"sportowe wakacje" z koniem

[quote author=Ktoś link=topic=61.msg1477315#msg1477315 date=1343721463]
Libella, w Przywidzu otworzyła się podobno całkiem niedawno Szkoła Ujeżdżenia,prowadzona przez panią Zofię Górską i Agatę Lenartowicz,udostepnione są chyba 3 konie,na których prowadzone sa treningi.

na stronie nie ma o tym informacji, a wiesz coś może jeszcze?

[/quote]

Gdyby ktoś potrzebował, właśnie wystartowała strona internetowa 😉
http://szkoladresazu.pl

Z tego co wiem, jeszcze jest w trakcie dopracowywania, ale podstawowe informacje można tam znaleźć 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 września 2012 20:24
Libella, oo,nie wiedziałam,że byłaś w Przywidzu,przez ten cały ambaras,który tam się podobno zrobił,wyniosło się stamtąd większość (98%  :cool🙂 moich znajomych,którzy jeszcze tam stali... 😉


pomijając kwestie polityczne...jak było? 👀
Ooj, a jaki ambaras? Ja jestem w ogóle nie w temacie... 😉

Z mojej perspektywy było super. Miałam codziennie rano treningi, od początku do końca sensownie zaplanowane, z ćwiczeniami, których akurat potrzebowałam. Muszę przyznać, że sporo mi ten wyjazd dał - pozytywne skutki odczuwam do dziś wsiadając na konia 😉

Fajne warunki, jeśli chodzi o pokoje - czysto, schludnie, wi-fi w pokoju i sensowne ceny. No i miałam z pokoju widok na ujeżdżalnię i stajnię, co było dodatkowym atutem 😉

Aaa, no i dla mnie ważne było też, żeby niejeżdżący facet miał co robić i miał 😉 W samym Przywidzu jest dość ładnie a podróż do Gdańska zajmowała pół godzinki, więc byliśmy na wycieczce codziennie 😉

Nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, jak ktoś ma jakieś konkretne pytania, to chętnie odpowiem 😉

Mi osobiście miejsce bardzo przypadło do gustu i kombinuję teraz parę dni wolnego, żeby się tam wybrać jeszcze na jesieni 😉

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 września 2012 21:14
Bo to jest super miejsce,mające nieprawdopodobny potencjał...a kiedyś była tam jeszcze fantastyczna atmosfera...więc skoro poznałaś to miejsce teraz i Ci się podobało,to żałuj,że nie trafiłaś tam wcześniej,kiedy wszyscy,łącznie z nami😉, tam byli - było...no właśnie,było...można było z wrotkiem po dragach pogalopować,albo z dziewczynami w fantastyczny teren jechać,z galopami po stoku i pławieniem w jeziorze...ehh,szkoda,że to nie wróci,ważne,że ekipa przetrwała 😉

ciesze się,że nie wysłałam Cię do miejsca,którego mogłabyś potem żałować....🙂
[quote author=RioBrawo link=topic=61.msg1491966#msg1491966 date=1344779793]
[quote author=Ktoś link=topic=61.msg1477315#msg1477315 date=1343721463]
Libella, w Przywidzu otworzyła się podobno całkiem niedawno Szkoła Ujeżdżenia,prowadzona przez panią Zofię Górską i Agatę Lenartowicz,udostepnione są chyba 3 konie,na których prowadzone sa treningi.

na stronie nie ma o tym informacji, a wiesz coś może jeszcze?

[/quote]

Gdyby ktoś potrzebował, właśnie wystartowała strona internetowa 😉
http://szkoladresaz
Z tego co wiem, jeszcze jest w trakcie dopracowywania, ale podstawowe informacje można tam znaleźć 🙂
[/quote]


czy ktos slyszal o zgrupowaniu/szkoleniu w najblizszym okresie najchetniej w woj.maz  ❓
interesuje mnie ujezdzenie badz ujezdzenie/skoki dla zawodnikow
może wznowimy wątek? Zastanawiam się nad spędzeniem tygodnia lub dwóch w formie urlopu w stajni gdzie będzie zorganizowany systematyczny trening jeździeckim, na poziomie średniozaawansowanym, min. 2h dziennie jazdy, ale im więcej tym lepiej. I konkretny trening po którym czuję się 100-200% pewniej w siodle.
Znacie może takie miejsca? I dla dorosłych koniecznie, tak. 30 plus. 🙂 Radźcie! Może być Mazowieckie, mogą być mazury, podlasie....czy pomorskie, aby z dorosłymi i sprawdzone.
Amazonka78 a może być kujawsko-pomorskie?  😎
Oddis, co dokładnie w kuj-pom masz na myśli?
Ja robię sobie takie sportowe "przed wakacje" podczas majówki, zaplanowałam sobie spędzenie całego wolnego czasu w Ranczu Zimna Woda, podczas weekendu organizują konsultacje ujeżdżeniowe z panią Anną Mickiewicz i skokowe z panem Tomaszem Strumiłło. Jak dla mnie oferta genialna, dołożę do tego parę treningów indywidualnym z ich instruktorem i kompleksowe szkolenie w majówkę  😀, ot takie przygotowanie do sezonu letniego. Może ktoś chętny z okolic Olsztyna też by się wybrał ? 😉
Ktoś jedzie na zgrupowanie do Uchwatów? Ode mnie 2 konie będą  🏇
hm....nadal nic nie znalazłam ciekawego a czas ucieka. Co w tym kujawsko-pomorskim proponujecie?
Myślałam o tym żeby zaproponować Stajnię w Czarnym Błocie. Jeżeli Amazonka78 jeżdzisz na poziomie średnio-zaawansowanym to myslę że ta stajnia spełniłaby Twoje oczekiwania, jazdy są profesjonalnie prowadznone i są intensywne więc dają w kość, poprawiane są błędy więc czujesz się fajnie po takich jazdach, dlatego tu z całego serca polecam. Tylko ze teraz dopiero doczytałam że koleżanka napisała min 2 h dziennie  a w lato tam jest to niemożliwe czasowo i każdy ma jedną jazdę dziennie. Mi to np nie przeszkadza i uważam że taki jeden trening wystarcza w zupełności ale nie chciałabym żeby ktoś miał do mnie o to pretensje 😉 Wiem natomiast że jakby tam jechać poza sezonem, np jakoś teraz lub np na majówkę albo we wrześniu to jest możliwość 2 treningów dziennie, byłam i widziałam 🙂
Bardzo prosze o opinie na temat obozu z treningami indywidualnymi w Toporzysku.  :kwiatek:  Moze byc na prv.
konwalia ja  😉
Amazonka78 spróbuj stajnię Stara Dąbrowa.
Czy ktoś z Voltowiczów wybiera się w tym roku do Rakowca? Bo ja tak myślę o drugiej połowie lipca, tylko nie bardzo mam z kim jechać .. W sensie towarzyskim 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 stycznia 2014 21:47
luluś przeczytaj proszę regulamin i przestań reklamować ośrodek w każdym możliwym wątku, zaraz dostaniesz bana.
Taki fajny wątek, że aż go wykopałam.  😁
Orientuje się ktoś czy kontakty na stronie jerzykrukowski.pl są aktualne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się