Pogoda - Niepogoda -Aktualności

Sami widzicie za oknem.Brrrr....
A figlem było w ubiegły weekend to,że w samych Starych Żukowicach było w sobotę i wczoraj-ładnie i ciepło dosyć.
Jakiś biegun się zrobił czy dziurka w chmurach.
u mnie cieplo tylko pochmurno. zyjemy w strefie przejsciowego klimatu, gdzie wplywy morza stykaja sie z kontynentalnymi masami. przeciez tu normalnym sa zmiany z godziny na godzine nawet..
Dla mnie to nie jest normalna pogoda - już dosyć długo jest tak zimno i deszczowo, a w końcu mamy 1. czerwca! Tak jak patrzę na prognozy, to szybko się nie poprawi :/ W Warszawie siąpi deszcze.
Ja własnie dzwoniłam do stajni i podobno tam była niedawno taka ulewa ze wszystko pływa a na łakach kałuze wody . szok  a u mnie na ursynowie słońce i troche chmur  😉
w czwartek tam padał grad
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2009 13:01
A ja wczoraj wróciłam z Toskanii. Trochę inna pogoda panuje niż tam 🙁
Na Warmii mamy w ciągu dnia słońce, burze, deszcze, tylko ostatnimi dniami gradu chyba nie było.
Teraz leje. Ale za 20 min będzie świeciło słońce i tak w kółko, od jakiegoś tygodnia, może 2.
Na szczęście mnie głowa już nie boli, na początku przy tych zmianach bolała całe dnie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 czerwca 2009 22:53
Właśnie siedzę na Mazurach. I pogoda mnie dobija 😵

Jest zimno niczym późną jesienią. 10 stopni w ciągu dnia. Raz pada, a raz jest słonecznie.
Ubrana chodzę wręcz na zimowo (w czerwcu? 🤔wirek: ), 2 pary grubych skarpet, kurtka, w nocy śpię z włączonym grzejnikiem i w polarowej piżamie.

A pewno jak wrócę jutro do Łodzi to zrobi się ciepło i slonecznie. Jak zwykle.

A komary tną jak szalone.

Wolałam jak było upalnie jak rok temu 😵
Ja jutro lecę do Turcji a tam podobno 35*C. Może jak wrócę to sie pogoda w oolsce poprawi^^
pogoda jest głupia na maksa
ciagle burze, jest cholernie mokro, od 2 tyg w sumie codziennie pada
fuj
u nas od wczoraj goraco! dzisiaj obudzilam sie po 6, tak jest okropnie parno 😵
skosiłem wczoraj trawę na sianko - trzymajcie kciuki za słoneczko 🏇
rano bylo pieknie. myslalam co prawda ze padne w pociagu zapchanym po brzgi bo powietrza braknąć zaczęło a klima nie wyrabiała.
a teraz co?! kurde granatowe chmurzyska!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 czerwca 2009 15:35
thaya, To jeszcze nic. Wracając z konsultacji z P. Morsztyn ze znajomą do Łodzi/Skierniewic włączyli na fulla ogrzewanie. A za oknem 32 stopnie ciepła.

Aktualnie u mnie burzowo i chłodnawo. Ale lepsze takie niż upał z parnym powietrzem co żyć nie daje.
Mnie wczoraj znowu ulewa dopadła, chora na szczęście dziś się nie obudziłam! Pogody mam serdecznie dosyć, bo ciągle boli mnie głowa i tylko bym spała i spała.
Seksta   brumby drover !
09 czerwca 2009 16:50
Ciągle burze! Właśnie zaczyna się kolejna....
Mam dość.  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 czerwca 2009 17:19
Seksta, Mogę się zamienić 😁

U mnie teraz obrzydliwie lepiące się powietrze. I parno.
asds   Life goes on...
09 czerwca 2009 18:06
a u mnie zaczeło lac. A na 21.15 jestem umówiona na Terminatora a potem do stajni mam jechac  🤔
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 czerwca 2009 18:08
Parno, strasznie parno. W dzień prazyło słońce, a teraz parnik. Jakby burza miała być
no to mam u siebie giga piekna burze. szkoda ze sie burzy boje. blysk i od razu grzmot i tak nadwyraz często.
U mnie cały dzień pogoda podejrzana, czy ciepło nie wiem, bo siedzę nadal w piżamie  🤣 Wygląda jakby miało zacząć zaraz padać, ale coś chce, a nie może.
skosiłem wczoraj trawę na sianko - trzymajcie kciuki za słoneczko 🏇


u nas przeszla burza i mega deszcz- ale doslownie bylo sino od wody 🤔
Płaskowyż tarnowski:
Palę w kominku . Tego jeszcze nie było. Lodowato,leje -paskudnie.
Jutro znów ma być z kolei ciepło 🤔wirek:
Miała być jazda na dwóch koniach, później grill, a przez pogodę siedzę w domu :-/
a moje siano wciąż nie zebrane, kąpie się

też palę w kominku 🤔wirek:
a ja w domu siedze obwinieta kocem....... jako człowiek bezhaloway  nie pojechałam do stajni bo i co miałabym tam robic .

Wieje , leje i zimno jeszcze .
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
13 czerwca 2009 18:13
U nas wczoraj przeszło jakieś 5 burz na zmianę ze słońcem i duchotą... a potem zimno i tak w kółko :P Dziś na szczęście piękne słoneczko i tylko troche chmurek 🙂
Seksta   brumby drover !
13 czerwca 2009 19:37
u Nas slonce rzadko, b rzadko ;( wieje i leje! Ale za to kupilam sobie piękne kalosze i kałuże mi nie straszne 😀 😀

Notarialna nie ma sprawy, tylko daj mi w zamian troche slonca.... 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 czerwca 2009 20:25
Seksta, Nic z tego 😁
U mnie jak lało tak nadal leje... Z dwojga złego wolę jak grzmoci i błyska niż to coś co pada ciągle z nieba :/

A mi nadal zimno i w koc owinęłam się...
jako człowiek bezhaloway  nie pojechałam do stajni bo i co miałabym tam robic .

ja ostatnio w drodze do stajni caly czas obserwuje slonce, w razie czego zawracam, bo nie ma sensu plywac z koniem 🙄 juz 3 razy musialam odwolac treningi w ostatniej chwili, bo bysmy sie chyba wszyscy potopili...
pfff, to jest niby czerwiec?
a zeby bylo smieszniej stwierdzilam, ze dzisiaj na pewno bedzie lac, wiec nie ruszam sie z domu-i co? cieplo jak w lipcu, niebo bezchmurne 🍴
pare dni temu w gorach spadl snieg a temp. byla ok. 1 stopnia 🤔
dla mnie to jest sygnal, ze dzieje sie cos niedobrego..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się