CSIO Sopot 2009, 2010

za mna za to on stal 😉
tej zrzutki w 2 nawrocie nawet nie widzial. po chwili dopiero mu krzykneli i radosc sie skonczyla
Ponia   Szefowa forever.
19 czerwca 2009 21:33
Ponius - to moze nabierac doswiadczenia na mniej waznych zawodach poki co. Czemu ona jedyna ma miec taka mozliwosc? To juz mogli zrobic ekipe wylacznie z mlodych zawodnikow, jak chceli, zeby nabierala doswiadczenia.

Skoro jeździ zawody tej rangi, i jeździła wcześniej PN to dlaczego miala nie jechać? Nie wiem dlaczego żeście się tak  Juli uczepili, parkur stał trudny, przejechała oba nawroty na czysto - nie sądze,że to był  przypadek.

I moim zdaniem nie mamy 4 młodych zawodników na PN - ale to jest moje osobiste zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Szkoda, nawet bardzo szkoda zrzutki Ł.J w II nawrocie,ale II miejsce to przecież nie koniec świata.
Niestety dziś już nie dotarłam i z całego CSIO w sumie dane mi było i tak pozostanie obejrzeć na żywo jeden konkurs (2) teraz nadrabiam video-relacjami. No i oczywiście gratki dla naszej ekipy 🙂 Wiadomo, że zawsze może być lepiej, ale i tak się spisali🙂
A ja myślałam, że marudzenie to domena starości  👿, jako zdecydowanie starszy babol na tym forum powiem tak:
OGROMNE podziękowania za dzisiejszy występ dla całej ekipy; za, moim zdaniem, bardzo udane przejazdy i powrót emocji, które nam dziś zafundowali. Wspominaliśmy z grupką znajomych CSIO, gdy nasza ekipa zwyciężyła w Sopocie, to była naprawdę baaardzo dawno temu. A, że drugie miejsce - bywa, na pewno nie mają się czego wstydzić.
W domu na spokojnie obejrzałam jeszcze raz relację i naszła mnie jeszcze jedna refleksja. Nadal pamiętam te dawne przejazdy i nawet zupełnie niechcący robi się porównania. Nasze jeździectwo zmieniło się, mimo, ze tak łatwo i chętnie na nie narzekamy, to mam wrażenie, że zmiany są na lepsze; przy całym szacunku, który zawsze pozostanie dla dawnych zwycięzców. Oczywiście jest to opinia amatora, która stoi wyłącznie z boku i ogląda od czasu do czasu tego typu wydarzenia; a jaka jest prawda, cóż tą znają Ci, którzy siedzą w sporcie zawodowo. Pozostaje tylko życzyć sensownych sponsorów, super koni i dobrych warunków do treningu.    
asior   -nothing but eventing-
20 czerwca 2009 08:52
Ponius -  a co Ty tak to przezywasz, ze podchodzimy krytycznie do decyzji? Prawie jakby chodzilo o Ciebie. Zrozum, ze dla mnie decyzja byla bardzo ryzykowna, ale widac, ze sie oplacilo. I to najwazniejsze. To jest sport i nie da sie wszystkiego przewidziec. Najmocniejszym ogniwem mial byc L.Jonczyk, a okazalo sie na odwrot.
Moon   #kulistyzajebisty
20 czerwca 2009 09:31
No to porcja fotek z wczoraj...
Niestety na PN pan Eos padł, ale i tak spisał się, mimo boraku słońca i potem - deszczu. ;-)
niektóre kadry wręcz idiotyczne, raz stałam, raz siedziałam, nie chciało mi się latać pod bandę do każdej fotki...;p

http://s616.photobucket.com/albums/tt248/indeep/CSIO/
Ponia   Szefowa forever.
20 czerwca 2009 09:56
Ponius -  a co Ty tak to przezywasz, ze podchodzimy krytycznie do decyzji? Prawie jakby chodziło o Ciebie. Zrozum, ze dla mnie decyzja była bardzo ryzykowna, ale widac, ze sie oplacilo. I to najwazniejsze. To jest sport i nie da sie wszystkiego przewidziec. Najmocniejszym ogniwem mial byc L.Jonczyk, a okazalo sie na odwrot.

Bo odnoszę wrażenie,że kogo innego by Trener nie wytypował ( oprócz G.Kubiaka) to i tak było by źle, czy miałby to być Michał Kazimierczak,Krzyszof Ludwczak, czy kto kolwiek inny z naszych  zawodników.

