Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

Dziękuję, ale za daleko.
Mój mąż jak tam był w zeszłym roku, to widział jakieś stajnie, w tym jedną z halą.
ostojaszamana.pl wujek google wypluwa - jest pensjonat dla koni, to i może w teren da się wybrać.
O, dzięki!  :kwiatek:
A coś w okolicach Drawska? Zależy mi na czymś całorocznym a nie tylko nastawionym na letnich turystach
moni, całorocznie można jeździć w Drawsku na Sadowej 3 na przykład
Namiary na pw
Tak o tym wiem ale za tą stajnie podziękuje...
Witam,
czy ktoś posiada namiary na trenerów/ instruktorów z zachodniopomorskiego, którzy dojeżdżają do klienta i konia?  😉

edit. Prywatna stajnia i chęć stałej współpracy ze szkoleniowcem, z możliwością np. wstawienia swojego konia po kosztach.
Stajnia.JC, chyba dość szybko i sprawnie można uzyskać informację na FB grupie WETERYNARZE + KOWALE + TRENERZY.
Tu w tym wątku też pewnie dostaniesz namiary. Napisz coś więcej. Gdzie konkretnie, dla kogo?
Dziękuje Julie, zaraz sprawdzę "jak to działa"  😀

Szukam trenera, który podciągnie tak mnie, jak i konie. Prywatna stajnia, kilka ogonów rekreantów.
Stajnia.JC, zachodniopomorskie jest wielkie. Bez konkretów dotyczących lokalizacji , poziomu i oczekiwań ciężko doradzić trenera 🙁 Sądzę, że podobnie będzie na FB.
Szukam noclegu nad morzem 7-10.07. Gdzie nie uderzam, tam pełno. Nie macie moze znajomych z noclegami, nie slyszeliscie gdzie moze byc miejsce?  :kwiatek:
Szukam osób chętnych na sesję zdjęciową nad morzem ---> najlepiej Mielno, Łazy, Unieście i pobliskie okolice
o zachodzie słońca  :kwiatek:
prace ----->
https://www.facebook.com/Na-BOSO-1445184929031163/
Puk, puk.... Halo, to ja :-) Witajcie.
Chyba pierwszy raz jestem w tym wątku, a w ogóle, to wstyd się przyznać, ale to mój pierwszy post na RV od bardzo długiego czasu. Życie mi się pozmieniało, dało mocno w kość i mnóstwo czasu zmarnowałem na lizanie ran. Teraz już jest lepiej i muszę poukładać to, co jeszcze jest nie poukładane. Najważniejsza sprawa: Mój Niuniek stoi w tej chwili pod Mławą a ja mieszkam w Szczecinie. Bardzo chciałbym go do siebie ściągnąć. Mam znajomych w stajni w Bobolinie i w Bielinie, a to, że ktoś z przyjaciół w czasie mojej nieobecności będzie doglądać konia, jest dla mnie bardzo istotny. Byłem dziś w Bobolinie i przyznam, że mam mieszane uczucia. Jednak bardzo wdzięczny byłbym za wszelkie opinie na temat tej stajni. W Bielinie byłem pięć lat temu i jeśli ktoś ma aktualniejsze wiadomości i opinie o tej stajni byłbym bardzo wdzięczny. A może inne stajnie w okolicy Szczecina, tak powiedzmy promień do 100km. Dla informacji tych co nie wiedzą, bądź nie pamiętają: Niuniek - ogier Shire do niedawna regularnie kryjący. Super spokojny i nie sprawiający problemów. Moje wymagania: Codzienne padokowanie (im dłużej tym lepiej), trawa a w ostateczności siano na padoku, w boksie siano non stop. Nie wymagam hal, ani innych ujeżdżalni.
Chyba tu bedzie latwiej:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14602.0.html

Z ogierem kryjacym to bedzie ci ciezko...
faith dzięki. Mam nadzieję, że nikt mnie nie zabije jak zrobię kopiuj wklej 🙂 A co do ogierskości, to zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 września 2018 00:50
Dowiedz się czy stajnia Gronówka w Zabródzie ma wolne miejsca. Byłam tam na sesji zdjęciowej, wg mnie to raj dla koni - ogromne padoki z dobrą trawą i różnorodnym terenem i podłożem przez 24h/7.
Facella, stajnia Gronówka to raczej w Wielkopolsce chyba...
Piszesz zapewne o Gronetówce... nie wiem czy w ich boksie by się Niuniek zmieścił 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 września 2018 09:26
Chodziło mi oczywiście o Gronetówkę, pisałam z telefonu i mi korekta poprawiła :kwiatek:
Ciekawe czy ktoś na mnie nakrzyczy, że zadam tu pytanie takowe:
Czy jakiś instruktor z Koszalina lub jego okolic chciałby sobie dorobić i poprowadzić popołudniowe jazdy w Niekłonicach? Jest też opcja na stałe z zakwaterowaniem dla osoby z dalszych okolic.
Koleżanka mnie poprosiła o pomoc w znalezieniu.
W innym wątku powstała nieśmiała propozycja do spotkania Szczecinian, więc proponuję, żeby takie spotkanie stało się faktem. 😀
Ja wracam do Szczecina 1 marca. Wiem, że to jeszcze trochę czasu, ale chyba tak lepiej, żeby zobaczyć, jaki termin komu by pasował.
Byłoby super, jakby coś się udało zorganizować, więc proszę o pełną mobilizację! 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lutego 2020 20:04
Mnie tam pasują popołudnia poza środami, dostosuje się.
Ja chętnie, ale mnie żaden dzień nie pasuje  😵 😁 tzn jak cos wymyślicie, to muszę wziąć urlop 😉
Mi szczerze mówiąc najbardziej by pasowało popołudnie/wieczór 1 lub 2 marca. Bo 3 jestem cały dzień w pociągu, a potem mam ogromną nadzieję, że gdzieś wyjadę znowu. 🤣 Chyba że kojarzycie kogoś, kto potrzebuje pomocy przy koniu w zachpomie? Ewentualnie Niemcy, obojętne mi. 😀 Jeszcze nie skończyłam jednej pracy, druga jest w toku, a ja już kombinuję, jak to zrobić, żeby gdzieś w Polskę pojechać popracować. 😁
flygirl, do Warnika często szukają pracowników.
Wiem. Ale raczej na stałe, a ze mną problem jest taki, że nijak nie mogę się określić, jak długo mogę pracować, więc szukam dorywczych, elastycznych ofert. No i nie w charakterze tylko stajennego.
Warnik nie szuka tylko stajennych
Ale fakt, że na stałe. Dorywczo to wszędzie kiepsko będzie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2020 14:00
Kurczę a jak w październiku się kontaktowałam to wakat tylko na stajennego był...
Mi teraz jak miga ogłoszenie, to tylko o stajennym. Widziałam, że wstawiali różne oferty, ale ostatnimi czasy widziałam tylko to. 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 lutego 2021 15:37
Halo. Mamy tutaj kogoś z Żarowa?
edit.nieaktualne
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 sierpnia 2021 08:36
Dziewczyny, help! Mała prywata: potrzebuję kogoś z Koszalina, kto mógłby odebrać osobiście małą paczkę 🙃 Znajdzie się jakaś chętna dusza?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się