przedłużanie rzęs

Dziewczyny, możecie polecić mi sprawdzoną kosmetyczkę we Wrocławiu? Ale taką żeby były idealne, piękne, w miarę naturalne i generalnie och i ach  🤣

  Napaliłam się na norki ale rozmawiałam dziś z kosmetyczką, która odradziła mi je uzasadniający tym, że w wilgotnym i ciepłym środowisku potrafią się wyprostować i wyglądać jak szczotki w stosunku do naturalnych rzęs. To prawda? Jak spojrzałam co ona sama ma na oczach to specjalnym autorytetem w kwestii rzęs się nie wydawała, natomiast brzmi logicznie skoro to naturalny włos. Spotkałyście się już z tym?
Hexa, mi tam się norki nie prostowały. Ostatnio mega podobają mi się rzęsy mojej znajomej - naturalne ale trudno przejść obojętnie. Robi na Nowym Dworze (mogę się dowiedzieć gdzie, ale cena mnie przeraziła 😉
Hexa- ją mam koleżankę co robi rzęsy i paznokcie. Sprawdź może sobie na fejsie, mi pasowały bardzo! Wracam do niej przed wakacjami. (Klaudia Frąckiewicz)
ovca   Per aspera donikąd
12 czerwca 2015 21:37
Hexa ja mam fajną dziewczynę od rzęs, zależało mi na naturalnym wyglądzie, bardzo dobrze dobrała długość no i trzymały się pond miesiąc bez uzupełniania. Wyglądałam naprawdę naturalnie i lekko (bez pająków czy szczotek na powiekach), mogę podesłać numer na pw 🙂
ssstokroteczkaa, śliczne!

Romka1o1, Secret by Zosia, Studio Urody Platinium - oba miejsca sprawdzone 😉

Hexa - zrób jedwabne 3D😉 Są piękne😉

moje od Zosi z poprzedniego uzupełniania - trochę przefiltrowane instagramem😉
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11018022_10155604643555084_882645844364436637_n.jpg?oh=967df03c8c2d160fdee2016c890f0c6a&oe=56303D10[/img]
Tak z ciekawości, takie rzęsy nie przeszkadzają osobom noszącym soczewki?
Dziękuję dziewczyny za liczne odpowiedzi 🙂 poproszę o te wszystkie namiary na PW, będę wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek:
Anaa, pięknie wyglądasz 🙂
Fruity_jelly raz miałam kilka latctemu icw żaden sposób nie wpływały na soczewki. Miałam je na sobie także podczas zabiegu aplikacji i żadnych podrażnień nie odnotowałam 🙂
fruity_jelly, noszę soczewki, zero problemu 🙂 Wręcz - w okularach potrafią się zaczepiać o szkła😉 ale to zależy jak długie Ci robią... moje naturalne też się zaczepiają 😉

Hexa, dzięki 🙂
Kupilam sobie odzywke Nanolash. Bylam sceptycznie nastawiona, ale musze przyznac, ze naprawde dziala. Nie widac efektu wow bez tuszu, ale po pomalowaniu jest super- nigdy nie mialam tak gestych i dlugich rzes. Zrezygnowalam z makijazu i uzywam tylko tuszu do rzes 💘
Co tu tak cicho? Nikt nie przedłuża już?  👀  😁

Ja sobie zafundowałam w poniedziałek i się jaram niesamowicie  😍 nie muszę się malować. Jestem w stanie wyjść do ludzi tak jak wstane  😁

😍


dla porównania- to są moje naturalne mocno wytuszowane  😂  ewentualnie jak je posklejam tuszem to są widoczne  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2016 11:48
baffinka a jak to wygląda z bliska? Mocno odróżniają się te sztuczne od Twoich?

Koleżanka ostatnio zrobiła 3:1 i z daleka wyglądają "wow" ale z bliska widać, że pod spodem jej rzęsy są proste a te sztuczne zakręcone do góry, wygląda to okropnie  🙄
Smarcik  nie widzę tego u siebie na szczęście.  ( Ale ja mam dużą wadę wzroku  😂 😂 )
Baffinka super look  :kwiatek:
Ja ostatnio przedłużyłam metodą 1:1, mój pierwszy raz... I jestem zakochana  😜
Mega wygodne no i żaden tusz nie daje takiego efektu!
smarcik, trochę widać - zależy jakie masz własne rzęsy. Generalnie sztuczniaki są czarne, długie i kręte😉 No i przyklejone są nie na całości Twojej rzęsy tylko punktowo...
Ja chwilowo daję rzęsom odpocząć, ale na lato znowu założę😉 uwielbiam je 😉
U kogo w Poznaniu można zrobić w rozsądnej cenie ładne rzęsy? 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 kwietnia 2016 17:23
Ja mam w Warszawie super dziewczynę od rzęs.
Ostatnio u niej zasnęłam, uzgodniłysmy tylko że zrobi jakie uważa i... tadam! takie mam wachlarze 😀
Dobrze, że naturalnie mam długie i gęste to nie było ciężko mi się przyzwyczaić , ale robią wrażenie  😁

