CSIO Sopot 2009, 2010

Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2009 18:54
Między Jackiewiczową a Kubiakiem jest o ile dobrze widzę Michał Kaźmierczak ?
Ma ktoś Bischofa z dziś ? Wiem , że 5 był  😅 Dzięki Notarialna za smsy  :kwiatek:
Pauli Bischof byłby mistrzem Polski w Chojnowie , gdyby nie zrzutka na ostatniej przeszkodzie w II nawrocie finału  😎 To się pech , a nie raz i dekoncentracja nazywa - skoro do tej pory było dobrze , to i ostatnia pójdzie tak samo - a tu zonk  😉
A ja dopiero w niedzielę zawitam do Sopotu  🙁
Moon   #kulistyzajebisty
18 czerwca 2009 19:04
Byłam i ja... Tyle, że załapałam się na ostatni przejazd 1 konkursu, a do 14 na następny czekać ani myślałam... :/
Mam trochę fot z rozprężalni, potem zapodam. ;-)

I spotkałam tylko Magdę. :P
TYLKO?? :P ja ci dam TYLKO  🤬

🤣
Moon,  taaa? a mnie to niby nie spotkalas? :P hahah
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2009 19:51
Moon, widziałam Cie dwa razy, ale się wstydziłam podejść.

Ja jutro w południe męczę koninę, potem obowiązkowo do pucharu narodów zostaję, mam misję  👀
Moon   #kulistyzajebisty
18 czerwca 2009 20:31
Upsik, sorry Sigma mi mignęła przy stajniach...:P W tym wieku to wiecie, no...  🤣

Strzyga... nie rozśmieszaj mnie!  😜

Edit: Dużo tego nie ma, juter obiecuję poprawę.  😡 😎







Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2009 20:39
Moon, no wiesz no...
ale swoją drogą musimy na kogoś zapolować.
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2009 20:57
W niedziele możecie na mnie polowanie urządzić  🤣
Moon fajne foty - podoba mi sie ten kary z pierwszych zdjęć 🙂
Między Jackiewiczową a Kubiakiem jest o ile dobrze widzę Michał Kaźmierczak ?

We własnej osobie 😉

edit: właśnie, co to za koń z tych pierwszych czterech fotek?
Piękne zdjęcia 😜
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2009 22:16
Z tego co Moon mi na PW napisała , wynika , że to Pablo pod Ewą Mazurowską .

Edit : J.Zawada znowu w drużynie PN  😵 Ręce opadają , nic ich nie nauczyły poprzednie PN w jej wykonaniu  🤬 Dlaczego nie Omen , teraz jest w bardzo dobrej formie  🙄 Do samej zawodniczki nic nie mam , ale to ona jest zawsze w PN najsłabszym ogniwem .
Ponia   Szefowa forever.
19 czerwca 2009 09:48

Edit : J.Zawada znowu w drużynie PN  😵 Ręce opadają , nic ich nie nauczyły poprzednie PN w jej wykonaniu  🤬 Dlaczego nie Omen , teraz jest w bardzo dobrej formie  🙄 Do samej zawodniczki nic nie mam , ale to ona jest zawsze w PN najsłabszym ogniwem .


Bischa, moim zdaniem dobrze,że Julia jedzie PN, dużo stratuje za granicą,wczoraj b.dobrze pojechała 145.
Jest młodą zawodniczką, i jak każdy nabiera doświadczenia - skoro tak wybrał trener kadry to znaczy ,że uważa iż Julia sobie poradzi.

Konkurs nr4 wygrał  Luis Jesus Escobar.
asior   -nothing but eventing-
19 czerwca 2009 12:38
Ponius - to moze nabierac doswiadczenia na mniej waznych zawodach poki co. Czemu ona jedyna ma miec taka mozliwosc? To juz mogli zrobic ekipe wylacznie z mlodych zawodnikow, jak chceli, zeby nabierala doswiadczenia.

Super szedl Bischof, jestem pod wrazeniem!
Na ŚK ktoś napisał, że parkur jest mokry. Prawda to? Niestety relacja mi się wyświetla tylko w różach i fioletach  🤔
asior   -nothing but eventing-
19 czerwca 2009 13:55
Teraz przestalo padac, ale parkur wyglada ok. Jest mokry, ale woda na nim nie stoi. Komentator (chyba pan Tarant?) tez mowi, ze podloze zachowuje sie bdb  🙂
To prawda - padalo chyba sporo tam - teraz przestalo ale woda stoi w paru malych  miejscach i mokro jest.
Mimo wszytsko konie skacza dobrze i po 3 koniach ekipa Polski prowadzi  🏇
Lemanski i Lusina po 1 pkt. Zawada na 0 !!  Brawo sczegolnie dla Julki, ktorej start niektorzy kwestionowali 😉
A ten konkurs ma 1 nawrót czy 2?
asior   -nothing but eventing-
19 czerwca 2009 14:02
smerfi - nie widze zwiazku, kwestionowac mozna zawsze. Przeciez wiadomo, ze kazdy chce, zeby naszym poszlo jak najlepiej...

