Groupon

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 maja 2012 22:11
Czy ktoś z Was miał kontakt z tym salonem?
http://gruper.pl/x.php/1,20943/Warszawa-Zacisze-Urody-mikrodermabrazja-diamentowa-albo-peeling-kawitacyjny.html

W zeszłym tygodniu kupiłam dwa kupony i nie mogę dodzwonić się do salonu. Cały czas włącza mi się poczta, co zaczyna mnie bardzo wkurzać. Napisałam reklamację, ale na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Co się stanie jeżeli okaże się, że do salonu nie da się zadzwonić i było to oszustwo? Czy portal zwraca pieniądze?

Rok temu korzystałam też z usług grouponu. Kupiłam pakiet, który według opisu miał obejmować: czesanie, makijaż i dobór stroju oraz dodatków. Pani stwierdziła, że za kwotę, którą zapłaciłam, to fryzjer, z którym współpracują na pewno mnie nie uczesze i jeśli chcę, to mogą mi zwrócić pieniądze. Nie mogłam sobie na to pozwolić, bo za dwa dni miałam wesele i nie udałoby mi się już nikogo od makijażu znaleźć. Co do doboru stroju i dodatków, też takiej pomocy nie otrzymałam, bo Pani, która tym się zajmuje ciągle nie mogła rozmawiać, żeby się ze mną umówić, a kiedy w końcu się obudziła, to miałam już zakupy za sobą (odezwała się właśnie dwa dni przed weselem). Wyszło na to, że za sam makijaż zapłaciłam 120 zł, czego zupełnie nie uważam za żadną okazję, bo to najnormalniejsza cena  😤
ja też raz nie mogłam się dodzwonić do miejsca w którym kupiłam groupon (klimatyzacja w samochodzie. Pojechałam tam i umówiłam się osobiście.
Nie wiem co mam zrobić, żeby mi nie wysyłali tych propozycji na skrzynkę :/ Kliknęłam w link na dole strony, dziś otwieram pocztę, a tam 23 maile z grouponu :/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 maja 2012 22:26
rtk ja też mam zamiar się tam przejechać, ale będę mogła to zrobić dopiero w czwartek. Ponad 300 osób kupiło te kupony. Dziwi mnie trochę, że jeszcze nigdzie nie natknęłam się na wpis o tej sytuacji. Chyba, że mam wyjątkowego pecha i tylko ja nie mogę się tam dodzwonić  😤
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
31 maja 2012 20:11
Udało mi się dodzwonić i to w dniu, w którym miałam jechać tam osobiście. Panie nawet nie przeprosiły za wcześniejszy brak kontaktu, mimo że dzwoniłam dziesiątki razy, zostawiłam kilka wiadomości i wysłałam maila. Na zabiegu już byłam i jestem rozczarowana. Zabieg, który powinien trwać ok. 30-40 min. trwał ok. 10  😵 Zupełnie nie rozumiem takiej formy promocji, bo ja z całą pewnością tam nie wrócę i nie polecę nikomu tego miejsca. Sam grupon, który na reklamację odpowiada podobno do 14 dni, do tej pory nie odpisał na moją wiadomość, mimo że 14 dni już minęło. Ogólnie drugi raz korzystałam z oferty takiego portalu i drugi raz czuje się naciągnięta.
czy gdzieś można znaleźć opinie, komentarze czy coś w tym stylu o zrealizowanych gruponach?
a przy okazji jak szukałam, znalazłam coś takiego http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9594625,I_znow_przychodzi_Groupon_do_fryzjera__I_mowi_ciii.html
stara sprawa, ale pokazuje mechanizm, czyli kto tak naprawdę na tych okazjach zarabia, trochę jestem w szoku
Moja mama była na laserowym wybielaniu zębów z Groupona i powiedziała nigdy więcej. Podobno gabinet który wczesniej sprawdziła w necie był po prostu mieszkaniem, bez żadnej tabliczki przy domofonie/drzwiach (na budynku również nie było żadnej tablicy z informacją). Obsługa beznadziejna, szczerze to nawet wątpię czy zrobili to porządnie bo ja żadnej różnicy po wybieleniu nie widziałam.
Ja też na Groupona, Grupera się nie skuszę.
Dwa razy skorzystałam (fryzjer i żelowanie paznokci) i dwa razy była kaszana, więc no, thanks 😉
Próbuje dodzwonić się i umówić: do dentysty od 8 rano, a do fryzjera od 10 rano, i nie odpowiadają. Grrr....
Gdzie w ogóle można zamieszczać/czytać opinie o konkretnej usłudze na grouponie?

