KJ Milord, konsultacje ujeżdżeniowe

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
13 maja 2009 14:12
Quanta - masz całkowitą rację - dlatego już myślę o tym, aby inicjatywę powtórzyć i zadbać o lepszą organizację od początku.

Przede wszystkim szybsze info o tym, bo nawet jak się nie uda z koniem to chociaż jako widz bym chętnie wzięła udział, a szans na to nie mam jeśli dowiaduję się kilka dni przed 🙁 (biorąc pod uwagę że to w dni robocze jest)
quanta- ale chodzi nam o to samo :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2009 15:12
quantanamera, a mogłabys wytłumaczyć jak tam dojechać?
moze ktos bedzie autem jechał? wiadomo juz cos o godzinach?
z tego, co wiem to start od 8.00 am. Ja będę jechała od Al. Krakowskiej, ale tylko we wtorek (o ile nic się nie zmieni), mogę kogoś zgarnąć po drodze.
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2009 15:35
mnie interesuje wtorek i środa 🙂
Dada, jakbym dotarła w twoje okoloce to moge na ciebie liczyc? (ja z żoliborza)
przynajmniej na srode wiedzialabym gdzie to jest i trafilabym może sama
ooo to ja przeoczyłam, że to 3 dni aż są!
komunikacją miejską z warszawy- dojechać do okęcia, tramwaje 9,7, 76. autobusy: 106, 301, 154, 182, 177. i później z okęcia w autobus 706, wysiąść na przystanku 'falenty osiedle'. jeśli ktoś potrzebuje jaśniej, to na pw mogę dokładniej objaśnić.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
13 maja 2009 16:11
Ja stoję w tej stajni to pewnie będę na chwilkę po południu każdego dnia, bo wtedy wsiadam, ale oglądać to raczej nie będę miała czasu. Może we wtorek, bo wteyd wyjatkowo nie mam lekcji wieczorem.
Ja chętnie wpadnę we wtorek,bo nie mam wtedy zajęć na uczelni🙂
O kurka chętnie bym do Wawy wpadła tym bardziej, że interesują mnie metody Pani Morsztyn jednak ja to raczej się tam pogubię. Jak daleko to jest i jak trudny jest dojazd spod stadionu XX lecia??
MoniaaA- trzeba przejechać na drugą stronę Wisły, to jest kawałek za lotniskiem.
Ee to lipa, czyli na bank się nie przetransportuję, za duży tępak ze mnie hehe 😉
kujka   new better life mode: on
13 maja 2009 19:53
MoniaaA, dla kogos spoza warszawy kto nie zna miasta moze byc chyba troszke trudno. ale moze zagadaj do kogos, kto sie wybiera i pojechalby z Toba 🙂
Wiesz Kujka wątpię, że komuś by się chciało zgarniać mnie z tego stadionu po czym jechać ze mną tam i jeszcze potem odtransportować gdzieś gdzie bym wsiadła w busika do Lublina 😉 Aczykolwiek jeżeli ktos byłby chętny i tak dobroduszny bardzo prosze o kontakt 🙂 Mnie interesowałby wtorek lub środa, niestety w pon za dużo zajęć.
ja będę we wszystkie 3 dni jechała z Kabat. W poniedziałek w godzinach popołudniowych, we wtorek i środe ok 10.30/11.
Wowoo kochane, trochę to wszystko nie w tą stronę 😉

Ale oficjalnie- zaczynamy o 8 rano, 5 koni, godzinna przerwa, 4 konie, każdego dnia cała dziewiątka oczywiście.

A teraz może trochę naprostuję. To nie jest tak, jak nieraz bywa np: w Kuźni są organizowane konsultacje skokowe z takim a takim i lecimy z naborem, widzami, ogłaszamy się, patrzymy kto chce wziąść udział.

