czy wątek "pożyczę-wymienię-oddam" jest potrzebny- ankieta

prosze abyscie zdecydowali czy ww watek jest potrzebny na forum. wiekszosc "wymienie" i "pozycze" oraz "oddam" i tak laduje w ogloszeniach do kroeych zaglada jednak duzo wiecej osob. ankieta jest otwarta przez 10 dni. na podstawie wynikow zadecydujemy co dalej.
Ale ogłoszenia mają milion stron- ja większości nawet nie czytam, a jak chce się wymienić to przeglądam dwie strony... dla mnie to będzie kiszka jeśli zniknie.
Burza, jest to jakis argument. nie stresuj sie, jeszcze wyniki sie moga zmienic 😉
Stresuję się! 😀
Burza, przeprowadz kampanie 😉
noen   A story of a fighter of our human race
30 maja 2011 19:38
dzisiaj już minęło 12 dni, robimy wolą większości tylko 1 ogłoszenia  ? 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 maja 2011 20:26
dla mnie ww wątek jest potrzebny i niech zostanie bo nikomu nie przeszkadza chyba?
moim zdaniem zbyt malo osob glosowalo, zeby mozna to bylo uznac za quorum.
trzynastka   In love with the ordinary
30 maja 2011 20:32
to po co była ta ankieta ?  🤔 Trzeba było to zrobić porządnie, czyli wątki informacyjne w każdym dziale odsyłające do tematu, to by więcej osób zagłosowało. Nie była określona frekwencja by głosowanie było uznane za ważne.
noen   A story of a fighter of our human race
30 maja 2011 20:34
katija, to może można wystawić link do wątku w ogłoszeniach, i poprosić o zagłosowanie ? 😉
Dworcika   Fantasmagoria
30 maja 2011 20:36
Tak bardzo Wam ten wątek przeszkadza, wadzi? Sporo ludzi jednak z niego korzysta, więc po co upierać się przy usunięciu?
no wlasnie ja nie wiem. moze zrobilam "nieporzadnie" , co nie zmienia faktu ze 72 osoby jako przedstawicielstwo forum to malo prawda? nawet jakas wieksza dyskusja sie tu nie wywiazala.
noen   A story of a fighter of our human race
30 maja 2011 20:53
katija, to może daj link do ogłoszeń, a tam prawie każdy wchodzi 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 maja 2011 23:23
Ja wcześniej nie zauważyłam tego wątku, mój głos jednak chyba zadużo nie zmieni, dla mnie powinien zostać ...
Pursat   Абсолют чистой крови
31 maja 2011 06:59
Dżizas, ale w czym wam przeszkadza ten wątek? Dlaczego ma być usunięty? 🤔 Jak ktoś nie chce z niego korzystać, to niech tam nie wchodzi, a wątek niech sobie w spokoju wisi!

Livia   ...z innego świata
31 maja 2011 08:07
Ja jestem za tym, żeby wątek został. Nie przeszkadza, a czasem bardzo ułatwia szukanie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 maja 2011 12:37
a co komu przeszkadza ten wątek.

szmatoholicy i milion innych o wile bardziej  "niepotrzebnych" jest sobie - a ten zjakiegos nieokreślonego powdu ma zostać zlikwidowany??
W imię czego? Czystości na forum? Porządkowania forum? Czy też papier na ktorym jest wydrukowane forum ( 🤔wirek🙂 jest nagle reglamentowany? O co się rozchodzi????
majeczka   Galopem przez życie!
01 czerwca 2011 09:28
ja właśnie odkryłam ten wątek... już po głosowaniu. Moim zdaniem wątek powinien zostać w niczym nie przeszkadza nie zaśmieca forum, jest czytelny, fajny, potrzebny.
deborah   koń by się uśmiał...
23 czerwca 2011 10:19
własnie? komu przeszkadza ten wątek? ma z reguły 2-3 strony, chyba nie jest aż tak bardzo uciążliwy?
Czy mi się wydaje, czy spam na forum rozpanoszył się bardziej, niż zwykle?
tak


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się