Podmieniłam fotkę na mniejszą - oryginalna była za duża.
yga, do kogo chodzisz? 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 kwietnia 2016 18:35
Przedłużanie Rzęs Yulia (na fb) 🙂
yga, dzięki! 🙂 ładne wachlarze!
A ja przerzucialam sie na krotsze i ciensze. I wygladaja bardziej naturalnie niz poprzednie. Ponoc w takich mi lepiej, choc osobiscie bardziej sie sobie podobalam w grubszych i dluzszych.
ja ostatnio miałam max 11mm, a w kącikach chyba 7? Więc dość krótkie, ale gęściutkie 🙂 Bardzo mi się taki efekt podoba.
Teraz planuję założyć w czerwcu, bo robię jednak rzęsom trochę przerwy raz na jakiś czas😉
Ja przerw nie robie, bo rzesy zyja w sumie ze 3-4 tygodnie? Chyba jakos tak. Wiec jak ide na doklejanie to i tak dokleja sie wiekszosc do tych nowo urosnietych.
Mam na dlugosc tez 10, ale za to fuzo ciensze niz kiedys i dzieki temu wygladaja naturalnie. Mocno sztuczne podobno powodowaly, ze bedac w swoim wieku wygladalam z nimi jak stara baba lekkich obyczjow. 🙂 Mam 41 lat 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 kwietnia 2016 13:32
4 tyg temu założyłam rzęski i stwierdzam że w moim przypadku to  dalej poroniony pomysł.
Owszem efekt fajny ale tylko kiedy twarz jest  ,,pod kątem", bo na wprost przy moim dziennym makijażu to guzik widać.
Miałam tz. 3d, z jakiegoś tam futra norek. Chociaż są leciutkie i  chociaż  mam ich pełno po tak długim okresie to  na bank nie uzupełnię.

Doklejane rzęsy minusy maja dwa:
-Nie da się w tym kompletnie pływać- zahaczają o okularki i jest mega wkurw.. podczas treningu. Ciągłe uczucie jakby cos wpadło do oka albo haczyło o górną powiekę. No masakra  😵
-Nie da się w tym kompletnie śmigać rowerem w okularach sportowych ( a bez nich nie da się szybciej jeździć i wypracować interwałów).
Okulary przesunięte uciskają, albo spadają podczas leśnych wypraw. I znowu efekt wkukrw... podczas jazdy, bo ani w ,,te ani we wte".

Pierdziele taki system. Kupiłam sobie rzęsy naklejane dopasowane do długości mojej górnej powieki. Klej jeden z lepszych i tragedii nie ma. 8 h mam spokój i kasę w portfelu.

No niestety...sa minusy sztucznych rzes. Galopujac na koniu wywijaja sie do gory. Jadac na rowerze tez. Nie plywam, wiec nie wiem, ale wierze ze zahaczaja o okularki.
Nie da rady w nich za czesto plakac, bo masakrycznie sie odklejaja!!!
Pot podczas biegania tez trzeba czesto przecierac z gornej powieki, zeby nie wpadal do oka, bo tez sie mocniej odklejaja.
Po czasie pojedyncze rzesy sie przekrecaja i nawet czeste czesanie nie pomaga, ja je w koncu wyrywam.
Nie da sie tak normalnie potrzec oka jak swedzi, trzeba kombinowac.
Ale w moim przypadku plusy przerastaja minusy. 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 kwietnia 2016 14:01
U mnie jedyny plus tych rzęs to fakt, że rano wyglądam jakbym miała już jakiś tam makijaż.
Pociecha marna bo i tak muszę obrysować powieki kredką i tak.
Koleżanki mi wcześniej już odradzały zakładanie rzęs bo ja mam oczy duże a i naturalne futro na nich tez w miarę  długie.
Do tego eyeliner nakładam w 3 sekundy, a to tez daje jakiś tam efekt zagęszczenia.
Powiem tak, dobrze sobie radzę i jednak dorabiać jeszcze nie muszę  😎
ps. A one jak na złosć po 4 tyg jeszcze siedzą  😂
Nosiłam norki przez ponad pół roku, 3d. Wyglądały bajecznie 🙂
Potem miałam problem z okiem i nie mogłam uzupełnić, jak mi wszystkie wypadły wyszło że prawie rzęs nie miałam. Kupiłam serum do rzęs AA i teraz mam swoje niemal takie jak miałam sztuczne  😂 musiałam nauczyć się na nowo tuszować 😀
O! AA ma serum do rzes? Musze popatrzec. Mowisz, ze skuteczne?

Ja stosowalam Nanolash, ale jest jakis duzy problem z nimi z wysylkami. Kupilam iGlow i tez mam piekne rzesy, ale musze obczaic ten AA, bo lubie te kosmetyki
Moje 1:1, oczywiście apetyt urósł i mam już 2:1  💃
Jestem totalnie uzależniona, przepadłam
Naboo, działa 🙂 na allegro znajdziesz long 4 lashes 🙂 może nie są tak grube jak miałam sztuczne 3:1 ale są zdecydowanie dłuższe, wywinięte, mocniejsze 🙂
Ja wszystko robie w rzesach. Plywalam kiedys sporo, okularki mi nie przeszkadzaly, na wakacjach plywalam bez i tez nic sie nie dzialo ,potem musialam je wyszczotkowac tylko. Na koniu w cwale ok, na motorze z otwarta szybka jedynie troche slabo  😁 nie placze, wiec nie wiem jak z placzem 😉
Nie maluje sie wogole, wstaje i wygladam ok. Jedynie mam teraz problem , bo przeprowadzilam sie na wioche i musialam zrezygnowac z kosmetyczki we wro 🙁 bylam raz w namyslowie i drogo i dupy nie urywa. Zna ktos zWas kogos dobrego do rzes w Namyslowie badz w Brzegu???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się