Nowy moderator, potrzebny? ANKIETA

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 12:04
Ponieważ rozwinął sie temat dotyczący tego czy powinno być 2 czy 3 modów, załozyłam ankiete.
Jak zawsze na voltopirach, niech wybierze większość. :kwiatek:


MODÓW PROSZĘ O PODKLEJENIE ANKIETY we wszytskich 3 działach :kwiatek:
Wątek sam się nie rozwinął 🤣

Decyzję o pozostaniu we dwójkę podjęliśmy w porozumieniu z administracją forum, a nie samowolnie. Nie rozumiem skąd nagle takie zainteresowanie tym stanem rzeczy. Ankietka niech sobie wisi tutaj, a jej wynik nie będzie wiążący.

Pozdrawiam i miłej zabawy 🏇
My tu pitu-pitu, a [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,56015.msg1012934.html#msg1012934]tu-klik[/url] się dyskusja na ten temat toczy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 czerwca 2011 07:07
Ja mam wrażenie, że ex-modzi mają straszny żal i przypier*alają się tylko dla lepszego samopoczucia.
Do czego się przyp*******my?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 czerwca 2011 07:29
Bo widać was tzn Ciebie i Nin najwięcej w wątku o modach.

Ale ja się nie pytam o to kogo widać tylko do czego, Twoim zdaniem, się przyp*******my.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 czerwca 2011 07:33
a mi coraz bardziej wisi co tu się dzieje...z sentymentu wchodzę do niektórych wątków,ale coraz bardziej mi się po prostu nie chce....
i mam gdzieś,czy jest 2 czy 3 modów,czy jest jeden.
panują nad sytuacją,nalot gówniar był,jest i będzie w takim okresie,jak teraz się zaczyna.
a że merytoryka na tym forum,dawno już przegrała z gówniarzeria,c'est la vie.

jak coś mnie wybitnie wkurza,to klikam zgłoś do moderatora,albo po prostu nie czytam. i tyle.szkoda nerwów.geriavit już jestem.
JARA, ja bym powiedziala, ze ex modki wykazuja sie raczej zrozumieniem 😉 a przytentegowuja sie najczesciej uzytkownicy krotcy stazem, wypowiadajacy sie glownie w towarzyskich itp. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2011 11:58
Ja mam wrażenie, że ex-modzi mają straszny żal i przypier*alają się tylko dla lepszego samopoczucia.

Bo widać was tzn Ciebie i Nin najwięcej w wątku o modach.


Jak Ty tu sobie bidulko radzisz bez umiejętności czytania ?
Bo mnie się wydawało, że bierzemy w obronę modów i namawiamy do uszanowania decyzji ich i Q. ale oglądajac tylko awatary w wątku nie dało tego zauważyć.
A przy okazji - jaki jest termin zakończenia tej ankiety?
A przy okazji - jaki jest termin zakończenia tej ankiety?

A jakie to ma znaczenie, skoro ankieta i tak nie ma żadnej "mocy prawnej"?
Zasadniczo żadne. Ciekawa jestem po prostu jak długo będziemy sobie warzyć głosy. Zakladając, że w wyniku przewidywanego nieprzewidywalnego kataklizmu sytuacja może się drastycznie zmienić i nagle wyjdzie, że "od dawna była ankieta i od dawna wszyscy wiedzieli, że większość glosujących chce 3 moda" 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 czerwca 2011 22:22
dla mnie ankieta nie ma sensu bo nie jest przyklejona w konskich i towarzyskich, tu malo kto zaglada i wie co sie dzieje 🙄
decyzja modow i quanty.
Dworcika z tym kataklizmem, to juz meczące 🙄
Root w to proszę nie mieszać. Jak wcześniej napisałem podjęliśmy decyzję o takim kształcie moderacji w POROZUMIENIU z administracją forum. My podjęliśmy - ja i katija. Koniec i kropka.
Zairka, Ty zaczęłaś. Ja się tylko trzymam Twojego argumentu.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 14:42
podkoloryzując go i nudząc, wyluzuj juz naprawde to jest męczące 😉
Mnie męczy upieranie się przy kolejnych wyborach "na wszelki wypadek". Wyluzujesz?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 21:51
wyluzowałam 2 dni temu jeżeli jeszcze nie zauważyłaś 😉
Nie pozwliłaś mi zauważyć czepiając się ciagle tego, że wykorzystuję Twój argument. Wyolbrzymienie ma na celu pokazanie Ci, jak marny to argument.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się