
Justyna Eiderowicz
Marta Zielińska
wątek zamknięty
W drodze wyjątków dopuszczam ten film, przy następnych przejazdach będę usuwać takie zgłoszenia. Później napiszę jeszcze jakie błędy nie będziemy już tolerować.

Gdzie ty widzisz te dane? Albo jak zobaczyłaś że są w tym wymienione osoby?  😲 No chyba że kojarzysz te osoby z zawodów.

Właśnie to się nazywa testowanie. Nic tak nie "dopieszcza" projektu jak takie sytuacje. Dlatego nie ma wpisowego, dopóki nie będzie to miało ukończonej formy.
wątek zamknięty
konikmorski,
Gdzie ty widzisz te dane? Albo jak zobaczyłaś że są w tym wymienione osoby?

Fakt, nie można sie domyśleć, że na filmiku jest Daria Durska (a fakt, że strona z filmikiem jest na pasku zakładki opisana imieniem i nazwiskiem, i do filmiku odnośnik  w ostatnio dodanych jest opisany imieniem i nazwiskiem, wcale nie mówi, kto na filmiku jest😉 )
wątek zamknięty
Chciałam też wyjaśnić kilka spraw. Pierwsza dlaczego umieszczam filmy z takimi "kwiatkami". Otóż jak rok temu pojawiła się o tym projekcie informacja. To było spore zainteresowanie. Nadal jest. Między innymi dlatego mamy osoby które zdecydowały się w tym brać udział. Do programu L3 zgłosiło się dużo więcej. Jednak to co widziałam na nagraniach to nie mieściło w głowie. Były np przejazdy gdzie osoba nie miała kasku, lub koń jechał na czworoboku na patentach, i inne dziwne nagrania... To co teraz pokazuje to próbka możliwości tego projektu. Są znaczenie większe i lepiej to przygotuję. Sędzia dostał przejazdy. Wie o owijkach, i reszcie. Moim celem jest pokazanie jak można zrobić dobre nagranie, oraz jakich unikać. Bo zwyczajnie nie przyjmiemy do oceny, w pierwszej selekcji ja oglądam filmy i trzymam się tego co zaznaczył sędzia. Tak żeby to miało sens. Po za tym ręce opadają jak po raz trzeci tłumaczę np na Facebooku bo taka tez była, że filmy  nagrywamy na kamerze nie na komórce. Pomimo tego ta osoba uparcie robiła to dalej. Często też się zdarzało że ludzie nie czytali tego co jest w regulaminie, co dla mnie jest informacją że muszę coś jeszcze zrobić. Aby jednak przychodziły nagrania na których trzymamy się regulaminu.

Isabelle - chyba wiem w którym momencie to zobaczyłaś. Jak dodawałam przejazdy, miały jeszcze dane zawodników. Strona jest robiona na joomli a darmowa wersja często lubi robić psikusy. Po 2 minutach wyłączyłam opcje i utajniłam dane. Tak że teraz można się domyślać kto jest kim. Chyba że zna się te osoby, wtedy to wiele zmienia.
wątek zamknięty

Isabelle - chyba wiem w którym momencie to zobaczyłaś. Jak dodawałam przejazdy, miały jeszcze dane zawodników. Strona jest robiona na joomli a darmowa wersja często lubi robić psikusy. Po 2 minutach wyłączyłam opcje i utajniłam dane. Tak że teraz można się domyślać kto jest kim. Chyba że zna się te osoby, wtedy to wiele zmienia.

słuchaj, przestań robić z ludzi debili. naprawdę nie jest ciężko skojarzyć, że Daria Durska, w której dane się klika na pierwszym screenie, to ta sama, która jest na drugim zdjęciu na filmiku i której dane są na zakładce.

jak ma być zainteresowanie i mają być sensowne filmy wysyłane, skoro ma to być anonimowo, i jeszcze sadzisz kity, że musiałam trafić na magiczne dwie minuty.

Screeny zrobione MINUTĘ temu

edit: pierwszy screen to strona główna, drugi to strona otwarta po kliknięciu w pierwszy link w czerwonej kratce.

wątek zamknięty
isabelle, karla- nie czepiajcie się tylko startujcie! Ja po weekendzie nagrywam :P
wątek zamknięty
Ogarniam kilka spraw na raz. Przyznaję racje... Właśnie dlatego testuję zawody.  Skupiłam się głównie na filmach i teraz wyciągam z tego kolejną lekcję. Poprawię to i przy L4 powinno być ok.

