moderacja- nabór- czerwiec 2009

Burza gdzieś napisała, że musi jeździć, znać się na rzeczy. Ty halo piszesz, że powinien mieć staż w pisaniu.

Ja mam nieco inne zdanie na ten temat. Uważam, że mod powinien być dyspozycyjny i niezaangażowany w pisanie o jeździectwie. Wszyscy tu zauważyli, że osoby, które moderują są oskarżane o to, że nie potrafią odseparować bycia użytkownikiem od bycia modem. Że kierują się sympatiami i antypatiami. Ja zauważyłam coś jeszcze - chyba właśnie przez takie zarzuty modzi mało się udzielają jako użytkownicy.

Dlatego uważam, że staż na forum jest ważny ale nie jest mi do szczęścia potrzebne to, aby mod miał dużą wiedzę z zakresu jeździectwa/hodowli czy pokrewnych dziedzin. Bo jestem przekonana, że taki mod "zamilknie" jako użytkownik.
Tak jak ktoś pisał, Dodofon ma największe szanse, bo jest najbardziej znana na forum. Najgorzej będzie osobom, których Voltopiry nie znają.


nie wiem czy mam największe szanse... bo mi sie wydaje, ze ja piszę MAŁO,
praktycznie w 2-3 wątkach na towarzyszkich oraz czasami na końskich...
czytam dużo - ale się nie wypowiadam po prostu

napisałaś = "Najgorzej będzie osobom.... "itd...
OK, faktycznie...
ale jeśli kogoś NIE ZNAM... to jak mam takiej osobie ZAUFAĆ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2009 12:47
Ja jestem ciekawa opinii Quanty na temat moda -  jaki jest wg niej idealny mod.
abre No pewnie, że zamilknie. Nie twierdzę, że ma być "fachowcem" - chodziłoby o wyczucie, co jest jeszcze w porządku (chociaż ostre) a co jest przegięciem - a do tego samo czytanie nie wystarczy - trzeba samemu po uszach trochę oberwać.
I co z ankietą?
Ups - już jest  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2009 16:52
Pierwsza głos oddałam. Jestem dumna z wypełnienia mojego obywatelskiego obowiązku  😂

Gillian   four letter word
08 czerwca 2009 18:27
trochę nie czaję tego motywu, że na moda startuje ktoś, kogo zupełnie nie znamy. Przychodzi sobie taki człowieczek ot z pupy totalnie i co, oddac mu forum w ręce? odrobina samokrytyki - dobra rzecz. No ale ja się nie znam.
Gillian, na moda jak na moda ale np. w wyborach do parlamentu? 😉 Myślę, że osoby nie znane na forum nie mają szans zostać modami bo każdy woli "swojego".
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 czerwca 2009 23:24
Przeoczyłam coś? można już głosować??  👀
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2009 23:27
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2009 00:44
Dzięki 🙂
Jednak wyszło na to, że jestem mało spostrzegawcza  😡
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 czerwca 2009 22:57
A ja wszystkim kandydatkom życzę powodzenia- niech wygra najlepsza 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2009 12:05
Gratuluje Dodofon  :kwiatek: 😅

i dziękuje a głosy  :kwiatek:
DZIĘKUJE za zaufanie (cóż, ja bym nie głosowała na osobę, która reklamowała się, że jest NIEOBIEKTYWNA no i zna osobiście Arkadego  😉)
tym bardziej dziekuje

czekam na szkolenie od Opolanki ;-)
Moon   #kulistyzajebisty
11 czerwca 2009 20:54
Ha!  😎

Dodo, gratulacje  :winko:
Dodofon-gratulacje. Wytrwaj długo.
Dodofon, gratulacje 🙂
dodo :kwiatek: gratulacje, i jak coś to pamiętaj że na Ciebie głosowałam 😎
Dodofon gratulacje🙂 bardzo sie Ciesze zo Ty zostalas modem🙂 zycze wytrwalosci i lekkiego moderowania🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się