Groupon

Korzystacie? Tyle słyszę dookoła o tym, że się w końcu zalogowałam, i dziś kupiłam pierwszy kupon - na manicure i pielęgnację dłoni.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2011 14:21
Cóż to takiego? Napisz coś więcej 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 maja 2011 14:23
szepcik, groupon chyba 😉
Ja nie korzystałam jeszcze, ale moi znajomi tak. Bardzo sobie chwalą. Dla studentów jak znalazł 🙂

http://www.groupon.pl/
Moon   #kulistyzajebisty
27 maja 2011 14:24
Też o tym słyszę, widzę - niedługo otworzę lodówkę a tam Groupon -.-
Wkurza mnie strasznie wysyłany przez nich spam, zablokowałam sobie, to nie wiem jak, ale dalej maile przychodzą.  😤
A sam groupon ani mnie ziębi ani grzeję, nie korzystałam, ani nie planuję korzystać.

Jara:
http://www.groupon.pl
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2011 14:25
http://www.groupon.pl/


fajne okazje można wyłapać! ja kupiłam już kilka : manicure hybrydowy, kurs tańca itp.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2011 14:27
I to niby prawda, żę za 25zł mogę kupić 3h paintballa? :>
Też się zastanawiam, gdzie tu jest haczyk  😎
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2011 14:30
Nie ma haczyka 🏇
Tu chodzi o rozpromowanie firmy!
Ile osób kupi 3 h paintballa za 25zł? 100, 200, 300?
i tu chodzi o to, żeby chociaż 10- 20 osób przyszło znowu i przyprowadziło znajomych!
Im więcej jest chętnych osób na jakiś produkt/ usługę tym większy rabat można uzyskać. Kupuje się tak np. auta do firm zajmujących się handlem. Kiedy się wymienia całą flotę np. 20 aut dostaje się wtedy znaczy upust 😉 Tak samo to działa z tymi ogłoszeniami. Jeśli nie uzbiera się dostateczna liczba osób to podobno żadna kasa nie przepada i nie ma wymogu kupna przez mniejszą ilość osób a co za tym idzie po wyższej cenie produktu.
dokładnie - nie ma haczyka🙂 ja przez groupon kupiłam weekend dla dwojga w spa niedaleko Krakowa (Dosłońce). Trochę się bałam bo to jednak mimo wszystko była duża kasa, ale zaryzykowałam i naprawdę okazało się że haczyka po prostu nie ma🙂 za 3 dni i 2 noce ze śniadaniami i jedną 3 daniową kolacją z winem zamiast 1200zł /2 os. zapłaciliśmy 499/2 os 🙂 Tą kasę którą tym sposobem zaoszczędziliśmy (bo i tak planowaliśmy tam pojechać!🙂 ) przeznaczyliśmy na masaże, kąpiel dla dwojga, drugą mega kolację i drinki w barze i w ten sposób pojechaliśmy na cudowny weekend, zostaliśmy dopieszczeni, czuliśmy się świetnie za naprawdę niezłą kasę🙂😉 także ja się nie wkurzam, jestem zapisana do newslettera i bardzo polecam!🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 maja 2011 15:36
Ja chętnie korzystam, bo to duża oszczędność. Najczęściej chodzimy do knajp, raz byliśmy na wyjeździe, kupiłam przegląd klimy w aucie, a ostatnio mikrodermabrazję. Do wyboru, do koloru 🙂
Ja byłam u fryzjera z grouponu, na strzyżeniu i farbowaniu za 50 zł. Ostatnio kupiłam jakiś manicure i pedicure za 10 zł, ale zapomniałam i muszę zobaczyć jaki. Nie ma zadnego haczyka, wszystko jest legalnie.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 maja 2011 16:04
ja kupiłam  4 bony do wesołego miasteczka  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2011 16:13
A jak się płaci ? Na miejscu za usługę?
od razu przy "zamawianiu" zniżki
przez internet zamawiasz bon i płacisz, potem drukujesz, umawiasz się telefonicznie w zalezności na co się zdecydowałaś ( ja czekałam na fryzjera ok. tygodnia), a na miejsce przybywasz z wydrukowanym kuponem.
tez korzystam i uwielbiam!

pizza, włoskie knajpy, kawiarnie, kregle i bilard! tez dobre pomysly na prezenty.
i jak cos jest nie tak, to tez nie zauwazylam problemow ze zwrotem kasy. kupilam rodzicom rok temu kupon do restauracji+4 lekcje tanga. kupon wazny byl przez rok, wiec jak sie termin zaczal konczyc wreszcie przypomnialam rodzicom o prezencie. w miedzyczasie restauracja padła a ja bez najmniejszego problemu dostałam cały zwrot kasy. także polecam!

jeszcze gruper.pl tez ma dobre propozycje! 
Dworcika   Fantasmagoria
27 maja 2011 18:13
Ja również korzystam 🙂
Dziś właśnie skończyłam mikrodermabrazję wyhaczoną na grouponie. Wcześniej jakaś kolacja, obecnie mam też kupon na komplet masaży z masażystą dostarczanym do domu 😉
Raz rezygnowałam, kiedy okazało się, że termin byłby zbyt odległy - bez najmniejszych problemów.

