CSIO Sopot 2009, 2010

no faktycznie ktos mocno przegial z tymi fotami...

Ponia - gratuluje ! nie wiem czy mnie widzialas ale stalysmy jakies 2 osoby od siebie :P


a ja nie poznalam nikogo z volty 🙁
tak mysle ze widzialam Strzyge i Jessy (ale dopiero teraz doszlam do tego ze to Jessy :hihi🙂

no Polacy ladnie sie spisali 🙂 strasznie mi szkoda Lemanskiego (moj faworyt oczywiscie) i Ludwiczakam, ktory tak jak 2 lata temu spadl z 1 miejsca na 2 w GP. ale i tak jest sie z czego cieszyc 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 czerwca 2009 21:59
Dokładnie, ja za każdym ja go widzę w akcji jestem pod ogromnym wrażeniem  😜
KL to zdecydowanie mój jeździecki autorytet.
Ale muszę szczerze przyznać, że jakoś nie mam zaufania do Mylady, spodziewałam się w GP czegoś w granicach 7 miejsca,a tu taka niespodzianka  😜

Orientuje się ktoś, co się dzieje z Quamiro?? dawno już nic o nim nie słyszałam  🙄


W zeszłym roku KL był 2 w GP? też jechał na Mylady? kurcze, nie pamiętam 😡
z tego co pamietam co 2 lata temu byl drugi, jeszcze na Quamiro. a My Lady sie wyrobila niezle, tez nigdy nie robila na mnie wiekszego wrazenia a dzisiaj taka niespodzianka 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 czerwca 2009 22:04
No właśnie, też mi się wydaje, że to nie było rok temu...
Musiałabym prześledzić moje fotki, żeby sobie przypomnieć 😉

Nie wiem jak Wy, ale uważam, że Torado pięknie się wyrobił, w zeszłym roku był taki "szczurek", a teraz kawał konia.
😍 dzisiaj była wręcz niewiarygodna :-) ehhh .. Szkoda że już się CSIO skończyło nie ? Ja bym sobie jeszcze po patrzyła na tych boskich ..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 czerwca 2009 22:08
Ja bym chciała zobaczyć tą parę w takiej formie na żywo...
Byle do przyszłego roku 😉
nooo na takich to mozna caly czas patrzyc 🙂 Chicago tez byl boski .
a moja kumpele tak zarazilam miloscia do Bischofa ze stwierdzila ze pokryje nim swoja kobyle  😜
a mi sie tam nudzilo :P
choc tylko we czwartek i tylko na 2 konkursach siedzialam.
no i te niewygodne trybuny :/
dzis ogladalam relacje, bez dzwieku, ale jak na to ze w ogole mialam jak to i tak fajno!
powiedzcie do ilu w barierach doszli wczoraj? i jak 'atrakcje' dodatkowe? 😉
Ponia   Szefowa forever.
21 czerwca 2009 23:01
Więc:
  :kwiatek: dla Wszystkich😉
aa duuży dla Deb za szczęśliwy czaprak 😎

Angeel tak widziałam😉

Magda   z tego co słyszałam, to doszli do 202, pierwsze miejsce zajął S.Przedpełski ex equo z jakąś babką ale nie wiem z kim.

Bardzo fajnie mi się jechało😉 aale gdyby tak 140 czy 150 wygrać.. hmm na to jeszcze przyjdzie czas😉

noo i Halo poznałam😉 szkoda ,że nie miałyśmy czasu dłużej pogadać ale i tak miło było😉

Moon a Ja rozmawiałam z Jannike😉 mega sympatyczna dziewczyna😉
sosi   szczypior szczypior...
21 czerwca 2009 23:06
Ja też żałuję że juz po... było fantastycznie, bardzo wysoki i mile zaskakujący poziom -> oglądało się bardzo miło i przyjemnie (gdyby nie pogoda)

magda
na czysto przeskoczyło 4 jeźdzców wysokość 192. ostatnia rozgorywka mierzyła 202 ale i Beatrice Patrese jak i Stanisław Przedpełski mieli zrzutkę na niej i razem zajęli 1 miejsce

parę zdjęć z GP:
Aleksandra Lusina




Andrzej Lemaski










Beatrice Patrese


Emilie Martinsen


Fredrik Jonsson


Henrik Ankarcrona




Jannike West


Julia Zawada


Kasia Jackiewicz


Krzysztof Ludwiczak


oraz zwyciężczyni Rebecca Golasch




to ostatnie wymiata!
wyniki znam tylko podanej wysokosci nie bylo..

sosi ostatnie foto niezle..
to ty bylas we czwartk w takiej czarno-bialej bodaj spodnicy?
sosi   szczypior szczypior...
21 czerwca 2009 23:32
ostatnie zdjęcie z ostatniej przeszkody w rozgrywce. fenomenalnie pani Rebecca walczyła o czas

to nastepne ujęcie z tego skoku, niestety głośnik w kadrze  🙄



magda jak w spódnicy to nie ja na pewno :P
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2009 07:26
Ta dziewczyna jakieś dziwne rzeczy robiła ze swoimi rękoma na każdej przeszkodzie . Sosi stałyśmy dość blisko siebie , ja bardziej w stronę wjazdu na parkur na wysokości pierwszej przeszkody z potrójnego szeregu . Niestety fot na niej nie robiłam właściwie - głośnik mi pół zasłaniał  🙄 Dziękować za Bischofa  :kwiatek:
_Kate Bischof Bischof  😉
Pauli Zdjęcia Bischofa wrzuciłam tuz przed wyjazdem od mojej ciotki , muszę ogarnąć zdjęcia i KL na pewno się jakiś znajdzie  😉
Byłem,widziałem...gratuluję wszystkim Polakom...wreszcie coś zaczyna się dziać w polskim jeździectwie.Nie czuję się godny krytykować zawodników jeżdżących na tym poziomie...i cieszę się,że i pomorscy jeźdźcy pokazali że coś tam już potrafią 😅

