przedłużanie rzęs

A czy możecie mi polecić kosmetyczkę/ salon w Warszawie, który zajmuje się przedłużaniem? Bo się coraz częściej nad tym zastanawiam, a wolałabym iść do kogoś poleconego 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
14 stycznia 2012 18:54
Kejsa, podobno bardzo dobre efekty daje neuLash albo RevitaLash, ale nie mam pojęcia, czy są dostępne w Polsce. Może poszukaj na allegro, ebay'u albo uśmiechnij się do kogoś zza granicy 😉 a tutaj info z bloga Lindy (mojego make-up'owego guru):

http://www.lindahallberg.se/2012/01/neulash-vs-revitalash/
Dzięki dziewczyny 🙂
Scottie, świetny jest ten blog, naprawdę laska piękne rzeczy potrafi zrobic 🙂
sushi, ja chodzilam tu - http://www.naomistudio.pl/ i bardzo polecam 🙂 przedluzalam kilka miesiecy z rzedu, uzupelniane mialam co 4-5 tygodni. Na lato znowu przedluze 🙂

co do rzes po sciagnieciu - moje tez na poczatku krotkie (z drugiej strony przez kilka miesiecy zdazylam sie przyzwyczaic do pieknych czarnych i dlugich wiec nie wiem na ile faktycznie byly krotsze niz wczesniej a na ile to sobie wmawialam), teraz sa juz 'normalne' 😉
co do rzes po sciagnieciu - moje tez na poczatku krotkie (z drugiej strony przez kilka miesiecy zdazylam sie przyzwyczaic do pieknych czarnych i dlugich wiec nie wiem na ile faktycznie byly krotsze niz wczesniej a na ile to sobie wmawialam), teraz sa juz 'normalne' 😉


Ja zdjęłam 2 tygodnie temu, moje powoli się regenerują. Prawie rok nosiłam Noveau Lashes, wyglądały bardzo fajnie, ale szkoda mi było już kasy, a poza tym 3 koleżanki też miały przedłużane rzęsy, zdjęły i stan ich naturalnych rzęs był opłakany. Zdecydowałam się w końcu zdjąć moje - naturalne są cieńsze, krótsze i w ogóle takie "byle jakie". Używam odżywki L'biotica, takiej do regeneracji rzęs i czekam na efekty. A sztucznych już na pewno nie założę.
ovca   Per aspera donikąd
18 stycznia 2012 17:18
Kejsa, podobno bardzo dobre efekty daje neuLash albo RevitaLash, ale nie mam pojęcia, czy są dostępne w Polsce. Może poszukaj na allegro,


RevitaLash jest dostępny i naprawdę działa, moja znajoma po pół roku używania ma takie rzęsy, że ludzie się jej pytają czy to doklejane 😉 a na początku miała mocno przeciętne, krótkie i dosyć rzadkie.
We Wrocławiu jeden salon sprowadza revitalash, półroczna kuracja kosztuje 330 zł.
ovca to bardzo tanio, na allegro sprawdzałam i kuracja na 3 miesiące kosztuje 260 zł :/
ja sobie kupiłam dzisiaj w superpharmie jakąś odżywkę do rzęs L'Biotica, efektów wielkich się nie spodziewam, bo kosztowała 6 zł a w składzie głównie chyba olejek rycynowy, ale zobaczymy, może mnie zaskoczy 🙂
A co to za cuda na kiju ma ten RevitaLash w składzie? Ovca mogłabys mi podac jakies namiary na ten salon? Moje mi ostatnio bardzo wypadaja i ogolnie bida z nyndzą
ovca   Per aspera donikąd
18 stycznia 2012 23:05
Evson nie wiem co dokładnie ma w składzie, ale laska która go sprzedaje ma takie naturalne rzęsy, że nie wierzyłam, że to nie są doczepiane, bo zakładaniem sztucznych też się zajmuje 😉
tutaj jest strona gabinetu http://www.goldenglow.pl/ tak jak pisałam, półroczna kuracja kosztuje 330 zł, są też jakieś pakiety odżywka+tusz i cośtam, ale tym już się nie interesowałam.

ja czekam na wypłatę i kupuję, bo na doczepiane nie mam nerwów- trzeba uważać, uzupełniać...to nie dla mnie  😁
ciekawe czy ten revitalash hair działa równie dobrze... trochę się boję wyrzucać 490 pln nie znając opinii... a może wiecie coś hm??
Dzieki ovca lece kupic! Cena mnie miażdży ale w konfrontacji z przedłuzaniem chyba wole odżywke  😉
ovca   Per aspera donikąd
19 stycznia 2012 11:32
Zresztą po rozłożeniu tej ceny na pół roku stosowania nie wychodzi tak dużo 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
29 stycznia 2012 00:52
Używam odżywki L'biotica, takiej do regeneracji rzęs i czekam na efekty.


Zdecydowanie jedna z najlepszych odżywek do rzęs na naszym rynku!
I cena nie powala na kolana! 😉

ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2012 13:51
sienka, elMadzairra jak Wasze rzęsy?
moje zdjete, zamierzam zalozyc znowu na lato, kiedy bedzie goraco - nie bede sie uzerac z sypiacym sie tuszem 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2012 14:11
Mnie namawia koleżanka, żebym założyła.
Przy okazji na ślub i podróż poślubną.
Dużo zachodu z nimi?
Miałam przedłużone włosy kiedyś i dużo było roboty przy nich.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2012 14:23
ash, rano czeszesz je tylko szczoteczką do zębów albo od tuszu.
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2012 14:26
i można pływać, opalać się itp. ❓
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2012 14:30
ash, można, ale dopiero po 3 dniach od założenia żeby klej się maksymalnie utwardził. Jedynie to chyba sauna nie wskazana.
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2012 14:32
Jara dzięki za info. :kwiatek:
Zastanowię się i dam znać!
ash   Sukces jest koloru blond....
30 marca 2012 13:06
Dziewczyny, napiszcie mi jeszcze jakie ceny są cenami "w normie" za przedłużenie i uzupełnianie. :kwiatek:
przedluzenie 300-400, uzupelnienie 100. Jak chcesz podam Ci namiary na miejsce gdzie ja robilam, dziewczyna wyratowala mnie po porazce z grupona 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
30 marca 2012 15:39
sienka, poproszę :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2012 16:59
We Wrocławiu ceny wahają się od 180-250zł.
o teraz zobaczylam ze zmienili lokalizacje z mojego Ursynowa 🙁
http://www.starflower.waw.pl/

polecam bardzo 🙂
Ja dzisiaj zrobiłam po namowach mamy i przyjaciółki. Na pierwszy strzał machnęłam sobie dość naturalne, ale będę powoli zmierzać do bardziej harkorowej wersji  😎
cieciorka   kocioł bałkański
30 marca 2012 21:22
sienka, a jaka była porażka z grupona? i z jakiej firmy, bo oferty dalej są i kuszą. Swoją drogą, jeśli zrobili coś nie tak, to nie awanturowałaś się u nich?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 marca 2012 21:50
ash ja nosze już 9 miesiąc i jestem mega zadowolona- za zakładanie zapłaciłam 180 pln i co 3 tyg uzupełniam - jak chcesz to dam ci namiary na dziewczynę, u której robię (na Ursynowie) Zosia jest rewelacyjna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2012 22:13
Tulipan gdzie robiaś? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się