Odznaki PZJ

asior   -nothing but eventing-
15 kwietnia 2009 21:02
Ktos, Gillian nie wypnie sie tylkiem, tylko bedzie miala to wszystko w nim  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 kwietnia 2009 21:05
http://www.pzj.pl/upload/dl/B_Skoki/Przepisy/B-licencje_normy__2009.pdf - to co jest z (*) - "(*) dotyczy zawodników rozpoczynajacych kariere jezdziecka od 2007 roku" - ty zaczęłaś karierę w 2005.

niech Cię przeproszą za zawracanie ci d... czasu i posypią głowę popiołem za niekompetencję  😁
Gillian   four letter word
15 kwietnia 2009 21:24
tak jak asior rzecze - a tyłek mam pojemny 😉

Ktoś, dzięki za wyjaśnienie 🙂
ushia   It's a kind o'magic
17 kwietnia 2009 20:37
Gillian - ja mam nawet maila z PZJ w ktorym jakas Pani mi uprzejmie wyjasnia ze jak sie bylo zarejestrowanym przed tym nieszczesnym 2007 to zadnej odznaki nie potrzeba 🙂

ktos Cie wypuscil w kapuste z tym zdawaniem 🙂
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2009 20:57
no bo to trzeba byc mną, zawsze dam się w coś wkręcic  👿 👿 👿
a co mi daje brązowa odznaka? tzn. w jakich zawodach mogę startować?
Daje Ci możliwość zarejestrowania się w OZJ/PZJ. Po rejestracji możesz startować w zawodach regionalnych w skokach do klasy L włącznie, w ujeżdżeniu (chyba) do P. Co z resztą dyscyplin nie wiem.
a jak się nie zarejestruję to nic nie mogę startować? dopiero po rejestracji?
Możesz startować w zawodach towarzyskich i w zawodach regionalnych w konkursach towarzyskich.
czy moze mi ktos podac link do pytan na odznake srebrna, bo nie umie wejsc na strone pzj
ushia   It's a kind o'magic
26 kwietnia 2009 18:55
prosze:
http://www.pzj.pl/upload/dl/Szkolenie/Odznaki/Srebrna_-_pytania_i_odpowiedzi.pdf
(tak zupelnie bez zlosliwosci - jak to nie umiesz?  😲 chyba ze w sensie ze strona Ci sie nie otwiera)
Co do wejścia na stronę pzj to mi też nie wchodzi -.-
A jeśli chodzi o mnie to baaaaaardzo bym chciała zdać brąz w tym roku ale chyba nic z tego 🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 kwietnia 2009 19:20
może mi ktoś powiedzieć jak wygląda ujeżdżenie na złotej odznace? Czego wymagają itp?
Atos Na pierwszej stronie "kącika żółtodziobów" jest link do pytań z fotobloga. PZJ ciężko chory???
dziekuje :kwiatek:
tak, strona mi sie nie otwiera, za kazdym razem mam informacje o wirusie
Nie chciałbym być uznany za nadgorliwego rodzica,ale moja córka przygotowuje się do egzaminu na srebro 👍...na stronie pomorskiego zj czytam ,że najbliższy taki egzamin zostanie przeprowadzony w Sopocie.

dowiedziałem się dziś,że egzamin zarówno na brązową,jak i srebrną (!) odznakę odbył się w PKJ Zielona Brama w Przywidzu w ostatni weekend....pomijam fakt że nigdzie tego nie ogłoszono - może nie dbano o frekwencję.
ale na jakiej podstawie odbył się egzamin na srebro skoro PKJ nie ma w wykazie ośrodków,które mają prawo przeprowadzić taki egzamin??? 🤔
Wykaz takich ośrodków może być niezaktualizowany. Ośrodek w międzyczasie mógł zdobyć certyfikat PZJ i możność robienia odznak, więc tę odznakę zrobił.
to ja się wtrące: zdawał ktoś brązową w szarży w wawie?
kumpela własnie zdaje w niedziele- jak było, łatwe pytania? macie jakieś foty?
LOVELY to się spotkamy z tą Twoją koleżanką. 😀
Niestety w kwestii pytań nie pomogę, bo sama nic a nic nie wiem.
czy rejestracja przed 2007 dotyczy tylko PZJ czy OZJ-ty też się łapią ? Nie mam pojęcia o tych odznakach  :/
zastanawiam się czy też nie jechać ale... daleko mamy.. miałyśmy jechać w sobote i po sklepach połazić ale nie wypaliło.. i teraz sama nei wiem czy jechać czy nie..
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2009 16:32
hej słuchajcie- w ramach z okazji porzadków wpadł mi w rece moja legitymacja od odznak, ale odznaki nie widac nigdzie. tak ksiazeczka jest wazniejsza od tej przypinki i nie jest mi w sumie porzebna, nie?
ja dostałam kartę coś a la bankomatowa  🤣 z moim nazwiskiem i przypinkę. Po co ta przypinka nie wie, ale chyba do niczego nie potrzebna.

edit. żadnej książeczki mi nie dali...
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2009 16:39
ja odznake zdawalam w pierwszym roku wprowadzenia (braz- tylko jedna) i dostałam taka ksiazeczke (otwierana tekturka) z zdjęciem i tabelka: data/odznaka i miejscem na wpisanie dwóch kolejnych plus przypinka
edti. to znjedice bylo tak paskudne ze sie szok, chcialam pojechac i wyrobic nowe w pzj ale darowalam  😂
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 16:49
tak cieciorka, ksiazeczka jest wazniejsza, przypinka to taki buzer, do rajtroka sobie mozesz wpiac
od niedawna nie ma juz ksiazeczki tylko plastikowa karta - bez zdjecia co mnie osobiscie bardzo cieszy  😀
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2009 16:53
aha, no to super, dzieki 🙂

a z ciekawosci- na kazda odznake dostaje sie kolejna plastikową karte czy jakos dopisują do poprzedniej?
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 16:53
teraz to sie chyba dostaje nowa, nie wiem
a nie znacie odp na moje pytanie?
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2009 17:00
napisz do PZJ i zapytaj
obawiam sie ze nie uznaja, ale moze...
kpik   kpik bo kpi?
15 maja 2009 17:24
Dada, ja się w środę zapisalam w wmzj-cie, pokazałam moje stare karty rejestracyjne z innego ozj-tu - zrobili tylko xero i wszystko było ok 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się