Kącik folblutów

Bisha- Alafię najbardziej chciałam zobaczyć, ale półrodzeństwo równie chętnie  :-)
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
07 lipca 2009 13:24
Edit : Co myślicie o tym , żebym wstawiała zdjęcia wszystkich folblutów z danego dnia gonitwami , bo i tak każdego fotografuje na padoku ?


jestem BARDZO ZA  😅

zdjęcia z Derby piękne, a ma ktoś zdjęcia Cyriaka?  😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 lipca 2009 18:55
A czy dysponuje ktoś zdjęciami klaczy Nowa Miłość - m. Nowa Fala po Orange Bay, o. Who Knows - za czasów kiedy biegała na Służewcu - lata 2000-2002? 😉
jeszcze raz cicho się dopomnę o Teutonico...  :kwiatek:
on jest nadal ogierem? jak się chłopak rusza? jego mama ma bardzo ładny ruch!
Bischa   TAFC Polska :)
08 lipca 2009 10:02
Wrzucę , wrzucę , ale nie dziś  😉 Teutonico biegał w dzień Derbowy też , Cyriaka tyż mam .

Edit : A propo filmiku z Derby jeszcze . Mnie to rozwalił komentarz w tle nagrania jak Soros zaatakował  🤣 "Dawaj Piotrek k...."  🤣 Nie wiem kto to krzyknął , chyba właściciel Sorosa . 
a mogłabyś mi przybliżyć historię Teutonico? kiedyś sporo szukałam na jego temat, ale niewiele wygrzebalam, tyle tylko że startował we Włoszech i coś tam wygrywał.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 lipca 2009 13:30
szukam zdjęć gniadego Delfa... niestety praktycznie nic o nim nie wiem 😡
Bischa   TAFC Polska :)
08 lipca 2009 13:42
Hm zastanawiam się , czy miałam aparat , jak biegał Delf . Ale chyba nie , ale może mieć koleżanka - póki co na 3 miesiące do Rosji pojechała  😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 lipca 2009 13:44
ups 😉
musiał biegać jakieś 3-4 lata temu.
a może jakieś nie-biegające posiadasz?  :kwiatek:
Bischa, a Dandyska się odnalazła? 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
08 lipca 2009 15:06
Dandyskę mam z padoku na pewno , także nie masz co się martwić  😉 Ale to jutro lub w przyszłym tygodniu wrzucę .
Teutonico znam od 2 latka🙂 we Włoszech rzeczywiście raz wygrał akurat wtedy się nim tam opiekowałam, ale później po powrocie do Polski właściciel postanowił go oddać w trening do trenera K. Ziemiańskiego. Rusza się w miarę ale nie tak jak jego mamusia, w nią się raczej Miss wdała. Jak był młody to miał chłopak charakterek, ale teraz już jest spokojny (obserwuje go codziennie podczas treningów). Ogólnie bardzo ładnie się rozwinął aaa i jest ogierem🙂
meander
dziękuję!!!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
rozumiem, że znałeś/aś Gryfkę? możesz coś powiedzieć o jej kontuzjach? ona ma blizny na nogach i często kuleje. Jego właściciel mowił, że to zależy od wiatru  😉 bo nie znałeś dnia i godziny, kiedy ni z tego ni z owego zaczynała kuleć. Nawet jak nie chodzila pod siodłem. Gdzieś tam mam nawet filmik na niej i moje pierwsze na niej zawody  💘 chciałam ją kupić.
Meander, czy twój nick wziął się od imienia konia? Kasztan, o ile dobrze pamiętam?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
09 lipca 2009 13:07
_kate a nie kuleje czasem od słabych kopyt? może się odbija? my Miss kujemy i ochraniacze na nogi obowiązkowo, bo też nam się odbijała co twardsze podłoże...

a Teutonico chyba na sprzedaż jest, fajny poprawny ogier...
Bischa   TAFC Polska :)
09 lipca 2009 14:07
Teutonico z 4 lipca - więcej nie udało mi się zrobić 🙁 Pokićkał mi się z 8 Sabalem w czasie gonitwy , bardzo wtedy są podobne  😁 . I odmianę na głowie mają niemal identyczną .






Dandyska



Cyriak



Edit : uciekło mi gdzieś jedno zdjęcie Teutonico .

Dziękuję 😀
Ładny ten Teutonico. A nasza Dandyska też nieźle się prezentuje 🙂 a Lorcia 19.07  😅
Bischa   TAFC Polska :)
09 lipca 2009 14:42
Kolejne zdjęcia - kontynuacja padokowych :
Wygrywająca Chelsea

Deliciozo

Oficjant


Gonitwa IV
Don Miguel ( Deploy - Don't Worry ) miejsce 9 - jeden z najstarszych u nas biegających koni , jeśli nie najstarszy-12 lat .