Wszyscy Polacy jechali super, szczegolnie podobal mi sie Castello pod Ola, lekki, skakal "na luzie"  🙂

Lena - I nawrot.
2  - jak kazdy Puchar Narodow 😉

Wiec co prawda duzo sie moze zmienic, ale tak dobre przejazdy dzialaja dobrze na psychike 😉
No to trochę narobili nasi skoczkowie apetytu na dobry wynik  🏇 Ja się osobiście cieszę, że w ekipie są aż dwie kobitki  😁
asior   -nothing but eventing-
19 czerwca 2009 14:07
Lena - zle przeczytalam Twojego posta - myslalam, ze pytasz, czy teraz leci I nawrot czy II  👀
Lukasz mial jedna zrzutke i zrezygnowal gdyz nie poprawilby juz wyniku ekipy. Tak wiec mamy 2 punkty.
asior   -nothing but eventing-
19 czerwca 2009 14:12
Szkoda zrzutki, bo taka glupia, musnieta, ale prowadzimy i jest git  😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 czerwca 2009 15:05
Relacja z CSI była albo i jest na TVP Sport 😉
asior   -nothing but eventing-
19 czerwca 2009 15:45
Szkoda zrzutki Ritusa w II nawrocie, na ostatniej przeszkodzie  😵 Ale 2. miejsce to i tak powod do dumy mysle. Szczegolnie, ze wszyscy Polacy jezdzili dzisiaj naprawde swietnie!
Moon   #kulistyzajebisty
19 czerwca 2009 16:25
Też nie bardzo rozumiem zasadności wyboru takiego a nie innego do kadry...
Tak samo nie wiem dlaczego Jończyk Ritusem jechał II nawrót, skoro miał najgorszy rezultat w I... Pewno jakiś powód był, ja się nie znam. Ogółem miłe zaskoczenie, myślałam, że nasi 'coś zmalują'.... ;-)
I bardzo mnie się podoba jak stylowo Lusina kica... Very pozytyw!

Mam fotek garść, zapodam potem, niestety na PN pan Eos odmówił współpracy domagając się wymiany akumulatora... >.<
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 czerwca 2009 16:39
Dokładnie, Julka 2x 0, bardzo ładne i przyjemne dla oka przejazdy, spisała sie najlepiej z całej ekipy, pomimo tego, że podobno jest najsłabszym ogniwem.

Fotek mam dużo, ale większość nie nadaje się do publikacji, bo Ponia spełniała się artystycznie  😀iabeł:
Ja porobiłam zdjęcia w czwartek ale tylko  1 konkurs- zgram i wrzuce
Tak samo nie wiem dlaczego Jończyk Ritusem jechał II nawrót, skoro miał najgorszy rezultat w I... Pewno jakiś powód był, ja się nie znam. Ogółem miłe zaskoczenie, myślałam, że nasi 'coś zmalują'.... ;-)


Ritus szedl II nawrot, zeby Castello juz nie musial isc, bo niedlugo ME czy cos (gumowe ucho  🤣 )

a jeszcze moze mnie ktos oswiecic na jakiej zasadzie wybierany jest zawodnik do rozgrywki? szef ekipy wybiera czy jak? czemu Jonczyk?
Bischa   TAFC Polska :)
19 czerwca 2009 18:09
Dlaczego mnie tam nie ma  :emot4: Pieprzona uczelnia  🤬 Może chociaż filmik będzie z przejazdu Bischofa . Może mi się uda na odkodowanym Canale PN zobaczyć też . Czekam wciąż na zdjęcia Siwego  😉  :kwiatek:
Fajnie , że się Zawada w końcu z dobrej strony pokazała . Mówię o PN , a nie ogólnie . Generalnie nie obserwuję raczej przebiegu jej kariery . Tyle co na zawodach widzę i w wynikach PN .
tak sie akurat stalo ze przez 2 nawrot i rozgrywke stalam kolo naszego trenera.
do 2 narwotu nie dopuscil Castello bo to najslabszy kon z calej ekipy. ogolnie byl baaardzo pewny Ritusa, dlatego go wytypowal do rozgrywki. i jego blad ;] byl pewny ze 2 nawrot Lukasz pojedzie na czysto. zrzutka w 1 nawrocie to byl "wypadek przy pracy".
szkoda, wielka szkoda bo bylo tak blisko...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się