Przyjazd pani Morsztyn do Warszawy był inicjatywą jednej osoby, która jeździ do niej od jakiś czasu regularnie i która znalazła wśród swojego otoczenia kilka innych osób zainteresowanych taką współpracą. Nie miały to w żadnym momencie być jakieś otwarte pokazy, tylko po prostu grupa osób postarała się żeby ściągnąć panią Morsztyn, co ma sens jedynie na kilka dni.
Zaledwie kilka dni temu dostaliśmy z Wrocława info 😉 że jak najbardziej mogą przyjechać widzowie, słuchacze, że bardzo chętnie podzieli się swoją wiedzą z innymi.
To od kiedy my wiedzieliśmy, że konsultacje się odbędą itp- nie ma nic wspólnego z dyskusją.

Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie i chęci- na jej kolejne przyjazdy, z możliwością wybrania stajni i zapisania się chętnych osób to myślę, że swobodnie będzie można o nich porozmawiać w trakcie konsultacji w Milordzie z panią Morsztyn. 🙂
A mozecie napisac jakie beda konie i z kim?? Albo chociaz jaki poziom beda poszczegolne reprezentowac?
oti   Everybody lies...
14 maja 2009 14:33
Dolqa,
myślę, że poziom będzie bardzo różny - od takiej ambitniejszej rekreacji do takich już startujących i lepszych koni. chyba, że może Burza wie dokładnie, jakie konie przyjadą.

Burza,
a wiadomo, do której godziny mniej więcej będą trwać te treningi? bo ja bym wolała wsiadać, jak się juz to wszystko zakończy..  😉
14 maja 2009 15:57
Chyba do 18. I tak masz dobrze, bo ja o tej godzinie muszę być już w drodze do szkoły 😉
W sumie zawsze możemy iść na halę.
Kucunio to co Ty masz za szkołę, że o 18 do niej chodzisz? 😀
14 maja 2009 17:11
Chodzę do normalnego Lo + na lekcje do baletowej, wieczorowe:-P
A pomiędzy jeżdżę konno:-P
z tym swobodnym wyborem miejsca to nie jest takie proste. niektore osrodki owszem, zgodzily sie- ale trzeba by wylozyc gotoweczke za 'wynajem' hali 😉 a same treningi z p. Morsztyn sa juz kosztowne- do tego trzeba dorzucic koszta dojazdu i zakwaterowania..

moze ktorys osrodek dysponujacy solidnym zapleczem zechce w przyszlosci jakos wspomoc badz nawiazac wspolprace- niekoniecznie widzac w tym wielki zarobek 😉
Oczywiście, wiem kto bierze udział, natomiast nie czuję się upoważniona do podania nazwisk bo nie wiem czy te osoby by się na to zgodziły.
Będą np dwie zawodniczki z końmi na różnym poziomie jak i osoby bronujące amatorsko w domu. Wybierała je po opisach koni i ich historii pracy pani Morsztyn.
Zapraszam wszystkich serdecznie 🙂
Czy ktoś wybiera się jutro? Jeśli tak, to mam wielką prośbę o choćby krótką relację jak było. Z góry dziękuję i czekam na info  :kwiatek:
urlopu niet 🙁 także będę wdzięczna za każdą relację  :kwiatek:
na mnie tez prosze nie liczyc jesli chodzi o relacje, bo z kolei ja wybywam na urlop 👍

Ja jutro mam weta w stajni więc 50% że będe, za to pozostałe dwa dni na pewno i opowiem co nieco.
oti   Everybody lies...
17 maja 2009 19:44
a jutro do której mniej więcej będzie to trwać, gdzieś do 18? to wtedy może i ja bym wpadła i coś zrelacjonuje. Gniady ma jutro wolne, bo będzie szczepiony, ale mogę iść z nim na trawkę i przy okazji podejrzeć co nieco  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 maja 2009 20:35
Ja na 50% będę jutro ze znajomą, ale nie mamy jak dojechać do klubu, a jesteśmy spoza Wawy (ja łódź, ona Skierniewice). Ciemno to widzę ...

A zabrałaby jakaś dobra dusza samochodem trzy niezorientowane dziewczyny z centralnego? :kwiatek:
Bo z dotarviem do KJ Milord'a byłby problem...

Edit: Nieaktualne
i jak? Był ktoś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się