CSIO Sopot 2009, 2010

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 czerwca 2009 15:49
Kuuurcze, KL ma chyba jakiegoś pecha w Sopocie, ta nieszczęsna zrzutka na ostatniej przeszkodzie pozbawiła go zwycięstwa  😵
Jestem niepocieszona...

Powiedzcie mi dziewczyny, co się stało, że A. Lusina nie jechała drugiej fazy??  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2009 15:54
Miała zrzutkę w pierwszej, o ile pamiętam.

Klami- jest Euro ze swoim sklepem, "Cwał" i traktory. Jak na razie tyle.

Ja byłam chwilę, po tym jak pojeździłam konia, ale pogoda marna i jakoś zmęczona byłam.
stoi Cwał, Euro i Arpavu narazie sam namiot. mysle ze w weekend wiecej stoisk bedzie, narazie wszedzie pusto.
nawet po piwo kolejki nie ma hahaha
strzyga, sigma, merci.
Troche malo tego. Mam nadzieje, ze na glowne konkursy sie jednak cos wiecej zjedzie.
Liczylam na zakupy skoro dodali nam "O".
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 czerwca 2009 15:57
Strzyga
W tym właśnie sęk, że pierwsza faza na czysto, potem galopowała chwilę po parkurze, aż rozległ się sygnał i została wyeliminowana za nieoddanie skoku w ciągu 45 sek.  🙄
Ciekawe...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 15:59
Mi relacja działa normalnie, chociaż czasem zbuforowac się nie chce i stoi w miejscu. Ale wystarczy odświeżyć stronę i ładuje się ;-)

Strzyga, która jedziesz i w jakim konkursie? No i na jakim koniu?

Edit: trzeci konkurs przesunięty na 17:15 z tego co widze...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 czerwca 2009 16:01
Strzyga nie startuje 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 16:02
To może mi się coś pomieszało 😁 i niedokładnie posty czytałam 😉
Jak poszlo Agnes?? Mam nadzieje, ze Carpek nic nie odstawil i czysto pojechali??
czysto
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2009 16:15
Notarialna, aż się zakrztusiłam ze śmiechu. Ale dzięki za wiarę w moje możliwości.

Choć w bramie się mijałam z Jończykiem  i paroma innymi zawodnikami, ale z mega wysoką kobyłą sięgałyśmy im do kolan  😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 16:23
Strzyga, Pofantazjować zawsze można 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2009 16:29
Notarialna, jasne, że bym mogła wystartować, tylko bym musiała biegać pod tymi przeszkodami. Z kobyłą byśmy się akurat zmieściły.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 czerwca 2009 16:38
Strzyga byłabyś zmienniczką tej małej co zawsze śmiga po parkurze na kucyku  😁
kpik   kpik bo kpi?
18 czerwca 2009 17:04
czy operator pierwszej kamery to jakiś człowiek z przypadku?  😁
Goszczyński dal popis nie ma co
asior   -nothing but eventing-
18 czerwca 2009 17:08
No to pan Goszczynski pokazal co potrafi. Nie no, takich rzeczy sie nie robi. Tym bardziej na parkurze  🙄
Widzieliście wyczyn Goszczyna? Żal!
Ja byłam na konkursie nr 2 ale niestety miałam parę spraw do załatwienia i tak o to dopiero co wolna zasiadłam przed relacją, a tu takie coś ;/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 17:09
A co wyprawiał? Bo akurat nie było mnie przy kompie i przegapiłam.... :/
Zlał konia batem w sumie za nic, bo o ile dobrze mi się wydaje konio się poślizgnął i dlatego nie skoczył.
Swoją drogą to były najgłośniejsze brawa dzisiejszego dnia heh, za jego dyskwalifikację za brutalne obchodzenie się z koniem.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 17:12
Pozostawię to bez komentarza. Ech, jak ja 'lubię' takich ludzi....
asior   -nothing but eventing-
18 czerwca 2009 17:44
Hehehe. Na liscie startowej SK przy zdjeciu Oli Lusiny wstawilo zdjecie Ekwadora...pod Katarzyna Milczarek. Chyba im sie Ekwadorki pomylily  😁
hehe w ramce 'aktualnie startuje' zdjecie A. Lusiny a w 'na koniu' zdjecia siwego Ekwadora pod K. Milczarek
Też właśnie widziałam😀 ale dużo pomyłek dzisiejszego dnia😀 Np pan speaker na dekoracji poprzedniego konkursu rzekł do publiczności, żeby powstała, bo będzie hymn Polski, z tymże konkurs wygrał zawodnik bodajże z Hiszpanii? 😀 w każdym razie hymnu Polski nie usłyszeliśmy😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 17:53
kojot, Tak to był hiszpański hymn. Jakoś polskiego nie przypominał 😁
Ale i tak lepszy był komentator na torwarze xP
A coś konkretnego palnął? Czy po prostu za całość go tak oceniasz?😀
pan spiker mnie powalil wyczytywaniem wiekszosci koni jako walachy. pogratulowac. rowniez pogratulowac osobie obslugujacej dzwonek w konkursie nr 2. no i na koniec panom od gownozbieraczek. tylu przebiegow tuz przed koniem.. pogratulowac..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 18:15
kojot, Jednym z jego pięknych palnięć to 'Klacz i zawodnik mają 12 lat' 😁 Większości już nie pamiętam, ale pamiętam, że miałam ubaw z niego ;-)
sosi   szczypior szczypior...
18 czerwca 2009 18:40
byłam pół godzinki na konkursie nr 2, niestety jak zwykle mam problem z identyfikacją...

Emilie Martinsen


Julia Zawada





Katarzyna Jackiewicz







Grzegorz Kubiak
















Mściwój Kiecoń





Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2009 18:53
Julia Zawada tak drobniutko na swoim koniu wygląda 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się