przedłużanie rzęs

Piękne i długie rzęsy to może można mieć po Revitalash'u, a nie odżywce za 12 zł (czy za 6). No ale nadzieję warto mieć. 😉

edit: Poza tym mi nie chodzi o kasę i ile to kosztowało, tylko o to, że to kompletne badziewie. No i nieco śmiesznie to zabrzmiało, kiedy napisałam wcześniej, że nie polecam tej odżywki, a ktoś na to odpowiedział "to trzeba ją kupić!" 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
16 czerwca 2013 08:49
ashtray, bo my się chyba nie zrozumiałyśmy 😀 a przynajmniej ja Ciebie. Ty używasz tej odżywki ze szczoteczką, tak? Jej nie testowałam, więc w tej kwestii nie będę się wypowiadać. Być może jest to badziewie.

Ja używam tego kremu w żelu (tłustego), bez szczoteczki i to o nią mi chodziło w poprzednim poście. Tyle, że ja mam rzęsy naturalnie NORMALNE. Nie za długie, ale też nie krótkie, delikatnie wywinięte, ale nie jakoś super extra podkręcone i do tego jasne. Do crazy (nawet przed użyciem -lasha) mi baaaaaaaaaaaaaaardzo daleko. I na mnie działa super, rzęsy się wydłużyły i pogrubiły, a brwi zagęściły. Trudno mi powiedzieć, jak podziała na osobę o rzęsach prostych i krótkich albo takich, które mają 3 rzęsy na krzyż. Nie sprawdzi się pewnie też u osób, które wcześniej używały odżywek TYCHSUPER-lash i oczekują efektu wow. Jeśli ktoś miał kiedyś fajne rzęsy, ale ostatniego czasu osłabiły się i zaczęły wypadać, to polecam przetestowanie tej odżywki.

Po prostu jeśli ktoś się boi, że na niego ten krem nie zadziała/ uczuli go, to polecam kupić na promocji- kosztuje sporo mniej i jeśli się nie sprawdzi, to nie będzie nad czym płakać. A przetestować warto 🙂

Może- jak mi się wreszcie zachce pomalować :P to zrobię zdjęcie i wstawię tutaj 🙂
ashtray mi się wydaje, że powinnaś jeszcze dać szansę tej odżywce. 2 tygodnie to trochę za krótko. Gdzieś czytałam, że minimalny czas stosowania jakiejkolwiek kuracji to miesiąc, optymalnie 3 miesiące i wtedy jeśli chcemy ją kontynuować to robimy miesiąc przerwy i od nowa.
Scottie, Ty polecasz to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58915 ?

I jeszcze pytanie, w którym miejscu szukać ich w superpharmie?

Ja co prawda mam stosunkowo długie rzęsy, ale od jakiegoś czasu wydają mi się zmęczone i dużo rzadsze niż kiedyś.
Scottie   Cicha obserwatorka
16 czerwca 2013 11:53
Mia, ja mówię o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40380

Szukać ich albo przy maskach Biovax albo w koszach wyprzedażowych (o ile akurat są w promocji) lub na ściance/półkach za kasami.
Scottie, dzięki! :kwiatek: Jutro kupię i na pewno spróbuję. Z tego co wyczytałam na wizażu to trochę na efekty trzeba poczekać.
co jest lepsze?
to:
[[a]]http://www.lbiotica.pl/strona,produkty,pokaz/214,L%E2%80%99biotica_-_regenerujacy_krem_do_rzes_10ml.html[[a]]

czy to:
[[a]]http://www.lbiotica.pl/strona,produkty,pokaz/273,L%E2%80%99biotica_AKTYWNE_SERUM_DO_RZ%C4%98S_7ml.html[[a]]

