Mulimy =(

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2011 21:38
Od paru dni muuulimmmyyyy =( Jest mi z tym źle i chciałam się z wami tym podzielić.
prawda. mi tym gorzej, ze dokladajac do tego mulacy net w pracy ciezko mi moderowac nawet. ale zdarzalo sie juz tak i mijalo po pewnym czasie, mysle, ze q. cos dziala.
To przez te upały. Ja też mulę...
Aaaa! To forum muli! A ja informatyka ścigałam, że serwer wymaga ochłody.  😡
ja też myślałam, że mi ktoś net zwolnił  😂
ash   Sukces jest koloru blond....
03 czerwca 2011 16:20
Strzyga, dzięki! Byłam pewna, że net mi siada!
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 16:52
dokładnie, ja już się skarżyłam rodzicom, i miałam jechać w poniedziałek spytać się co się dzieje, że tak muli internet 😁
a ja nie zanotowałam żadnych oznak zamulania.
Heh, ja też nie, bo mi zamula na wszystkich stronach 😁
Ło, a mi nic nie muliło, może mam gratis od Quanty jakiegoś przeciwmulącego apgrejda  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2011 19:10
ja mulę na prywatnych wiadomościach  😵
a mi przestalo 🙂
muuuuli cały czas
jednak zaczelo znowu :/
Mi muli strasznie. Czasami któryś wątek otwiera się 5 minut. 🤔
A mi właśnie wyjątkowo szybko chodzi!
Może to ja jestem pożeraczem neta całej re-volty  😀iabeł:  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 czerwca 2011 23:42
ja tez narzekAC nie moge🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2011 16:32
Mi forum muli od długiego czasu.. miesiąca? A net 2mb/s
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 czerwca 2011 18:09
a mi nic nie muli i działa normalnie
Mi muli od paru dni, na przykład właśnie teraz.

Quanta, jesteś tu? Co się dzieje?
Muli strasznie.... :/
Gagulec   Mistrz lokalny
07 czerwca 2011 11:16
Muli... zanim sie wątek jakiś otworzy, albo przeładuje na kolejną stronę to mam czas na pojscie po herbate 😎
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2011 11:17
a mi r-v śmiga 🙂
Mnie się już odechciewa 🙁 Są ciekawsze rzeczy w życiu niż robienie kawy/herbaty gdy się kilka linijek otwiera. Forum zostało zaniedbane chyba. No i fajnie.
U mnie raz muli, raz nie, ale z innymi stronami cały czas wszystko ok, więc coś nie tak z forum  🙄
Po co tak? 😉
ojojoj... jak leniwie...
dzisiaj zamula wybitnie. ten wątek otwierał mi się 2 minuty, ciekawe ile będzie wysyłał się ten post.
Mnie też śmiga i to bez problemu, choć fakt, faktem, parę razy była jakaś taka "zawiecha ogólna" - tak jak normalnie mogłam sobie włączyć na raz 20 tematów i one się załadowały jeden po drugim w niedługim czasie, tak czasem nawet przy odpaleniu 2-3 tematów, potrafią się one męczyć z załadowaniem bardzo długo. Tylko, że u mnie czasem tak było z innymi stronami, więc myślałam, że może to przeglądarka ma jakieś "ale". Hmm...skoro tylu osobom co jakiś czas zamula? Ciekawe od czego to zależy.
root   szef wszystkich szefów
13 czerwca 2011 17:38
Witam,
Chciałem niniejszym donieść, że wprowadziłem pewne zmiany w konfiguracji, które mam nadzieję przyczynią się do większej wydajności forum.

Jeszcze będę robił małe przeróbki, ale ponieważ wymagać będą wyłączenia forum na kilkanaście minut, raczej zrobię je w nocy, gdy ruch jest mniejszy.
Zaaplikuję też antidotum na bardziej dotkliwe zwieszki, które się od czasu do czasu przytrafiały.

Jeśli w ciągu kilku dni nie będzie widocznej poprawy u większej ilości użytkowników, to proszę dawać znać najlepiej w tym wątku, to będę tu zaglądał.
pzdr.root
bardzo dziekujemy 😀
Dziękujemy stokrotnie! 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się