Stepmania ;)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 maja 2009 21:20
Stepmania to taniec w rytm muzyki na macie ze strzałkami. Wyrabia koordynację i motorykę. Kondycja jest też poprawiana 🙂
Dzisiaj szalałyśmy z siostrzenicą (ona lat 12 ja 20 😉 ) na takiej macie i powiem Wam, że coraz bardziej mi się to podoba 🙂
Można powiedzieć, że stepmania to samozwańczy areobic ;-)

Ktoś jeszcze się w to bawi? :>
ja tez jak bylem u młodzieży (14 l)zagrałem. Ale ja normalnie tanczyc nie umiem a  na tym to juz kleska totalna. Nie moglem przejsc tego wannabe Spice Girls a to ponoć najprostsze  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 maja 2009 22:25
Największe jazdy były przy 'Call on Me' Eric'a Prydz'a, I przy 'Chihuaha DJ Bobo. Ja mało co bym, a bym rymnęła na podłogę, bo źle stanęłam 😉

Polecam też 'Levas Polka - Dolly song' ;-)
ja najbardziej lubie do Gummy bear! Notarialna, to z tej samej plytki co te piosenki ktore wymienilas 😉
dostalam od mojego M. w zeszlym roku mate na urodziny i ciagle planuje 'tanczyc' codziennie, wlasnie zeby schudnac, ale cos mi nie wychodzi i skacze sobie raz na jakis czas.
gummy bear poprawia mi humor zawsze 💃
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 czerwca 2009 07:39
ja w ogóle nie wiem, o czym Wy mówicie, ale podoba mi sie 😉
Gdzie to można kupić? jak się w to bawić?🙂
opolanka, ja mam taka: http://www.positivegaming.com/index.php?id=36
nie wiem gdzie kupiona, ale wydaje mi sie ze w empiku. Mozna kupic wszedzie, najlatwiej pewnie przez allegro. Moj M. chcial ja dokladnie zmacac i byc pewny ze sie nie rozedrze czy szybko nie zepsuje. Ta mata ktora ja mam jest dosc gruba, od spodu ma sylikon wiec sie nie przesuwa za bardzo, no i generalnie jest bardzo solidnie wykonana. Takiej za 30 zl raczej bym nie kupila.
Do maty jest dolaczona plytka, mate podlaczasz przez usb do komputera np, i smigasz 🏇 ja sciagnelam jeszcze druga plyte, ze 'znanymi przebojami' 😉

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 czerwca 2009 11:33
sienka, Jeszcze jest taki program co można włączać swoje piosenki ściągnięte ze specjalnej np. polskiej strony i wlepić do programu 😉
ooo to musze sprobowac, dzieki!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 czerwca 2009 12:16
No i strony gdzie można dołączyć do fanów stepmani:

http://www.stepmania.com/
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 czerwca 2009 12:56
dzieki 🙂 Sie zapoznam 😉 A ceny? Mozna to nabyć w Polsce?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 czerwca 2009 13:05
opolanka, Sienka pisała już, ze można to dostać w Empiku. Ostatnio widziałam w Media markt, a także na allegro jest tego od groma.

Ale w tym wypadku wolałabym obmacać bo na allegro buble czasem sprzedają.
Kurcze fajnie to wygląda tylko ciekawe czy bym dała rade i by mi się nogi nie pogubiły  😁
zadna impreza nie moze sie bez tego odbyc 😎
tancujemy ze znajomymi od jakis 3 lat, wszyscy uwielbiamy, choc sasiedzi czasem narzekaja 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 czerwca 2009 17:05
Enii, Prawdziwa jazda jest na najwyższym poziomie i średnim 😁
mnie tylko wkurzaze jak przegrasz to od poczatku trzeba wszystko wlaczac. Chcialabym np zeby od razu mi sie od poczatku wlaczala ta sama piosenka - np jak sie ucze trudniejszego etapu.
Eni zapraszam do mnie, pobawimy się 😉

Słyszałam, że programy do maty lub ulepszenia do Stepmanii można ściągać z neta... znacie jakieś adresy? 👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 czerwca 2009 15:48
fin, stepmania.com i/lub torrenty 😉
Eni zapraszam do mnie, pobawimy się 😉

Słyszałam, że programy do maty lub ulepszenia do Stepmanii można ściągać z neta... znacie jakieś adresy? 👀


Masz to ?  😀 Eeee to oczywiście ze wpadnę  😎
Właśnie włączam stepmanię 😉 Zastanawiam się czasem - czy ktoś w ogóle przeszedł np. Exel Sagę na najtrudniejszym poziomie? Szukałam na YT, ale nie znalazłam, a kiedyś w cztery osoby przeszliśmy, ale i tak z trudem, bodajże na C. :P A każda z nas zazwyczaj gra na poziomie łatwy/light (ten drugi w każdym razie) i normal.
tak, ja przeszłam z koleżanką ; )
O ile mamy na myśli tą samą piosenkę [ a raczej tak ; ) ]
przepraszam za mały offtop, ale czy ktoś z was ściągał piosenki do dance party ? [ podobno można, a ja za nic nie moge znaleźć strony ]
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 czerwca 2012 22:05
Odświeżam. Odkopałam matę i zaczęłam od nowa skakać 😉

Znacie jakieś fajne packi z muzyką? 😉

Ostatnio szaleję przy tym:
😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 czerwca 2012 09:34
Ale fajne 😀 nadal można ją dostać w Empiku?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2012 11:43
Zu, Teraz nie wiem czy są, ale można dorwać dość tanio na allegro 🙂. Swoją kupiłam za 35 zł (bez gry), ale stepmanię 3.9 (najstabilniejsza wersja) można bez problemu ściągnąć z neta.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 czerwca 2012 14:57
kpop  😁
zawsze chciałam mieć cos takiego xD
Severus   Sink your teeth into my FLESH
17 lipca 2012 19:46
Notarialna - patrzyłaś na stepmania.com? Mają beznadziejną wyszukiwarkę, ale sporo fajnych kawałków da się znaleźć. Mam jeszcze parę innych stron z piosenkami 🙂

Ja tańczę na macie od... około 6 lat  😲 I nadal to uwielbiam!

Ostatnio na konwencie widziałam kolesia, który jechał kawałki dotąd uważane przeze mnie za niemal niewykonalne  👍 Mój mistrz!


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się