Isabelle - jak poprawię tą opcję, to dużo wcześniej dodam na stronę przejazdy. Tak żebyś zobaczyła że to będzie anonimowe. Jest to kwestia próbek na stronie.

Z L4 jest czas do 30 czerwca. Więc jest dużo czasu. Z doświadczenia wiem że bardzo się przydaje zoom.

wątek zamknięty
http://www.video-konie.pl/zawody-online/l3/55-uczestmicy-l3/227-zielinska

nawet po zoomie oczy bolą, tak niestabilna ręka kamerzysty. a jednak taki film przyjęty. nie mam pojęcia jaki szanujący się sędzia podpisze swoim nazwiskiem ocenę pod tak drżącym obrazem. nieliczne są momenty spokoju obrazu.

i nie liczy się "a bo ludzie to debile i takie wysyłają" tylko film został zaakceptowany, wiec w odczuciu organizatorów-poprawny.

jak ktos ma chcieć wysłać film, skoro w formularzu po kliknieciu odnośnika do regulaminu mamy błąd i brak strony?

podsumowując, chcąc dodać filmik, mam zapewnienie, że nie ma dostepu sedzia do moich danych, mimo, że ma, oraz mam zaakceptować regulamin, którego nie ma.

fajna inicjatywa, a tak spartaczona od początku🙁

wątek zamknięty
to czworobok moze byc kwadratowy i niewymiarowy?
wątek zamknięty
a jestescie pewni, ze ktorys sedzie wlasnie sie podpisal? ja bym nie byla taka pewna.
wątek zamknięty
Ja powiem tak. Rok temu było dużo śmiechu z tego powodu. Wcale się nie dziwię. Teraz jest konstruktywna ocena tego co jest, trzeba coś poprawić i zrobimy to. Dlaczego akurat przez forum. Ano dlatego że sama prowadząc stronę, obserwuję też konkurencję. Widziałam dużo serwisów które ruszyły z kopyta, nie pytając potencjalnych klientów czy to co robią jest fajne. Potem było kilka miesięcy działania i strona była zamykana bo wskaźnik wejść był niski... Choć uważam że to nie jedyny powód. Dodam że ta strona pierwowzór  http://www.interdressage.com/ zaczynała bardzo podobnie. Jej założycielka brała też pod uwagę różny stopień zaawansowania jeźdźców. Dlatego są tam trzy różne stopnie trudności. W naszej wersji będzie coś podobnego. Ale na razie to tajemnica.

Sędzia podchodzi do tego tak samo poważnie jak ja. Jeśli uzna że nie ma sensu oceniać. To zawodnik dostanie to na karcie przejazdu.
wątek zamknięty
konikmorski, poważnie? to jest poważne traktowanie ?

podsumowując, chcąc dodać filmik, mam zapewnienie, że nie ma dostepu sedzia do moich danych, mimo, że ma, oraz mam zaakceptować regulamin, którego nie ma.

na zawodach nazwiska sędziów podane są dużo wcześniej i są jawne. dowiemy się, kto będzie sędziował? imię i nazwisko oraz rodzaj licencji sędziowskiej?
wątek zamknięty
Ocenia p. Jacek Kowerski z woj. zachodniopomorskiego. Właściwie to ocenił już, dzisiaj albo jutro będą widoczne oceny na stronie. W pierwszej kolejności chce aby zawodnicy otrzymali swoje karty przejazdu.

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
23 maja 2012 16:22
łee, to nie wysyłam 🙂
wątek zamknięty
[quote author=konikmorski link=topic=55699.msg1407088#msg1407088 date=1337537514]
Chciałam też wyjaśnić kilka spraw. Pierwsza dlaczego umieszczam filmy z takimi "kwiatkami". Otóż jak rok temu pojawiła się o tym projekcie informacja. To było spore zainteresowanie. Nadal jest.
... Do programu L3 zgłosiło się dużo więcej. Jednak to co widziałam na nagraniach to nie mieściło w głowie. Były np przejazdy gdzie osoba nie miała kasku, lub koń jechał na czworoboku na patentach,