mam tylko nadzieję,że sukces w PN to nie przypadek,a początek czegoś dobrego...
Dla mnie to była podróż sentymentalna  😎. 16 lat minęło od ostatniego CSIO na sopockich torach - i 16 od moich ostatnich tam galopów.
Cieszę się, że miałam okazję poznać deborah, Ponię, Klami, Lenę, Strzygę  💃 - chociaż gdy jechałam, to wydawało mi się, że będę miała więcej czasu niż tylko na przywitanie  👿 Powitania były za to interesujące  🤣. Podchodzę, wyciągam rękę, mówię "halo" i słyszę "halo"  🤔  😜
Musiałam "rozjaśniać": "jestem halo"  🤣 "Zbiorowo" wyjaśnię, że mój nick oznacza efekt świetlny podobny do zorzy polarnej i oc pochodzi od imienia ukochanego konia  💘
Żałuję, że mało widziałam co się działo na parkurze - ale kto to widział, żeby jechać na zawody i przejazdy oglądać  😁
Było jednak super - to chyba zbiorowa opinia: nareszcie! "narodowo" nie było się czego wstydzić, wręcz przeciwnie  😅 konie - przygotowane, jeźdźcy - kontrolujący sytuację. Chcemy więcej! (ech, przydałby się czwarty siwy do ekipy  :kocham🙂 W niedzielę, mimo "sopockiej" pogody - znakomicie dopisała publiczność - aż trudno było znaleźć sobie miejsce, szczególnie dla obiektywu  😕

A przejazdy pooglądam sobie na spokojnie w TV  😁 W Sopocie ważniejsze dla mnie było wspominanie czasów, gdy skakał Chapultepec (242).
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2009 08:54
dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie i robienie sztucznego tłumu na stoisku.
z mojego Jarpolowego punktu widzenia zawody udane,  nawiązałam szereg ciekawych kontaktów, pokazałam Jarpol face to face klientom.

wszystko się udało, namiot nie odleciał. Szkoda tylko, ze nie wszyscy którzy deklarowali chęć spotkania pojawili sie w punkcie spotkań
dziękuję Halo za przemiła pogawędkę, a dotrzymywanie towarzystwa Lenie, Strzydze Rewirkowi i Agu i Zuziastej

poznałam też wreszcie Bishe i Cimeries mam nadzieję, ze nikogo nie pominełam

Poni Gratuluję i dziękuje za lans w czapraku Jarpolu 🙂 niech dalej przynosi szczęście 😀

na płaszczyźnie jeździeckiej zawody także4 bardzo udane. trzymam kciuki żeby to był dopiero początek pokazu świetnej formy naszych.
halo, milo bylo poznac. Acz szkoda, ze tylko poznac. 😉
Wzielas mnie maksymalnie z zaskoczenia. Na prawde dluuuuuugo mi zajelo pokojazenie faktow. heh
Zanim do mnie dotarlo o co chodzi to juz sobie poszlas.

deb, a ja?? a ja??
Tez bywalam u Ciebie.  😉
deborah   koń by się uśmiał...
23 czerwca 2009 07:26
Klami, właśnie miałam przeczucie że kogoś pominęłam :kwiatek:
jeszcze dwie fotki wygrzebane na innym forum:
http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1535.0
Może wy będziecie w stanie mi pomóc. Kojarzy ktoś takiego wielkiego, pięknego gniadosza chyba holsztyna z bardzo małą i wątłą w porównaniu do niego amazonką na grzbiecie? Startowali w pucharze narodów. niestety więcej nie pamiętam a zauroczył mnie ten koń... 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2009 13:21
Ramires,Belgijka?
O nią Ci chodzi? Mam masę jej zdjęć...
Tak! To chyba on. A wiesz jak sie nazywa to konisko? :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
23 czerwca 2009 14:11
A to nie przypadkiem szwedka Janike West ? Startowała też w GP . W GP na Carefulu ( holsztyn )  jechała . Tu na zdjęciu Sosi .

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2009 14:16
Emilie Martinsen na BOGEGARDENS APOLLO
Bischa   TAFC Polska :)
23 czerwca 2009 14:34
Belgijką nie jest , natomiast Dunką i w GP jechała  😉
[quote author=_kate link=topic=6195.msg282291#msg282291 date=1245759127]
jeszcze dwie fotki wygrzebane na innym forum:
http://www.fotoforum.org.pl/index.php?topic=1535.0
[/quote]

nawet kojarze czyje to 😉
Moon   #kulistyzajebisty
23 czerwca 2009 18:00
Na Jannike West to ja się napatrzeć nie mogłam... Świeeeeeeeeeetnie jeździła
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 czerwca 2009 18:52
[quote author=Zapnij się link=topic=6195.msg281068#msg281068 date=1245617569]
ja widząc K. Ludwiczaka jadącego na koniu szaleje . Naprawdę . Bardzo podoba mi się jak On rozważnie jeździ , i te konie .[/quote]

Myślę, że powinnas zostać jego luzaczką, wtedy oglądałabys go na codzień 😉 Tyklo nie wiem czy Magda by Cię wpuściła na swoje miejsce. Co innego jest podziwiać jego konie z boku, a co innego jeździć (nie każdy jest przyjemny do jazdy  🙂😉, ale i tak to zaszczyt.
Chodziło mi o Emilie Martinsen na Bogegardens apollo. Dzięki za pomoc :kwiatek:

Constantia czyżbys kiedyś luzakowała?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się