NAUSZNIKI

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 maja 2017 10:28
Dzięki Lusia :kwiatek: A jakby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły, chętnie przyjmę 😉
taggi, Jarpol też ci zrobi oraz wiem że można zamówić większe z Torpola.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 maja 2017 20:58
dzięki dzięki! Nie pomyślałam o nich. Dziś w nocy nie wytrzymałam i zamówiłam 3 egzemplarze - zobaczymy, mam nadzieję, że będą ok. Jeśli nie, sprzedam i kupię na zamówienie 😉 :kwiatek:
Czy ktoś z Was orientuje się może czy przepisy FEI uwzględniają długość nauszników, kształt ? Chodzi mi głównie o przepisy dotyczące ujeżdżenia
Moon   #kulistyzajebisty
21 marca 2018 11:12
odkopuję, bo zaraz sezon letni i nauszniki będą grane ;-)

Potrzeba mi ciemno granatowych nauszników, nie blaknących (za Fair Play'e podziękuję...  🤔 ) fulli, ale generalnie np. fulle fair play były takie na styk na przykład.
Chętnie też ze złotą lamówką.

Ktoś, coś?
Moon, - schockemohle? Są na prawdę spore i dobrej jakości.

Ja mam pytanie odwrotne - nauszniki na łeb full i ultra króciutkie uszka. Gdzie szukać? Czy jest ktoś, kto zmniejszał uszy w nausznikach i wyszło to ładnie? W pace kurzy mi się z 5 sztuk conajmniej 🙄
Moon   #kulistyzajebisty
21 marca 2018 11:42
keirashara, o widzisz, dzięki. 🙂 półka cenowa też ok, bo Kingsland czy Equiline to lekka przesada jak dla mnie za kawałek włóczki z materiałem ;-)

A fulle z krótkimi uszami, to może by Jarpol albo Caball uszył?
A ktoś spotkał może w miarę tanie nauszniki na bardzo długie uszyska? W standardowych brakuje nam dobrych 2 cm, a budzet mam ograniczony, może ktorejś marki są po prostu dłuższe niż inne?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 kwietnia 2018 09:17
Marzena ja robiłam na zamówienie w firmie Caball.
Kochani, znacie jakieś zamienniki patentu wyciszającego, mianowicie wkładek "kulek" POMMS?
O takich:
https://konik.com.pl/Stopery-zatyczki-do-uszu-POMMS-BUSSE

Ktoś mi kiedyś mówił, że można kupić takie zabawkowe, znalazłam jedne dla kotów na allegro, ale to ma być do uszu konia więc wiadomo, musi być jakiejś jakości.

Kiedyś kojarzyłam jakieś takie gąbki, które się ściskało i potem one się rozprężały w uchu konia, ale pamiętam, że wypadały łatwo. Kulki POMMS najlepsze były na latająca podczas częstych wichur w pomorskim, hale namiotową i stresujacego się konia. xD Ale mi podczas nieobecności zgubiona jedną i teraz muszę coś zakupić, bo wichura ostatnio conajmniej raz w tygodniu...

Ktoś coś przerabiał może?
Czy ma ktoś wkładki wygłuszające QHP? Czy jak je odwinę na lewą stronę będą spełniać swoją funkcję? Jakoś nie pasuje mi szew w środku:/
Macie jakieś doświadczenia z wkładkami wygłuszającymi? Zastanawiam się czy kupić wkładki czy lepiej zainwestować w gotowe nauszniki wygłuszające 😅

Wkładanie waty czy stoperów do uszu jest zakazane na zawodach, ale stosowanie wkładek już chyba nie? Nie mylę się?
tequilaa, jak naprawdę musisz wygłuszyć to tylko wata czy te wkładki. Nauszniki wyciszające trochę pomagają ale nie wyciszaja otoczenia mocno.
Jak jezdzilam na namiotowej hali jak mega wiało to tylko wata do uszu pomagała Plus Nauszniki wyciszające. Ale ja wkładek po prostu nie kupowałam bo potrzebowałam tylko w donu
xxagaxx, dzięki za pomoc!
Od kiedy wata i stopery są zakazane na zawodach? Te wkładki wyglądają tak samo jak nauszniki wygłuszające,.więc efekt podobny. Nie wygłuszają całkowicie.
anai, stopery są zakazane na czworobokach (ujeżdżenie klasyczne i WKKW). W pozostałych konkurencjach są dopuszczone.
_Gaga, dzięki. Ja skoczek 😁
uszatkowa   Insta: kingaielif
26 stycznia 2024 18:20
czy nauszniki Eskadron Faux Leather są pokryte nieoddychającym materiałem na uszach?
Czy mogę prosić o jakaś polecajke nausznikow
, które nie spadają ?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się