Za to z q...to mieszczący się w głowie  ? 🙂 Taki więc świadomy kwiatek ? Alem się uhahała jak to zobaczyłam przypadkowo zupełnie,bo ktoś mi nadał wątek. Zainteresowanie ludzi projektem - zobowiązuje do czegoś administratora strony 😉 Powinno.
Co do tego wyjątkowego video. Ma swoją historię. Podejść było wiele. Jak na mój gust administrator str. nie musiał go zamieszczać 😀 raz: to był film roboczy jeden z trzech, wcale nie na pokaz właśnie z tego  powodu ( pogodzie naraz odbiło, kamerzystę prawie przewróciło, a mając ambitne podejście do sprawy nie będąc świętoje.. ulżył sobie jak człowiek pracy 🙂 😉 można było dać inny nie gorszy bez ,,kwiatka werbalnego", jeśli już tak bardzo chciał to, dwa: jest taka opcja na YT, wykasuj dźwięk, podmień 😉 Dziwię się ,że po konstruktywnych uwagach forumowiczów to video( jedno z trzech) też wzorcowe pod wzgl. techn uznane przez dwóch sędziów nie przeszło filtra aby znaleźć się na stronie. ? Widocznie administrator ma specyficzne poczucie humoru traktując tak swój serwis. Ja prv mam i się tym ubawiłam, ale nie każdy musi ,kto to przypadkowo oglądnie.
Ja powiem tak. Rok temu było dużo śmiechu z tego powodu. Wcale się nie dziwię. [font=Verdana]Teraz jest konstruktywna ocena[/font] tego co jest, trzeba coś poprawić i zrobimy to.

..teraz jest jeszcze bardziej   😀  I tak jest, ale chyba pośmiejemy się jeszcze nie raz i właśnie dlatego lubię tą stronę ! Pomysł z zawodami ciekawy, podtrzymuję
Mała dygresja jeszcze odn. sędziego.
Ocenia p. Jacek Kowerski z woj. zachodniopomorskiego. Właściwie to ocenił już, dzisiaj albo jutro będą widoczne oceny na stronie. W pierwszej kolejności chce aby zawodnicy otrzymali swoje karty przejazdu.

Jeśli P. sędzia Jacek Kowerski sędziuje wypadałoby wpisać go na listę sędziów na stronie.  Tyle. Dziękuję.

[/quote] sorki za podwójny post, nie można wykasować ?
wątek zamknięty
konikmorski moim zdaniem fajna inicjatywa, ale wiadomo, że skorzystają z niej osoby które dziubią sobie dresaż w domu i mają więcej fantazji niż faktycznych umiejętności 🤣(np taka ja). I szczerze mówiąc nie rozumiem tego czepiania się o każdą pierdołę.!!Ludzie przecież to oczywista, że prawdziwy sport nie odbywa się online. Ja bym to bardziej traktowała jak zabawę. Konikmorski powodzenia w rozkręcaniu biznesiku, ja trzymam kciuki 😀
wątek zamknięty
Uwaga tyczyła się tylko jednego filmu, administrator chyba za bardzo się wczuł w formę zabawy. Jak przy okazji ktoś się natknie, to się trochę zdziwi 😉 nie będę wyłuskiwać który to, zostawiam to odbiorcom . Do części można się trochę  czepiać ze wzgl na b. skaczący obraz, ale inne są nawet ok i ok, ale jak ktoś się uprze to i tak zawsze coś znajdzie. Operatorzy się z czasem wyrobią..😉
wątek zamknięty

"Każdy uczestnik zawodów i uczestnik przejazdu na ocenę, jest sędziowany przez licencjonowanychych sędziów PZJ. Na dzień dzisiejszy są to: Dorota Gremaud - województwo opolskie oraz Lilianna Zięba - województwo zachodniopomorskie."

to kto sędziuje w koncu?
wątek zamknięty
Kowerski na ten rok nie ma licki z uj tak a propos powyzszego wpisu,nawet nie wiem czy on ma uprawnienia sedziego uj...
wątek zamknięty
Karla z tym, że sędzia WKKW od klasy 2 - może sędziować zawody regionalne do klasy C włącznie
Sama mam wykupioną jedynie lic C i A sędziować mogę (i sędziuję)
Także pomijając fakt, że to nie zawody a zabawa - regulamin w tej kwestii jest przestrzegany
wątek zamknięty
to ciekawe...na kursie lickowym mowiono nam inaczej.
Sprawdze.
Tak czy tak dla mnie do sedziowania uj klasycznego nie wkkw tylko sedzia uj- widac bylo duuuuze roznice w sedziowaniach testowych na naszym licencyjnym kursie kiedy oceniali wkkwisci i sedziowie uj.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.