PROBLEM ZE STRONĄ forum

Bardzo proszę o radę, gdyż nie wiem czemu, od paru miesięcy nie mogę ze swojego komputera wchodzić na stronę naszego forum. Wyświetla mi się komunikat, że nie mam prawa
wchodzić na serwer tej właśnie strony. Zaskakujące jest to, że stało się to nagle, nie wiedzieć czemu. Co jakiś czas (średnio raz na parę tygodni lub miesiąc) wszystko działa normalnie i sprawnie.
Raz mogę wejść na stronę, za parę godzin już nie. Z innych komputerów jak korzystam to nigdy nie mam tego problemu. Czy ktoś z was spotkał się z takim zjawiskiem?  🤔
Pomóżcie proszę bo nie mogę normalnie korzystać z naszego forum  😤
Buka: Sprawdzałaś na kilku przeglądarkach, bo to może wina przeglądarki?
root   szef wszystkich szefów
07 lipca 2011 00:59
A możesz wkleić dokładnie komunikat, który się pojawia? Albo zrobić print screen ekranu z tym komunikatem.
no, wreszcie po paru tygodniach oczekiwań, udało się! Stronka zrobiła mi łaskę i wreszcie się wyświetliła. A oto i komunikat, który mi codziennie towarzyszy przy kolejnej próbie uruchomienia:

Forbidden
You don't have permission to access /forum/ on this server.


ktoś może doradzić?? Jeżeli wiecie jak mi pomóc, to bardzo proszę o info na priva. Wtedy wiadomość wyświetli mi się już na mailu prywatnym. W przeciwnym razie nie odczytam waszych porad znowu przez parę tygodni :/


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się