Groupon

Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2011 19:31
Pan masażysta właśnie wyszedł. Olaboga...ale fajnie! W normalnej, stałej cenie oferuje ten sam zestaw za 45zł, coś czuję, że zachowam numer telefonu.
Zwłaszcza, że gratisowo rozmasował mi ramię, które po kopniaku sprzed 10 lat trochę dokucza 😉
Ja już prawie skończyłam mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że na pierwszy termin czekałam miesiąc, ale potem skumplowałam się z Panią kosmetyczką i od razu mamy inny układ terminowo - płacowy w przypadku innych, pozagrouponowych zabiegów 🙂
A wczoraj z kolei kupiłam sobie depilację laserową, dzisiaj dzwoniłam i już pierwszy termin był na poniedziałek, zero problemów przy umawianiu. A że mi poniedziałek nie odpowiadał z przyczyn czysto fizycznych, to umówiłam się tylko na próbę laseru, czy mnie nie poparzy, a termin celowo ustaliłam na koniec lipca.
Także pełna bomba i na pewno będę jeszcze wiele razy korzystać 🙂
Ja średnio zadowolona z grouponowego manicure - średnio na jeża mi to pani zrobiła, chyba lakiery były do bani, bo po półtorej godziny jak tylko o coś dotknęłam to się lakier zdzierał... No i średnio estetycznie.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
13 sierpnia 2011 13:17
a ja coś pochrzaniłam przy przewie  😵
zamówiłam kupon na napełnienie klimatyzacji w aucie, wybrałam sposób zapłaty za pomocą przelewu internetowego pekao24 pokazały mi się dane do przelewu i już maiłam tylko kliknąć żeby poszedł przelew jak zadzwonił telefon, zapomniałam o tym całkowicie jak usiadłam do komputera to już mnie wylogowało z konta internetowego więc zalogowałam się jeszcze raz i zrobiłam przelew. problem w tym że na grouponie w zakładce konto nie mam żadnego zamówienia.

i teraz moje pytanie czy zawaliłam sprawę na całej linii czy jest jeszcze szansa że potwierdzenie przyjdzie mi na maila bo przelew poszedł?
Solina, potwierdzenie przychodzi jak zaksieguja platnosc. jesli Twoj bank w weekend ma wolne, to mozliwe, ze niestety we wt jak pojdzie, bo w pon swieto, to ze bedzie juz za pozno. mialam kiedys tak i od tamtej pory zamawiam tylko wtedy jak wiem, ze przelew pojdzie od razu, albo prosze, zeby ktos zaplacil za mnie...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
13 sierpnia 2011 15:11
mery, dziekuje za odpowiedź 🙂
przypuszczałam że dopiero jak pieniądze trafia na ich konto wyślą maila ale nie byłam do końca pewna 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 września 2011 15:44
Słyszałam już wcześniej o Grouponie, ale specjalnie nie wnikałam w szczegóły. Postanowiłam jednak z niego skorzystać, bo znalazłam ciekawą ofertę na zakup w moim ulubionym sklepie z herbatami 😀 60 zł zniżki za 29 zł 😉
http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto-extra/czasnaherbatenet-wroclaw/953198

