Pomysły na imprezę! Garden party, domówki, urodziny - by nie było jak zawsze :)

xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 listopada 2010 08:17
jestem zaproszona na impreze w stylu lat 70-tych, macie jakieś pomysły w co mogłabym się ubrać? i jaki makijaż, fryzura? Z góry dzięki



hmm... nie wiem czy dobrze, ale kojarzą mi się z tym spodnie dzwony i ogólnie hipisowskie nastroje 😉 jakieś desenie kwiatowe itp... sorry jeśli się mylę, ale takie pierwsze skojarzenie 🙂

[[a]]http://www.google.pl/images?q=lata%2070&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1024&bih=647[[a]]

😀

Ja w sobote miałam impreze halloweenową 😀 Było mega
My tez mielismy w niedziele roczek malego 🙂 Tez bylo mega!

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/album.php?aid=160312&id=1468050275
Help!Potrzebuję jakieś pomysły na strój na Sylwester PRLu dla mnie i dla faceta.Macie jakieś pomysły?
Seksta   brumby drover !
09 listopada 2010 10:43
dla faceta luzne, tweedowe spodnie, duze okulary z grubymi szklami i cielistymi oprawkami, koszula, skorpodobne pantofle...
a dla mnie? 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 listopada 2010 10:48
Seksta   brumby drover !
09 listopada 2010 11:02
D+A jakas sukienka z bufkami, granatowa np w grochy....albo zakiet i spodnica welniane 😀
do tego dajacy po oczach makijaż- np. zielony.
Mi sie PRL z tandeta kojarzy wiec wlasnie makijaz, kolor paznokci, stroj maja byc takie troche....tandetne właśnie.
Dzięki.Coś pomyślę🙂
Mam zamiar zorganizować imprezę w stylu późnych lat 80/ wczesnych 90-tych.
Leginsy, kurtki dżinsowe i powyciągane bluzy w stylu Beverly Hills 90210.
Muzyka Snap, La buche, Modern talking, ace of base, scatman i inni.

Największy problem mam ze strojami bo muzyki to jest wszędzie pełno, no i jakimś jedzonkiem w stylu tamtych lat.
kujka   new better life mode: on
16 listopada 2010 22:52
Krusek, ja stawiam na MC HUMMERA!
taka kurtke jeszcze mam w domu (sztuk 2 nawet!)


akurat teraz rzeczy w tym stylu w sklepach jest cale multum, nie wiem z czym mozesz miec problem, bo przeciez nie z:
legginsami, bufiastymi ramionami, spodniami szerokimi w biodrach, skorzanymi kurtkami, blyszczaca tandeta i dziwnymi okularami... nic, tylko isc do pierwszego lepszego H&M i przebierac.
Macie jakiś pomysł na Sylwestra na 10 osób (mamy po 17 lat)? Jakiś ciekawy temat?

Chcę żeby było wesoło i z jajem, ale z drugiej strony nie za bardzo, bo z tego co zdążyłam się zorientować, to nie każdy będzie chciał się bardzo przebierać. Wiem że w tym wątku jest dużo propozycji, ale nie znalazłam "tego czegoś".
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 lutego 2011 20:25
W sobotę organizujemy taką małą (około 30 osób  😁 ) imprezę w stylu Anty Walentynki.
Poza różowymi i czerwonymi brystolami z różowo/czerwonymi napisami "Fuck Valentine's Day' nic nie przychodzi do głowy. Będzie pełno kolorowych balonów, serpentyn... Ale nie mamy pomysłu na nic więcej. A chciałabym, żeby było na zakończenie LO widać, że dziewczyny potrafią zrobić porządną i fajną imprezę.
Będą sałatki, kanapki, ogórki, chipsy, picie... Alkohol!  😁

Co można zrobić jeszcze tanio, może być nawet i banalne, byleby było śmieszne, głupie, dziwne. Macie jakiekolwiek pomysły? U mnie w głowie pustka, a impreza tuż tuż. Pomocy  :kwiatek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 lutego 2011 16:40
Maddie, już po walentynkach. I jak impreza udana?  😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 lutego 2011 17:38
Taaaak  😁 Połowę imprezy przespałam, troszkę kolorowo było i wesoło  😁
kujka   new better life mode: on
08 marca 2011 11:09
no dobra, pierwszy raz w zyciu brak mi pomyslu na przebranie... wiec przyszlam po pomoc.
jako ze ostatnio sluchalysmy na imprezie smurfnych hitow 😁 to kolejna (w ten czwartek!) impreza bedzie smurfowa.

ja postanowilam ze bede gargamelem 😀

w co sie moge przebrac zeby wygladac podobnie? :P dodam na wszelki wypadek, ze koszt oczywiscie jak najmniejszy. 😉

moje dziewczyny to poszly na latwizne i wybraly jakies smerfetki, pape smerfa, osilka i wazniaka... no ale smerfy bez gargamela, to jak gumisie bez ksieciunia :P

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 marca 2011 11:15
Przede wszystkim nie zapomnij o Klakierze! 😀

Świetny pomysł na przebranie 😉
czerwone skarpety/papucie ( poszukaj w ciuchu ) i czarny szeroki dres ( przynajmniej spodnie szerokie ) . I mocno zaznaczone krzaczaste brwi czarną kredką do oczu  🙂
ja również zalecam wybrać się do ciucholandu (zawsze to robię przed przebierankowa imprezą i nigdy się nie zawiodłam 😉 )

taka czarna a'la koszula nocna, naszyć na to ze 2 łaty, jeśli nie chcesz inwestować w czerwone buty to ja bym kupiła jakieś duże skarpety i założyła je na buty (żeby optycznie powiększyc stopy)

i tez jestem zdania, ze Klakier musi być koniecznie
reklama, uzytkownik zarejestrowany nickiem reklamowym, tylko po to, aby dodac ten post. dziekujemy za udzial w forum.
Co do domowek, zawsze fajnie jest zarzucic jakies dobre gry. Kiedys bylem w stanach i oni tam maja tego sporo - generalnie jak pija to zawsze w cos graja. Mozna pogooglowac na zagranicznych stronach zeby cos znalezc, w polsce widzialem jeden portal ktory tego troche ma w3sekundy.pl

niektore gierki daja rade 🙂

pozdro
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 czerwca 2011 10:37
Ostatnio gdzieś widziałam pomysł na imprezę tematyczną "Nasze erotyczne fantazje" 😉
oczywiście pełno policjantek, pielęgniarek w kusych mini jacyś hydraulicy itp itd 😉
w takim temacie to chyba już dowolność  😁
majek   zwykle sobie żartuję
10 czerwca 2011 12:52
to nie przebijecie mnie...
Będę miała kinderparty połączone z mierzeniem działki przez geodetę  😵
to nie przebijecie mnie...
Będę miała kinderparty połączone z mierzeniem działki przez geodetę  😵


Przebijemy, przebijemy: będę miał wyznaczenie granic działki przez geodetę połączone z fightparty z sąsiadami, którzy ogrodzili sobie przy domach cirka about 5-8 metrów więcej.
No i co majek? Wymiękasz?
A jak Wam się Halloween udał? Obchodzicie? 😀 U nas nawet dużo osób się poprzebierało i było super 😀
W co się mogę ubrać na imprezę gangsterską?
cavaletti, a określone lata czy absolutnie dowolnie?
20-30'
ooooo, dzieki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się