Uwielbiam!

Grupera też przeglądam, Siostra wykorzystywała już kupony z niego i była równie zadowolona co z groupona. Poza tym jest też okazik, sweetdeal, citydeal, snuper...
Jeszcze Fastdeal, Mydeal...

Idea jest podobno taka - każda chętna firma musi dać minimum 50% upustu. Z pozostałych 50% połowa idzie dla Groupon'a, połowa dla firmy. Dla Groupona czysty zysk - dla młodych firm reklama. Jak ktoś postawił hotel ze spa, a obiekt świeci pustkami, to nawet za 25% lepiej przyjąc gości. A jak im się spodoba, to może wrócą...

Ostatnio widzę, że często pojawiają się pobyty w jakimś hotelu, często zagranicznym , na konkretny termin. Czyli np. nie sprzedali zbyt wielu pokoi i tym sposobem zapełniają obiekt :-)
cieciorka   kocioł bałkański
27 maja 2011 19:59
chętnie bym korzystała, mama mnie na mawia, by jej coś kupić, ale nie do końca ogarniam
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
27 maja 2011 20:08
super! ja juz sporo kupiłam z grupona i mydeala, tzn takich rzeczy, których nie kupiłabym w normalnej cenie 🤣 np ...okno
akurat musiałam wymienić na wsi bo piździ i okno stare z "łapanki", wiec taki grupon spadł mi z nieba 😎

pan już na pomiar był, wstawie zdjęcia, jak mi zamontują 😉
Dworcika   Fantasmagoria
27 maja 2011 20:17
cieciorka, czego konkretnie nie ogarniasz? 🙂
Szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę 😡 Ale fanie wygląda 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2011 20:40
Ostatnio był full wypas weekend do Pragi dla 2 osób za 499zł i jestem zła bo się zgapiłam!!!! 😤
cieciorka   kocioł bałkański
27 maja 2011 20:49
Dworcika, np jak kupować, wyszukiwać
Moja siostra korzystała, poszła na jakieś warsztaty make up za 20zł, ja dostaję maile na razie nic mnie nie zainteresowało.
Dworcika   Fantasmagoria
27 maja 2011 23:39
cieciorka, na głównej stronie, u góry wybierasz sobie interesujące Cię miasto. Pojawia się jedna oferta główna, po prawej stronie dodatkowe. Wszystko jest dokładnie opisane - cena, miejsce, zasady (czas trwania akcji, czas na wykupienie kuponu itp). Po kliknięciu "Kup Teraz" jedziesz dalej już po wskazówkach. Nie jestem pewna tylko czy przypadkiem nie jest konieczne posiadania konta PayPal (ostatnio korzystałam z kuponów kupionych przez Siostrę i nie pamiętam).

Nie jest to w zasadzie nic bardziej skomplikowanego niż Allegro, jak już się dobrze przyjrzysz, wszystko jest dobrze opisane. Jedyna trudność miałam przy samym założeniu konta PayPal, ale to z powodów problemu z numerem karty, bo mi nie chciało "chwycić".

Spróbuj po prostu - pogrzeb sobie i zaraz załapiesz w czym rzecz 🙂

Hmm... znalazłam nowa rybryczkę - Groupon Travel, od kiedy to tam jest? :P
kocham groupon. kupiłam kurs makijażu pierwszego stopnia za 99 zł zamiast za 600  😲  pełny 6 tygodniowy kurs ze wszystkim. Kupiłam też piercing nosa za 39 zł zamiast za 100 . Oczywiscie w studiu nie tam u zadnej kosmetyczki. Do wyboru za tą cenę był nos , warga brew lub pępek
trzynastka   In love with the ordinary
28 maja 2011 01:28
A tu ktoś bardzo niezadowolony :
KLIK
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
28 maja 2011 09:43
Ja jeszcze nie skorzystałam, ale regularnie sprawdzam oferty.
Koleżanki często korzystały - głównie z depilacji laserowej lub fryzjera. Z tego co wiem to były zadowolone 🙂

Oprócz Groupona śledzę jeszcze FastDeal, MyDeal, Cuppon, OKazik, Sweetdeal  😁 Sporo tego jest w necie.

Jest też www.znizkomania.pl na której wymienione są oferty z różnych serwisów 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się