:kwiatek:
Przedluzylam sobie rzesy wczoraj 1:1. No i nie jestem zadowolona, generalnie wygladam jak lalka barbie, a chcialam wygladac w miare naturalnie. Z tego co pani proponowala wybralam wszystkie najmniej spektakularne alternatywy, nie dlugie, nie podkrecone, nie kocie oko ale i tak wygladam jak barbie. Czy to tak zawsze wychodzi czy da sie to zrobic tak, zeby nie bylo widac ze sa sztuczne? Aha i moje maja piekny plastikowy polysk, sa jakies wersje z bardziej matowym materialem?
nie długie to są takie pomieszane od 9 do max 12 mm i musza być w miarę cienkie (lekkie) bo inaczej opadają
Taka dlugosc mi wlasnie zalozyla ale dla mnie sa za dlugie. Moze to tez kwestia rzetelnosci pani kosmetyczki, ze przykleila do kazdej mojej rzesy, a moze lepiej by wygladalo np co druga? Robi sie tak? No i jeszcze to ze sa kruczoczarne, sa dostepne w kolorze brown/black tak jak maskary? Od wczoraj juz trzy conajmniej wylecialy.
Dziewczyny czy to właśnie to zdziałało cuda u crazy 😉 ?  http://www.plazanet.pl/sklep/index.php?p222,zestaw-wiosenny-revitalash-advenced-odzywka-stymulujaca-wzrost-rzes-3-5m-revitalash-fineline-primer

Mąż by mnie chyba ukatrupił ale może uciułam taką kwotę!
Muffinka- taaak. Też stosuję, efekty są MEGA 😜 wg mnie to jedyny słuszny wybór, jeśli chodzi o tego typu odżywki.
Dziewczyny czy to właśnie to zdziałało cuda u crazy 😉 ?  http://www.plazanet.pl/sklep/index.php?p222,zestaw-wiosenny-revitalash-advenced-odzywka-stymulujaca-wzrost-rzes-3-5m-revitalash-fineline-primer

Mąż by mnie chyba ukatrupił ale może uciułam taką kwotę!

tak, to. 4 moje znajome tego używają (jedna polecała drugiej), a dowiedziałam się o tym, jak spytałam jedną z nich, czy uzupełniała rzęsy, że ma takie gęste - zawsze miała ładne, ale ostatnio stałyśmy obok siebie i jakoś tak mi coś nie pasowało 😉 no i stwierdziła, że to od odżywki (plus najzwyklejsza mascara) - jak mi powiedziała, że A. też nie uzupełnia u kosmetyczki (o czym zawsze byłam przekonana, bo nierealnym mi się wydawało mieć taaakie rzęsy naturalnie), tylko to po tej odżywce, to mi szczęka opadła. 🤣 więc chyba muszę zacząć ciułać na tą odżywkę, bo mimo, że mam dość gęste i długie rzęsy, to z jasnymi końcówkami, więc wydają się krótsze... i mnie to denerwuje. 😉
z tym, że dziewczyny mówiły, że jak się przestanie używać tej odżywki, to efekt "wow" się kończy. :/
sumire, może i się kończy, bo odżywka zdaje się przedłuża fazę wzrostu rzęs, a jak wymienią się na nowe, to już rosną zwykłym cyklem, ale IMO wcale nie trzeba stosować codziennie jak radzi producent, bo raz na jakiś czas też zrobi dobry efekt 😉 Ja smarowałam mocno nieregularnie a rzęsiska wyrosły mi takie, że jak pomaluję tuszem to okularów nie mogę nosić wysoko na nosie, bo mi się na szkłach "łamią" 😉
Dokładnie tak jak pisze Anaa- od długiego czasu używam odżywki raz na 2-3 dni i efekt się utrzymuje.
Kurczę, szkoda że to takie potwornie drogie!
Czy Revitalash'e z allegro za 150-200 zł to podróbki? 👀
bobek, u mnie długość 9-12 wygląda już mocno nienaturalnie. W miarę naturalnie (jak już się człowiek przyzwyczai do swojego nowego wyglądu 🙂 ) to są u mnie 8-9, do max 10 przy zewnętrznych kącikach. Dodatkowo o wiele delikatniej wyglądają cieniutkie, z norki. Nie błyszczą się tak sztucznie i są "miłe" w dotyku, nie łapią latających kłaczków (np. persich kłaków z podszerstka), tak jak całkiem syntetyczne rzęsy.
Też jestem fanką RevitaLash... ale co do nieregularnego stosowania (po regularnym okresie), to nie powiem że ten efekt jest tak spektakularny 🙂
Ma ktoś porównanie z podobnymi preparatami... teraz nie pamiętam nazwy ale chyba są jeszcze 2 o podobnym działaniu i cenie?
slojma   I was born with a silver spoon!
10 października 2013 16:08
Pytanie do osób które stosują/stosowały kiedy zobaczyłyście pierwsze efekty? Ja stosuję od tygodnia i na razie nic nie widzę. Czy faktycznie tak jest, że dopiero po 3 miesiącach?
Zrobiłam 1:1. sztuczne rzęsiska, efekt jest, delikatny. Ciekawość zaspokojona, teraz zbieram na odżywkę 😜
Też mam już ponad 3 tygodnie 🙂 jestem bardzo zadowolona, przed sylwestrem idę na uzupełnianie, choć na razie dalej wyglądają jak "nowe" 🙂

