Parada Jeździecka Łódź 2011

ooo fajnie  😀 moze bym sie wybrala na jeden dzien. ile jest km z w-wy do lodzki?
Isabelle ja wszedzie w bryczesach chodze, dobrze mi w kozaki wchodza  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 listopada 2011 22:21
Dramka, jakieś 120 nieco ponad. Dwie godzinki i już jesteś 😉 W sumie lepiej wybrać się PKP, bo rzut beretem od hali. 10 minut i jesteś na miejscu.
Mój mąż nie chce  😤
dziewczyny, wpisywac sie na piątkowe piwko 😅

Dramka wpadaj sama, spijemy sie bez meskiej pieczy😀
Mysle zeby zabrac dzieciaki.. 😉
Powiedzcie mi czy jest tam ciepło?  🙄 nie wiemy jak się przygotować, żeby nie zmarznąć cały dzień na widowni.
skoro odbywają się tam mecze siatkówki i koszykówki i koncerty  to chyba jest ciepło 😉
hej, czy na jutro wybiera się ktoś z Poznania? Bilety idzie jeszcze dostać? 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 listopada 2011 13:41
Thymos, Zapytam w kasie i dam znać. Z tego co mi wiadomo na niedzielę prawie wszystkie lepsze zajęte....
Notarialna, jeśli masz możliwość, to byłabym super wdzięczna! Właśnie się ze znajomymi zastanawiamy czy się nie przejechać, chociażby nawet popatrzeć😉 na miejscu za 40 pln. Czy to jest coś w stylu poznańskiej cavaliady??  😡
ja zawsze tam marznę ;/ więc tym razem zabieram swetry na zapas;P
a czy jest możliwość oglądania z internecie online?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 listopada 2011 15:19
Thymos,można powiedzieć że w stylu cavaliady.
na razie jest mało ludzi więc można przebierać w miejscach siedzących. jakby ktoś chciał się spotkać to z isabelle siedzieć będziemy przy sektorze U, piąty rząd na dole od prawej strony loży sędziowskiej. 😁
kermit   Horses horses everywhere ..
18 listopada 2011 22:02
Właśnie wróciłam z Parady  😀
Hala jest zajefajna  😀 Spodek wysiada.
Hala jest ogrzewana więc ja siedziałam bez kurtki (jest też szatnia). Widoki są super, bardzo dobrze widac z wielu miejsc.
Widziałam mecz horseballu, był bardzo widowiskowy - nie wiedziałam, że to jest taki kontaktowy sport  🤔
Dawajcie do Łodzi  😉
W dużej rundzie jakoś dużo zrzutek.

Dramka z Wawy do Łodzi teraz najlepiej pociągiem (trasa jest w remoncie i jedzie się autem 3 godziny). Pociągiem 1:40. Dworzec Łódź Kaliska jest 5 minut spacerkiem od Areny.
My też już po 🙂

ogólnie dużo zrzutek, widzialam dwa upadki, nie wiem czy bylo wiecej,
hala wyglada super, parkury wydają się bardzo trudne, bo dość ciasne i masa ostrych najazdów z boku.
Dużo wystawców, ceny normalne, czesto wyższe niż sklepowe. kilka stoisk z kawą i hot dogami.
mecz horseball mnie nie powalił osobiście, dosc widowiskowe bylo podnoszenie piłki, ale potem jakoś nie porywał, bynajmniej mnie. wrazenie robiło "zrobienie" koni, bo faktycznie w pierwszej polowie-potem wyszlysmy- nie bylo zadnego kopania czy wierzgania, bardzo spokojne wierzchowce. nie wiem sama czego sie spodziewalam, ale jakos mnie nie ruszyło to zbytnio.


kto będzie w niedzielę?
kermit   Horses horses everywhere ..
19 listopada 2011 00:23
ogólnie dużo zrzutek, widzialam dwa upadki, nie wiem czy bylo wiecej,
hala wyglada super, parkury wydają się bardzo trudne, bo dość ciasne i masa ostrych najazdów z boku.

No właśnie nie wiem czy tak baaardzo trudne jak na halowe GP. Ale ścinanie tripla z skosu źle się parę razy skończyło, zwłaszcza u Ludwiczaka i biednej Boliwii, zresztą nie trzeba jechac skrótem  😀
Konie do horseball jak anioły  😁


My po meczu horseboll zostaliśmy jeszcze na treningu Rapcewicza... jejuuu już nie mogę się doczekać dzisiejszego pokazu. No i faktycznie cieplutko🙂
ja jednak pojdę na niedzielę, chcialabym zobaczyc kilka rzeczy, ale sadze ze jednak bedzie trzeba kupic bilet z tych drozszych, bo jednak na górze może być kiepsko widocznie.

a i zapomnialam parking wczoraj-15 zł, dzis parking 20-25 z tego co mówili mi ochroniarze.
a chociaz strzezpny ten parking ?

ja wpadam z mamką w niedziele  😉

znajde cos z eskadrona lub ostera ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 listopada 2011 12:07
pociąg z wawy do łodzi kaliskiej jedzie 2,5 h 😉 wiem ponieważ pokonuję tę trasę codziennie. a komfort podróży mocno różny. jeśli dramka chcesz jechać z maluchami to chyba jednak wybrałabym samochód. chociaż koszty większe... ale pociągi z wawy w niedziele jeżdżą dość rzadko. a na kaliską to już w ogóle. zdecydowana większość tylko na widzew dojeżdża.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 listopada 2011 12:34
Niezbyt fajne wieści. Ponoć kasy są w weekend zamknięte, bilety można kupić tylko w Empiku. Wczoraj patrzyłam, ale nie widziałam żadnej kasy otwartej.
esa, eskadrona, petrie, yorka, masa firm, znajdziesz spokojnie 🙂 ale uwazaj na ceny. np york pad za 110, a spokojnie za 85 da sie znalezc w necie.

paking teoretycznie monitorowany i strzezony. ale cena strasznie wysoka, biorac pod uwagę fakt, ze niestety nie ma gdzie zaparkować gdzie indziej, chyba ze kawal spory drogi i zaparkowac na dworcu, ale tam bym nie ufała zeby zostawic auto...

Not, naprawdę nie da sie jutro kupic biletów?
a mozna placic karta ? 

dzieki za info  :kwiatek:
nie mam zielonego pojęcia szczerze mówiąc, za parking raczej nie mozna😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 listopada 2011 12:56
Isabelle, Ponoć niestety nie da się. Kasy będą zamknięte. Tak  mi znajoma mówiła, która chciała kupić bilety na miejscu
chodzi mi o stoiska  😀
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
19 listopada 2011 14:42
a wyniki sportowe gdzies sa? Kto prowadzi? Co sie stalo Boliwii?
to chyba własnie Boliwia upadła przednimi nogami w przeszkodę, połamała drąg, a jezdziec poleciał, ale nie jestem pewna czy to akurat ona, bo bylo bardzo duzo znanych osób i koni. moze Notarialna pamięta kto wygrał? bo mi coś świta, że dużą rundę wygrał Zagor, ale moze mi sie tylko wydawać 🙂
Co do kupna biletów  na miejscu . To dzwoniłam dziś do informacji  to powiedzieli ,że można . Tylko zostaną sektory B i C .Mam nadzieje ,że uda mi się kupić jutro bilet . Bo mam kawałek do przejechania . A chciałabym coś zobaczyć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się