Rozumiem,że uważasz iż ta decyzja była ryzykowna,jak piszesz to jest sport i to wcale nie taki prosty ( sama przecież jeździsz trudne konkursy 👍 za wkkw😉 )  i to,że we wcześniejszych PN jej nie poszło, to nie powinno Jej/ czy kogokolwiek kto by na jej miejscu startował  przekreślać.😉

uwarzam ze bardzo dobrze ze Julka pojechala PN i trener wzial ja pod uwage przy kompletowaniu ekipy!! dziewczyna jest bardzo progresywna jezdzi duzo po europie jest obyta z taka ranga zawodów, jezdzi coraz lepiej co widac po wynikach,technice i stylu!!! ma mozliwosci na treningi i zawody zagranica wiec co w tym zlego ze korzysta ?rozwija sie szybko i w dobrym kierunku wiec zupełnie nie mam pojeica dlaczego sie jej ludzie tak czepiaja??!!
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2009 15:19
Kacha , ale ja nie mówię ogólnie , tylko o PN , bo do tej pory nie pokazała się w nich ze zbyt dobrej strony . Fajnie , że jeździ za granicę , że progresuje i ma szansę się tu i ówdzie pokazać . Nie neguję tego , mnie jedynie tak jak napisałam o PN chodziło .
Do zobaczenia jutro w Sopocie  😀
zarzucam zdjęcia z czwartku z 1 konkursu < są tam zdjęcia A. Lusiny, B. Goszczyński , M. Kazimierczak , M. Kiecoń , K. Ludwiczak 😍 😅, A. Olszewska, S. Przedpełski , J. Skrzyczyński,  E.Mazurowska>

http://picasaweb.google.pl/zapnijsie/CSIOSOPOTCZWARTEK#
Moon   #kulistyzajebisty
20 czerwca 2009 18:05
http://s616.photobucket.com/albums/tt248/indeep/CSIO/

U mnie zrzucone z wczoraj i dziś. Żem się zmęczyła. ;p
Brawo Poniuś  🏇 😅
asds   Life goes on...
21 czerwca 2009 13:58
Widziałm ze Lusina przeszła do rozgrywki z czystym przejazdem 🙂. Trzymam za nia kciuki ( bo juz bez TV)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 czerwca 2009 14:10
asds, Na świecie koni jest relacja 😉 http://www.swiatkoni.pl/news-display/946.html
Nie śledzę za bardzo startów Polaków w dużych imprezach, ale w Sopocie wydaje mi się, że naprawdę super jeździli! I to jakiś jeden wyjątek, tylko naprawdę nie mieliśmy się czego wstydzić  🙂 Super!!
Moon   #kulistyzajebisty
21 czerwca 2009 15:30
No właśnie chciałam zauważyć to samo co Dzionka..;p
Na innych tego typu imprezach nie bywam, coś tam lukam w internecie, jak tylko jest i naprawdę muszę powiedzieć, że w tym roku wszyscy Polacy wypadli bardzo, bardzo dobrze! W porównaniu z zeszłym rokiem, jakoś tak ładniej stylowo (wiadomo, że były i wyjątki...:P) i tak 'cieplej' jeśli chodzi o konie i ich dobro. Aż miło się oglądało. ;-)

Poniuś, gratki! Powinni Cię jeszcze wrzucić do rowu z wodą. xD
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 czerwca 2009 15:36
Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Polaków, wszyscy byli świetni ;D

Ogromne gratulacje dla Krzysztofa Ludwiczaka!!!  😅 😅 😅
Tak niewiele zabrakło do zwycięstwa, ale drugie miejsce to i tak rewelacja 😀
Pierwsza szóstka GP nie mogła wyglądać piękniej  😅 , szkoda tylko G. Kubiaka i A. Lemańskiego...


Poniuś
Skoro dziewczyny gratulują, to pewnie jest czego 😉
Dołączam się oczywiście i z niecierpliwością czekam na relację 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2009 18:05
Wiadomo, pierwszy start Ponii w Lans Jumping Team i już zwycięstwo  😎
+ oczywiście zwycięski czaprak Jarpolu   🏇

Zawody uważam bardzo udane. Dużo fajnych, stylowych przejazdów, bardzo wysoki poziom. Na rozprężani też  bardzo spokojnie i kulturalnie. Żadnego lania batem, szarpania, żadnego wpakowywania koni w przeszkody. Wszystko spokojnie, nawet bez nerwowej atmosfery między zawodnikami. Oby tylko utrzymać taką tendencję wzrostową. Minusem jak zwykle była informacja o zawodach i reklama. To bardzo słaby punkt organizacji i przydałoby się do tego przysiąść.