idę poczytać co tam piszecie o odżywce, bo szczerze mówiąc, ja nic nie używam do tych rzęs, jedynie czeszę je rano i wieczorem, oraz dolne maluję maskarą.
ash   Sukces jest koloru blond....
20 grudnia 2013 11:56
Cierp1enie, żadnej odżywki do sztucznych rzęs!!!!

Dziewczyny piszą o odżywce do rzęs naturalnych.
slojma   I was born with a silver spoon!
20 grudnia 2013 12:00
Jako użytowniczka odżywki mogę powiedzieć po tych dwóch miesiącach że faktycznie rzęsty są dłuższe i bardziej gęste, wygladają super naprawdę. Cieszę się, że zaczęłam ją stosować.
Dziewczyny, a co sądzicie o olejku rycynowym?
Cierp1enie, żadnej odżywki do sztucznych rzęs!!!!

Dziewczyny piszą o odżywce do rzęs naturalnych.



aaa to dobrze, bo właśnie kosmetyczka mi nic nie mówiła na ten temat 🙂
Ja zrobiłam sobie prezent na święta i kupiłam odżywkę Xlash. Stosuję dopiero 4 dzień, więc na efekty jeszcze trochę poczekam🙂 Używała któraś z Was? 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
03 stycznia 2014 20:46
Czy to normalne przy przedłużaniu, że przy niektórych rzęsach z bliska widać grudki kleju?

Moje znajome przedłużone rzęsy "malowały"/rozczesywały przeźroczystą "maskarą" z miss sporty - kosmetyczka powiedziała, żeby nie dotykać w ogóle. To jak?
Ja na swoich nie widzę grudek kleju!!
Do czesania mam taka specjalną szczoteczkę z miękkiego, długiego, sztywnego włosia. Nie czeszę tych rzęs jakoś mocno, żeby nie prowokować odklejenia/odpadnięcia. Czeszę czasami jedynie po to, żeby je wszystkie ułożyć w jedną stronę. Czasami niektóre rzęsy się obkręcają, zwłaszcza po iluś tam dniach od przyklejenia i takie uczesanie poprawia ich pozycję. ( przynajmniej na jakiś czas)
In.   tęczowy kucyk <3
03 stycznia 2014 21:17
tunrida, ja się jakoś specjalnie nie przyglądałam, ale widzę wyraźnie na dwóch ostatnich rzęsach i na jednej przedniej na lewym oku i na jednej przedniej na drugim. Na uzupełnianie już w UK będę szła, jak znowu mi nakleją z grudkami to szukać innej kosmetyczki?
Taka szczoteczka to jest jak są w zestawach z pędzlami?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się