Ciekawa jestem jak będzie z realizacją.
noen   A story of a fighter of our human race
04 grudnia 2011 23:25
Da rade cos zrobic, zeby groupon nie zawalal mi skrzynki ? 🙁
Musisz kliknąć na dole wiadomości, że nie chcesz, żeby wysyłali Ci newslettery  😉
noen   A story of a fighter of our human race
04 grudnia 2011 23:58
dziekuje! 🙇 :kwiatek:
ja tez korzystam z groupona i livingsocial, polecila mi siostra mieszkajaca w USA, korzysta juz dlugo i jest bardzo zadowolona. Ja korzystam w Irlandii i czasem jak zobacze jakas fajna oferte to kupuje mamie w prezencie. Naprawde super sprawa, po takich cenach ze szkoda przepuscic 🙂 Ostatnio kupilam narzeczonemu 1,5 godziny lotu instruktazowego (Cesna) za polowe ceny. Gdzie ja bym mu to wynalazla gdyby nie groupon?? 🙂😉) I tez kupilismy sobie prywatna jazde konna za polowe ceny. Naprawde warto.
Na KupBon zakupiłam bon na butelkę z filtrem, z wysyłką. Wykonałam przelew , wróciłam na stronę Dotpay przy pomocy której płaciłam. System nie może odnaleźć wpłaty , system banku ma przerwę czy jakiś błąd, akcja "butelka" się skończyła i co teraz będzie?
Ja skorzystałam z pokrewnego portalu- gruper.pl. Wykupiłam kupon na fryzjera i manikiurzystkę. Niestety, na tym drugim się trochę przejechałam. O ile przed kupnem usługi wysprawdzałam opinie o salonie fryzjerskim, to przed paznokciami już nie i poszłam w ciemno. Pierwszy i ostatni raz.
Babka przedłużyła mi paznokcie słabej jakości żelem, więc po 2 dniach wszystkie moje paznokcie zdobiły wątpliwie wyględne pęcherzyki powietrza. French wyglądał nieefektywnie na takich pazurach, więc spiłowałam nieco żelu i zamalowałam czerwoną emalią, żeby to ohydztwo zakryć. Nigdy więcej żadnych usług "w ciemno"
ja idę jutro na manicure+ henne rzęs, brwi+ regulacje brwi. W zyciu nie robiłam henny, chyba przy blond włosach nie ma sensu robić henny na brwiach, nie? Ciekawe jak to wyjdzie 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
23 grudnia 2011 16:52
rtk ja robię hennę brązową bo swoje brwi mam bardzo bardzo jasne. Wygląda naturalnie, ale przy tym buzia staje się bardziej wyraźna
Ja byłam wczoraj u fryzjera, w moim mieście był kupon na ścięcie w Jean Louis David za 35 zł. Zależało mi tylko na ścięciu końcówek i podcięciu grzywki. I jestem zadowolona  😀
Ło jeny... to na taki kosmetyczny zabieg kupon? 😉 Nie wyszloby Ci taniej zrobić to bez tego?
cieciorka   kocioł bałkański
11 stycznia 2012 09:45
szepcik, u mnie cięcie w JLD 10 zł i dwa razy w roku darmo 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
11 stycznia 2012 11:14
Dziewczyny: kurs fotograficzny- warto?
Zależy jaki, gdzie itd.
Mój tata ma konto i dzięki temu poszłam na podstawowy kurs photoshopa.
Zamiast 1200 zł zapłaciliśmy 279 i muszę powiedzieć, że warto było/jest (połowa za mną 🙂😉
Co prawda potrafiłam w jakiś tam sposób zrobić większość rzeczy, których się uczymy jednak nie rozumiałam ich do końca co powolutku ulega zmianie.
Korzystał ktoś z wyjazdów zagranicznych? Przyszła mi fajna oferta, atrakcyjna bardzo pod względem ceny (mimo że muszę doliczyć przelot) ale chyba mam obawy. Szczególnie że to miałyby być wakacje z małym dzieckiem, a ja nie mam pewności co zastanę na miejscu...Bać się 😉?
Chyba  w świeta skoczę na Słowację z grupera  🙄
Pomocy! :kwiatek:
W lutym kupiłam groupon na zakup okularów, nie wykorzystałam go, bo był ważny tylko miesiąc a ja oczywiście przegapiłam. Myślicie, że mam jakieś szanse, żeby odzyskać niewykorzystane pieniądze?
nie
Korzystał ktoś z wyjazdów zagranicznych? Przyszła mi fajna oferta, atrakcyjna bardzo pod względem ceny (mimo że muszę doliczyć przelot) ale chyba mam obawy. Szczególnie że to miałyby być wakacje z małym dzieckiem, a ja nie mam pewności co zastanę na miejscu...Bać się 😉?

Znajomi z pracy mojego ojca (bardzo dojrzali ludzie:P) jeżdżą cały czas, tylko na groupony 😉
jubilee   wondering eye.
10 kwietnia 2012 15:17
Pomocy! :kwiatek:
W lutym kupiłam groupon na zakup okularów, nie wykorzystałam go, bo był ważny tylko miesiąc a ja oczywiście przegapiłam. Myślicie, że mam jakieś szanse, żeby odzyskać niewykorzystane pieniądze?


Możesz.Jeżeli napiszesz im maila ,że przegapiłaś i się zmarnował.Ale pieniądze dostaniesz na swoje konto grupona ,czyli tylko tam będziesz je mogła wykorzystać .
Ja wczoraj wróciłam z Popradu. Kupon był z Grupera. Wszystko odbyło się bezproblemowo.
Jubilee, dzięki, spróbuję, zobaczymy :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się