+ do 20 czapraków zamówionych w Jarpolu, Strzyga gratis ( lecę do Hiszpanii!!!!)
+  :kwiatek: dla Halo, miło było mi Cię poznać.
+ 3/4 zawodów spędzonych na stoisku...
Poniuś Koniecznie zdjęcia 😜 Gratulacje!
Strzyga to kiedy się pakujesz ? tylko śpiesz się żeby PEDROOOO Ci nie wyjechał  😁

bys mogła wrzucić fotki ?  🤣
jeżeli oczywiscie masz chwile .. bo wieszz . EUROSPORT czeka  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2009 18:20
Zapnij się, toż to ja paczką z czaprakami do niego jadę. Pocztą. Wyskoczę z kartonu i będę prezentować zakup  😎

Zaraz pozrzucam i zobaczę co z tego OJROSPORTU wyszło. Na pewno Jessy wyszły, czy mi to nie wiem.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 czerwca 2009 18:22
Poopowidajcie trochę dziołchy  🏇
Nie zapominajcie, że nie każdemu dane było dotrzeć  🙄
Strzyga to kiedy paczka wylatuje
?😀  ojjj wyszły .. aż nie moge się doczekać  😀iabeł:

Pauli 🙂 Poniuś wygrał konkurs sponsorski  😅
ja byłam na 0 również ale miałam woooooolne tempo < jak to na mojego ogra  😁> i tam tata samochodem dał trochę ciała . ale było miło  🏇

nawet  tańcowałyśmy troche z GLEBĄ !!! aaaaa 😍  ale nie załapałam się na fotki bo byłam w stajni .. buuuu 😕 Poni tej cholerze się udało zrobic z Nim fotke.! eeeh ..

no ale to  nie byłby Sopot gdyby nie popadało  😎


ale było faaaaajnie 😀
Moon   #kulistyzajebisty
21 czerwca 2009 18:34
Toć właśnie, Pauli piszemy. ;p
Mnie się strasznie podobały przejazdy Szwedek, zwłaszcza Jannike West. Pięknie i stylowo siedziała...  😜
np tu...
Z Polaków jak zwykle Ludwiczak, Lusina miło dla oka, spokojnie, równo, z głową. Kiecoń też bardzo fajnie sobie poczynał...
Z samych kopytnych w pamięć zapadła mi kobyłka J. Skrzyczyńskiego, niezłe loty zapodawała... ;-)
A z naszego, pomorskiego światka, muszę powiedzieć, że Graf Majus Polonus bardzo ładnie się prezentował pod D. Bach, oby tak dalej, bo naprawdę piękne zwierzę...

Fot championek mam więcej z rozprężalni, gdy jeszcze nie padało ( 😤 ) na parkurze średnie mi wyszły, w lipnym miejscu stałam.
http://s616.photobucket.com/albums/tt248/indeep/Sponsorski/
Bischa   TAFC Polska :)
21 czerwca 2009 19:25
Powiedziałabym coś na temat rowu , ale szkoda moich nerwów i bezsensownych oskarżeń kogokolwiek . Ochłonąć lepiej  😉
Deb , Zapnij się , zuziasta , klami miło było Was poznać , a z Ponią , Leną i Strzygą znów się zobaczyć 🙂

Pare zdjęć Bischofa z treningu :










Przepraszam za ilość  🤣
ja mam za to zdjecia z tancow Poni z Mackiem  😎

Bische wyczailam chyba na trybunie, ale daleko siedzialam wiec tylkoo fote Ci strzelilam  😎

zrobilam Deb rozrobe na stoisku, jakies foty sie zgrywaja
Bisha L
a to nie jest Twój ulubieniec?
http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1530.0


jeszcze na tamtym forum są takie:
http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1527.0
http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1510.0
http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1491.0

moim zdaniem ktoś w photoshopie poszalał i zabrał wszelkie życie z tych fot
Moon   #kulistyzajebisty
21 czerwca 2009 21:00
Wiem, że to offtop, ale http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1510.0 tu ktoś pojechał i to ostro, jeśli chodzi o retusz... O.O
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 czerwca 2009 21:01
Faktycznie bardzo sztuczne te foty  🙄

Cóż to? nikt nie ma żadnych ciekawych ujęć Najlepszego Polskiego Zawodnika CSIO??  😎  🏇
(zdjęcia Moon już widziałam 😉 )
ja widząc K. Ludwiczaka jadącego na koniu szaleje . Naprawdę . Bardzo podoba mi się jak On rozważnie jeździ , i te konie . Mniammmm =) no oczywiście Lusina i inni no ale ten Ludwiczak :-) 
A co do Grafa jeżdżącego przez P.Bach to jestem podobnego zdania . Koń jest naprawdę dobry i Paulina to widzi ale stara się darzyc powoli do przodu 🙂 teraz mieli trochę przerwy .. Ale są boscy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się