przedłużanie rzęs

ostatnio tez myslalam ze moja znajoma ma sztuczne rzesy...ale nie, to tez byl revitalash. Jutro dostane jej koncowke na kilka dni, bede sie packac i dam znac czy to dziala na kazdego 😉
Nie wiem cży efekt będzie po końcówce, u mnie długo nie zauwazalam  różnicy  , dopiero po jakimś cczasie
crazy, ciii nie odbieraj mi radochy 😀 postanowilam sobie ze nie kupie nowego jesli po tej koncowce nie zobacze zadnej roznicy...wiec moze zaoszczedze! 😀
Efekt jest dopiero po miesiacu widoczny, wiec jak Ci starczy koncowki na miesiac to bedziesz widziec efekty 🙂
Czy ktoś kupował Revitalash na Allegro i jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy, taniej niż ze strony producenta?
Przymierzam się do zakupu, ale nie mam pewności co do oryginalności produktu - sprzedawca p. Beata zapewnia że produkt jest od przedstawiciela na Polskę i jest oryginalnie zapakowany i zafoliowany.
http://allegro.pl/show_item.php?item=3140761665
ash   Sukces jest koloru blond....
01 kwietnia 2013 18:46
Cobrinha, kup na stronie revitalash
Oni niestety nie odpisują mi na maila, a teraz poczta nawet nie dochodzi...
Crazy, gdzie kupowałaś?
Teraz to się zastanawiam czy rapidlash czy revitalash...  😵

edit.
decyzja podjęta - zakup zrobiony - teraz tylko czekać na efekty 😉
Właśnie przyszła moja przesyłka  😅 - zaczynam od dziś stosować... teraz żałuję, że nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcia dla porównania 🙁
zainteresowane odsyłam na wizaż, gdzie poruszany jest problem leku zawartego w tej odżywce
buyaka, wstyd, ale dopiero zobaczyłam Twojego posta.
rzęsy robiła mi przemiła, delikatna i wyrozumiała Ania -> https://www.facebook.com/pages/Mobile-Beauty/322504747847763?fref=ts w domku, z dojazdem gratis 😉
szczerze polecam, jestem chyba wzorowym przykładem, bo doczepki trzymały się ponad 2 miesiące!
za jakiś czas robię następne :]
jak coś to pytaj🙂

a tymczasem, chcę zakupić sobie odżywkę, powiedzmy, że z dolnej/średniej półki cenowej, co polecacie?
Scottie   Cicha obserwatorka
22 maja 2013 07:33
L'bioticę, regenerujące serum do rzęs 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2013 07:44
Scottie, mi puchły powieki od L'biotici niestety 🙁
pony   inspired by pony
22 maja 2013 08:14
a ja właśnie zakupiłam to serum i będę testować (Zresztą zaciekawiona pięknymi rzęsami Scottie, która własnie poleciła mi tą odżywkę🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2013 08:28
ja to ogólnie jakaś lewa jestem 🙁
uczuliła mnie L'biotica, uczulił mnie klej do przedłużania rzęs :/
Zastanawiam się czy nie przedłużyć, ale obawiam się, że po wypadnięciu sztucznych rzęs moje też będą słabsze.
Czy jak już raz zaczniecie to potem cały czas trzeba kontynuować?  :kwiatek:
Widziałyście? L'biotica wypuściła coś nowego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58915 używała już któraś z Was?
Właśnie przyszła moja przesyłka  😅 - zaczynam od dziś stosować... teraz żałuję, że nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcia dla porównania 🙁
Melduję, że odzywka działa super - rzęsy się mocno zagęściły, wydłużyły... są śliczne czarne  😎 i naprawdę jestem bardzo zadowolona - teraz to i malować się nie muszę hehe
[quote author=fruity_jelly link=topic=61885.msg1787884#msg1787884 date=1369743810]
Widziałyście? L'biotica wypuściła coś nowego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58915 używała już któraś z Was?
[/quote]

Ja używam od wczoraj. 😉 Nakładam na noc, a nie dzień tak jak napisali na opakowaniu.
Scottie   Cicha obserwatorka
01 czerwca 2013 20:34
ashtray, czy ta odżywka wygląda tak jak tusz do rzęs? Tzn. czy tak samo się ją nakłada?

Mnie serum L'biotici do rzęs pięknie zagęściło również brwi- nakładam je głównie na noc, ale jeśli nie wychodzę z domu, to też na dzień. Ogólnie jestem szatynką, ale oprawę oczu i ogólnie włoski na ciele mam po tacie- wszystko blond... W dodatku brwi były mega rzadkie, musiałam je dorysowywać kredką, bo żadne tusze koloryzujące się nie sprawdzały (miałam na przykład łysy placek w środku jednej brwi, dokładnie w części, gdzie powinna być najgęstsza). Teraz, przy delikatnym makijażu wystarczy, że przejadę po nich bezbarwnym żelem- i mogę wyjść z domu 😀
Tak, jest taka szczoteczka jak do tuszu.
ashtray daj znać jak efekty 🙂 mi ten krem regeneracyjny średnio podszedł, aktualnie robię sobie kurację rybkami Gal. Akurat ciepło się robi i rzadziej się maluję, jak podrosną to strzelę sobie hennę ale już nie podejmę się tego sama po tym jak miałam później pandę pod oczami i pełno henny w oczach 🙄
Szału się nie spodziewam, bo ja mam kiepskie rzęsy- jasne i krótkie. Na dolnej powiece mam ich 3 na krzyż. Ogólnie jestem mało owłosiona 😉
U mnie rzęsy w jednej dolnej powiece były dużo rzadsze niż w drugiej, takie wybrakowane. Teraz obie strony się prawie wyrównały, przy czym są dłuższe i dużo ciemniejsze!
jak dla mnie ta odżywka spełniła 200% moich oczekiwań... a nawet miło mnie zaskoczyła, bo nie spodziewałam się takiego efektu WOW (z natury nie dowierzam reklamom)  😉
Jeśli chodzi o efekty po 2 tygodniach nakładania na rzęsy serum L'biotica, to niestety ich nie zaobserwowałam. 😉
Gdzie tą L'bioticę można kupić?
Na allegro na przykład.
Gdzie tą L'bioticę można kupić?

Superpharm, w aptekach np. Ziko.

U mnie L'biotica (Regenerujący krem do rzęs) super podziałała na dolne rzęsy. Są dłuższe i gęstsze, a górne trochę dłuższe- jest dobrze, ale brakuje takiego wow jak przy dolnych  😁. No i to 10ml opakowanie jest bardzo wydajne.
Dzięki dziewczyny, trzeba będzie zakupić 🙂
Imho to wyrzucone pieniądze. Dobrze, że kosztuje tylko 12 zł.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 czerwca 2013 21:58
IMO trzeba wyprobowac na sobie, najlepiej kupujac te odzywke na promocji w SuperPharmie (ok 6-7 zl), wtedy nie szkoda takich pieniedzy. Mnie zagescila brwi oraz zagescila i wydluzyla rzesy, z tego co pamietam, to Iga tez byla zadowolona. Ja tam sie jaram, ze za tak malo kasy moge miec piekne i dlugie rzesy 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się