Gdzie w Warszawie wykonają zdjecia do papierów -wym. 52 mm x 37 mm ?

asds   Life goes on...
23 maja 2009 21:53
Pomocy!

Byłam w 5 zakłądach fotograficznych m.in. sieci Foto joker i nigdzie nie wykonują oni zdjec do papierów urzedowych wielkosci 52 mm x 37 mm !!!


Czy znacie jakies zakłądy fotograficzne w Warszawie które robią zdjecia w tym wymiarze? W ogóle szok że tak ciężko mi jest znaleźc zakład żeby te zdjecia zrobic!!  🤔
a to jest jakiś niestandardowy wymiar? wczoraj wywoływałam zdjęcia format legitymacyjny, ale pytali się mnie jaki sobie życzę. Do czego te fotki?
asds   Life goes on...
23 maja 2009 22:15
No własnie rzekomo to nie jest standardowy format. Zdjęcie tego formatu jet wymagane przy skłądaniu papieró aplikacyjnych na rekrutacje do KSAP i niestety musi byc taki wymiar.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 maja 2009 06:51
a oprocz fotojockera nie macie w Warszawie "normalnych" zakładów fotograficznych? Oni z pewnoscią robią zdjęcia pod wymiar.
asds - wydaje mi się, że takie zdjęcia robi fotograf przy pl. Starynkiewicza (mniej więcej na przeciwko hotelu Jan III Sobieski)
asds   Life goes on...
25 maja 2009 11:27
opolanka żeby sprawa była taka łatwa, ale jak mi powiedział jeden Pan prywaciarz do którego dzwoniłam jest to bardzo mało popularny wymiar, a wiec mało zakładów go obsługuje.

Karolcia dzięki 🙂

Udało mi się dodzwoni do Foto-Iry na Grójeckiej i jestem tam na czwartek umówiona 🙂

Wątek mozna już zamknąc.

Dziękuje wszystkim zainteresowanym za odpowiedzi 🙂  👀 kwtk
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 maja 2009 11:35
aha no to zycze powodzenia, mam nadzieje, ze sie uda 😉
Bischa   TAFC Polska :)
25 maja 2009 18:34
Może spróbuj na http://www.fotofotka.pl/kontakt.php . Polecam ten zakład . Robiłam wielokrotnie tam zdjęcia do dokumentów i o ile dobrze wiem , przyjmują "dziwne" zamówienia .


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się