Regina ( Kilimandżaro-Ramona ) miejsce 1 - dość zaskakująca wygrana .

Henrietta ( Special Power-Halszka ) miejsce 8

Murmańsk ( Belenus-Muskaryna ) miejsce 7 - dość zaskakująca przegrana

Muskarino ( Jape-Marionetka ) miejsce 5

Zachary ( Leone-Zagara ) miejsce 2

Tarrus ( Don Corleone-Telma ) miejsce 6

Sabal ( Special Power-Suralina ) miejsce 10

Ghibli ( Special Power-Gherla ) miejsce 3


Wygrywająca Regina

Don Miguel

Sabal


Edit : Bandos - 19 na wyścigach jestem na 70 % . Arabskie Derby przecież są i nasz Ehud leci  😅 Loretta leci z naszym Irojape'em  😉
To się pościgamy 😀 To ja będę dyskutować nad dodaniem ejszcze 30 % do tych 70...

Jestem ciekawa co dziewczynka tym razem pokaże. Poczekamy zobaczymy.
Bischa   TAFC Polska :)
09 lipca 2009 14:54
To będzie ostatni dzień  w jaki będę na wyścigach . Tydzień pźniej MP w Warce , no a potem to już praktyki . Może uda mi się wyrwać na niedzielę na ST Leger w sierpniu , żeby Sorosa zobaczyć i 27 września na pewno jestem na WW .

Edit kolejne zdjęcia :
Debiuty 2 letnie 1 i 2 wycofane
Szatra ( Tioman Island-Szata ) miejsce 4

Nasza Hima ( Zafonium-Haiti ) miejsce 1

Jefra ( Janosz-Jakilla ) miejsce 3

Maria Karolina ( Two-Twenty-Two-Maria Alm ) miejsce 2

Kariba ( Zarewitsch-Karawela ) miejsce 5


Szatra

Maria Karolina i Szatra

Kariba

Hima


Wygrywająca Hima

Kariba
[quote author=_kate link=topic=5776.msg293193#msg293193 date=1247079372]
meander
dziękuję!!!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
rozumiem, że znałeś/aś Gryfkę? możesz coś powiedzieć o jej kontuzjach? ona ma blizny na nogach i często kuleje. Jego właściciel mowił, że to zależy od wiatru  😉 bo nie znałeś dnia i godziny, kiedy ni z tego ni z owego zaczynała kuleć. Nawet jak nie chodzila pod siodłem. Gdzieś tam mam nawet filmik na niej i moje pierwsze na niej zawody  💘 chciałam ją kupić.
[/quote]
Gtyfcia była blistrowana albo mrożona dokładnie nie pamiętam ale miała problemy ze ścięgnami🙁
Meander, czy twój nick wziął się od imienia konia? Kasztan, o ile dobrze pamiętam?

hmmm to był mój konik 😀
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
13 lipca 2009 19:51
Bischa a masz może zdjęcia z tego weekendu? nasza Oksydacja biegała, kurcze finisz.pl mi nie ładuje się i nic nie znam wyników ani zapisów :/ grr...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 lipca 2009 20:46
Znajomej bardzo zależy na zdjęciach ogiera Cisonia, jednak nigdzie nie może znaleźć o nim żadnych informacji. Jeśli ktoś posiada jego zdjęcia, info będę bardzo wdzięczna za wstawienie
Może coś nowego?

Nam nie udało się pobiec, zabrakło dżokeja. Za to na sobotę już dziewczynka zapisana i dżokej jest już na pewno 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
27 lipca 2009 12:21
Jak ogarnę zdjęcia z MP wrzucę zdjęcia z 19 lipca .
to może ja wrzuce mojego Gniadego  😁


i na zawodach 🙂


Dornes  , po: Freedom's Choice  , od😀oratura
Nie wiedziałam gdzie umieścić-ale może kogoś to zainteresuje
http://swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?p=225263&sid=aa67ad6bd493792efe1e3f6d69a69f30#225263
A może ktoś ma zdjęcia klaczy Alcoa xx po m. Angola xx o. Canadian Winter xx

                m. Adria xx o. Pyjama Hunt xx      m. L' Enjoleur xx  o. Northern Dancer xx 
? od 1994r z gonitwy jej??
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
31 października 2009 22:19
Nasza kasztanka po Belenusie na swoich pierwszych zawodach

fot. Zofia Makarewicz


i 20 letni folblucik Chroberz  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się