Edycja: No, pani z gabinetu stomatologicznego oddzwoniła  😎
Up, ktoś ma jakieś nowe doświadczenia?  🤣
Ja byłam na mikrodermabrazji i masce czekoladowej za... 39 zł. Salon Peggy Sage. Teraz kupie tam kupon na peeling migdałowy.
Bardzo dużo takich kosmetycznych zniżek ostatnio widuję na moje miasto.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 listopada 2012 11:39
Up, ktoś ma jakieś nowe doświadczenia?  🤣


Ja mam.
We wrześniu byliśmy na 3-dniowych wakacjach z Groupona. Nie wiem, na ile to wina Groupona, a na ile hotelu, ale:
- hotel "w centrum miasta" był na peryferiach, między cmentarzem, poligonem a fabryką wagonów (sprawdzaliśmy hotel w necie, jednak nie dało się na podstawie www wywnioskować tego położenia)
- "smaczne śniadania" były po prostu okropne
I inne "smaczki" hotelowe.
Ja wiem, jak się płaci 200zł za 3 dni, to nie ma co się spodziewać hotelu Sofitel i szampana w pokoju, ale jednak dość niemiłe zaskoczenie warunkami.
Co nie zmienia faktu, ze pewnie jeszcze będziemy korzystać z tego typu ofert wyjazdowych, bo jak się tak "wspaniale" zarabia, to trzeba szukać oszczędności 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 listopada 2012 11:50
szepcik, a zabiegi trwają tyle ile powinny? Bo moja mikrodermabrazja nie trwała nawet połowy tego co powinna. Bardziej mogę to uznać za przedstawienie na czym zabieg polega niż na prawdziwym zabiegu, który podobno zakupiłam. Podobnie zresztą było z pakietem fryzura+makijaż+dobór stroju i dodatków. Dostałam tylko makijaż, a za cenę, którą zapłaciłam, to makijaż mogłam zrobić wszędzie bez pośrednictwa tego genialnego portalu :/
jakos kiepsko na tym wychodzicie... ale moze dlatego ze ja zadnych uslug nie uzywam z grouponu. tylko sprawy jedzeniowe i ew kulturalne, jakies kino, teatr, koncert 😎
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 listopada 2012 22:07
I ja po dwóch kompletnie nieudanych transakcjach też doszłam do wniosku, że jeżeli kiedykolwiek jeszcze skorzystam z usług tego typu portali, to tylko na rzeczy materialne typu bilet czy np. jakieś garnki. Co do jedzenia, to chyba też bałabym się zaryzykować, bo gdzieś czytałam, że porcje potrafią być "nieco" mniejsze niż te normalne.
cieciorka   kocioł bałkański
06 listopada 2012 23:38
Mnie właśnie najbardziej kuszą zabiegi kosmetyczne, ale trochę się boję. Przy zabiegach o masażu nie ma np info ile trwa itd. Porównuję ceny w necie, ale trochę się boję.
Ja już się zbierałam tysiące razy do tego żeby kupić groupon-a i jakoś wiecznie się waham  🙄
Kurczak trwała tyle, co normalnie 😉

Na jedzeniu też przeważnie dobrze wychodzę - kiedyś mieliśmy kupon na sushi w nowo otwartym barze, i od razu dostaliśmy kartę stałego klienta, uprawniającą do zniżki 50% na sushi  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 11:23
Nie jest to grupon, ale można kupić sobie trochę taniej

mikrodermabrazję z kwasem migdałowym
http://www.bull-bazarek.eu/bulteriery-aukcje-charytatywne,785.htm

lub karnet na Vacu
http://www.bull-bazarek.eu/bulteriery-aukcje-charytatywne,786.htm

Gabinet Warszawa - Ursynów
Jakim cudem zatrzymać spam z grouponu ? 😵
Tania, na samym dole wiadomości małym druczkiem powinno być "wypisz się "z subskrypcji lub coś w ten deseń 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się