Parada Jeździecka Łódź 2011

Znalazłem nową stronę imprezy, która rok temu we Wrocławiu mnie zachwyciłą. Tym razem w Łodzi www.paradajezdziecka.pl , będzie Jarmuła, Koenig, Pignon i wiele innych atrakcji. Są już bilety na ticketpro. To się nazywa organizacja. 👍
Ja tylko mam nadzieje, ze po calej imprezie wszystkie gazety wydawane w Lodzi nie beda znowu pisaly, ze jazda klasyczna to ZUO i znecanie sie nad zwierzetami, a western to "jedyna forma naturalnej przyjazni z koniem". Niestety, ale w Lodzi po kazdych pokazach zawierajacych cos z westu zawsze mialam wrazenie, ze lodzkie media "nie lubia" klasyki 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 lipca 2011 18:23
ikarina, Które gazety tak pisały? 🤔wirek:

Czyżby fakt i superexpres? 😁
To byl chyba lodzki "Express", albo "Dziennik Lodzki" 🙁
ikarina, Pewnie mają amatora jazdy western w kadrze 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lipca 2011 07:36
ejjj a nam na ostatniej paradzie obiecywano że to bedzie cykliczna impreza wrocławia 😕
Czy mógłby mi ktoś z Was powiedzieć, gdzie najlepiej usiąść, żeby było dobrze widać?  😁
Nigdy nie byłam na Atlas Arenie i nie wiem.  😡
o wlasnie, lodzianie podzielcie sie readami nt miejsc 🙂
nie chce popelnic drugi raz tego bledu, ze kupilam najdrozsze miejsca w pierwszym rzedzie i najlepiej widzialam barierki przede mna...
musze byc na paradzie i w tym roku, chociaz nie wiem jak to zrobie, bo nie bede w kraju, no nic trzeba bedzie sie wyrwac na kilka dni 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 lipca 2011 20:11
ciri, Jeśli wybierasz się na 3 dni to raczej środkowe bądź 'pierwsze' rzędy ostatnie (czyli te po 40 zł). Ze środka i z góry jest najlepszy widok w sumie. Na stronie parady są schematy ;-)

No i oczywiście warto zajrzeć w przerwie na pietrynę/ do galerii/ manufaktury, etc. Bardzo dobre połączenia mpk są 🙂

Jeśli wypali to będę ze sporym tłumem znajomych końskich i niekońskich 😉
,
Sobote i niedziele bede warowac od rana do wieczora.
kermit   Horses horses everywhere ..
12 lipca 2011 07:41
A co bilety są już w sprzedaży ?  🤔
Tak, już są. :P

Posłuchajcie, moja koleżanka zarezerwowała w sektorze P pierwszy rząd nad wejściem. Czy barierka nie będzie jej przeszkadzała?
Tak, bilety już są dostępne i jakie fajne ceny  😅
A hala w Łodzi jest super, z każdego miejsca widać świetnie, żadne barierki nie przeszkadzają  🤣
W sierpniowym numerze Świata Koni jest artykuł o Paradzie. Polecam
To i ja zapewne będę 😉  🏇
ja moge troche voltopirów przenocowac jak maja ochote. kon by mnie za cukierki sprzedal wiec mozna sie zadekowac za fanty🙂
poki co dwa pokoje jeszcze do wynajecia sa, zawsze mozna jakies lozka dostawic czy co 😉 i grillika wieczorem w ogrodzie 🙂

trza kupic bilety 🙂
Słyszałem, że 3 i 4 września będzie reklamowa mini Parada Jeździecka w Manufakturze w Łodzi. Mają być konie, skoki, bryczki itd.!!!.  👍Jak ktoś bedzie to dajcie znać bo sobie tego nie wyobrażam. 🏇o
hmm, mam wrazenie ze plotka. najpredzej zrobią reklamę w postaci bryczek i koni wierzchem stępujacych. bo tam bruk, i watpie w specjalne zrobienie parkuru  🤔wirek:
Będę na pewno 🙂 Rozumiem że liczba biletów ograniczona i trzeba się spieszyć?

edit: zdjęcia normalnie będzie można robić, rozumiem? Tak, głupawe pytanie ale ja mam zawsze takie szczęście, że mnie ludzie gonią za robienie fotek w miejscach gdzie jest zakaz, więc wolę się upewnić.  👍
Chyba jednak to nie jest plotka. Napiszcie coś o tym bo ja jestem na wakacjach i nie będę mógł przyjechać.
http://www.manufaktura.com/PL/Wydarzenia/NiePrzegap/ObjectId/2140/Default.aspx
Czy jakaś dobra duszyczka może mi powiedzieć czy te bilety to są na 1 dzień czy na całe 3 dni pokazów??
Bo ja się w tym nie orientuję 🙁
I jeszcze chciałabym wiedzieć czy są tam dodatkowo sklepy ze sprzętem itp?
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 sierpnia 2011 09:27
Co w Manu  😲? konie na tej niby plaży  😵
Chyba jednak dobrze że jestem chora, bo tak to jeszcze podkusiłoby mnie żeby się wybrać.
ide w czwartek albo w piątek , zdam relacje i fotki
Te skoki w manu podobno na serio mają się odbyć... Byłam wczoraj, przeszkody poustawiane na tej niby- plaży. Tylko to jest awykonalne, żeby tam koń galopował, co dopiero skakał! Przeszkody poustawiane na ścisk, na rogach tej całej ,,plaży''. Brak jakiegokolwiek pola manewru. Na razie się nie zanosi, żeby to rozbudowywali... Roześmiałam się, jak to zobaczyłam.
a kiedy maja dokladnie skakac? bo nie wiem gdzie szukac, a wszedzie jest napisane ze poprostu pokazy, ale o której i kiedy to nigdzie  🤬
http://www.manufaktura.com/PL/Wydarzenia/NiePrzegap/ObjectId/2140/Default.aspx
bemyself,  tu masz plan cały 🙂

edit: 20.00 – próba uciągu konia – konkurs dla publiczności.
co to jest uciąg konia?  😡
dzieki!  :kwiatek:

moze cos w stylu prób dzielnosci dla ogierów zimnokrwistych?
podbijam
zmiana planów, te na stronie nie obowiazuja.
bylam dzis na chwilę akurat z wojtkiem i mateuszem porozmawialam, bo byl pokaz kowalstwa, chlopaki na szybko przekuli konia, pokaz ujezdzenia ma byc o 14, jutro podobnie, plan generalnie nigdzie nie dostepny i organizatorka ma go w glowie. gdyby nie znajomosc z wystepujacymi, pewnie bym sie nie dowiedziala o zmianach. nawierzchnia mocno biedna moim zdaniem. nagralam kilka minut wystepu chlopaków, potem wstawię 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
05 września 2011 07:44
Był ktoś w manufakturze i podzieli się wrażeniami ?
Ja widziałam pokaz ujeżdżenia w sobotę....myślałam, że to będzie POKAZ ale wątpię aby to co pokazały Panie kogokolwiek poruszyło  🤔
Nie było widowiskowe a dla laika to już w ogóle nieporozumienie  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się