Sklepy jeździeckie za granicą

slojma   I was born with a silver spoon!
08 czerwca 2009 08:56
Witam nie znalazłam takiego wątku, a dość dużo osób wyjeżdża za granicę i dobrze by było wiedzieć gdzie można znaleźć sklepy jeździeckie.
Poszukuję sklepu w Pradze, ponieważ będę tam kilka dni i chętnie bym odwiedziła. Może ktoś z Was się orientuje gdzie szukać sklepu?
Ja też szukam sklepu, ale z kolei w Montrealu. Dobrze by też było, gdyby miał stronę internetową i można było na niej obejrzeć, co oferuje.
a ja poszukuje sklepów w popularniejszych lokalizacjach: Londyn i Sztokholm. Jestem pewna, że w UK przebywa/przebywało dużo re-voltowiczów, którzy są w stanie podzielić się wiedzą, które sklepy są godne polecenia!

:kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 lipca 2009 11:43
Ja zawsze i wszędzie polecam www.eBay.co.uk  🏇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 lipca 2009 12:00
hmm, a oprócz (choć takie też się przydadzą) wirtualnych ? takich gdzie można pójść, pomacać ..

Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 lipca 2009 23:10
Proponuję skorzystać z pomocy wujka Googla.
Albo yell.com (np. hasło "tack shop", "saddlery"😉.

A jeśli o macanie chodzi, to polecam jakąś dużą końską imprezę: zawody, county show itp.
Stoisk jest zazwyczaj bez liku, a i ceny bardzo fajne.

Ja rzadko korzystam z typowych "stacjonarnych" sklepów, bo ceny nie są tam zachęcające.
Szukam adresów sklepów jeździeckich w Warendorfie posiadających w ofercie siodła Wintec. Czy może ktoś z Was mieszka w tamtej okolicy i zna jakieś? 🙂
Ja szukam jeździeckiego w Wenecji i Rzymie niedaleko Koloseum i Forum Romanum .
Z mi znanych i lubianych w UK to derbyhouse.co.uk 🙂
Trolinka Przy Forum Romanum to nie wiem, ale był kiedyś na Placu Hiszpańskim ? (schody Hiszpańskie po lewej -  sklep na prawej pierzei placu).
halo wielkie dzięki ... Czyli jak wchodzę na schody  to po prawej ? może na jakimś zumi udało by Ci się znaleźć ?
Nie umiem znaleźć  😡 Ale mając schody w górę po lewej, to za fontanną po prawej - trafiłam w czasie normalnego "zwiedzania", czyli bardzo blisko. Minus taki, że sklep mały (piętrowy) a ceny wówczas robiły wrażenie  🤔, Jeżeli nadal tam jest - to pewnie nadal robią, bo to centrum turystyczne miasta. Ale pewnie można by się tam dowiedzieć, gdzie jeszcze coś jest.
A czy ktoś coś wie o sklepach na Węgrzech w drodze na Balaton  👀 o tamtejszych cenach 😉
pozdr.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 grudnia 2009 17:43
Czy zna ktoś jakieś jeździeckie sklepy stacjonarne w Mediolanie?  :kwiatek:
Na Święta jadę do Austrii na narty(jeszcze nie jestem pewna,która miejscowość),jedziemy przez Czechy.Mozecie polecić jakiś fajny sklep w Czechach i w Austrii?
z tego co wiem to ten sklep jest austriacki www.amesbichler.com i jest całkiem ok
A znacie jakies sklepy w nowym jorku? I czy wogole warto "zawracac sobie glowe" amerykanskimi sklepami jezdzieckimi, czy tez nie ma zadnego 'wow'?
Jadę do miejscowości Altenmarkt,może wybiorę się na wycieczkę do Salzburga.Możecie polecić jakieś fajne sklepy?
Julita jesli szukasz sprzetu do westu, to polecam goraco amerykanskie sklepy, ale jesli chodzi o styl angielski to daruj sobie.
Ja jadac w zeszlym roku zrobilam sobie liste bardzo duzych sklepow ktore chcialam odwiedzic, po odwiedzeniu 4 przeszla mi ochota na reszte.
Dodam ze sklepy byly olbrzymie, nic mnie tam niezainteresowalo i jak to w USA jechalo sie kawalek do kazdego z nich.

Ze sklepow w Londynie gdzie mozna pomacac to lubie ten:
http://www.college-farm.co.uk/
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 grudnia 2009 15:55
Czy zna ktoś jakieś jeździeckie sklepy stacjonarne w Mediolanie?  :kwiatek:


podbijam :kwiatek:
JA BARDZO POLECAM SKLEP JEŹDZIECKI KRAMER Z WIEDNIA - MAJĄ DUŻO DOBREGO SPRZĘTU I DOBRE CENY
Mają może jakąś stronę internetową?

Edit: to ten?http://www.kraemer-pferdesport.at/

A jakieś w Innsbrucku albo Salzburgu?
Julita- na Manhattanie jest jeden sklep jeździecki, dawniej nosił nazwę Copperfield's, a obecnie to Manhattan's Saddlery. Warto pojechać, bo...to bardzo ładny sklep jest :] Co do zakupów, to rzeczy z Europy dużo droższe niż w PL, ale można trafić na jakieś gadżety, jest dużo literatury, a po schodkach w dół można znaleźć niezłe promocje 😉

http://manhattansaddlery.com/
czy ktoś zna jakieś  sklepy w okolicach stuttgartu?
dziękuję
w Niemczech są prawie wszędzie sklepy kraemer , a napewno w miejscowości , o którą pytasz. Sama jestem tam stałą kupujacą . wejdź na www. kreamer . de a pokażą tobie dojazd
powodzenia 
W BERLINIE ZNACIE JAKIES SKLEPY ?? PILNE 🙂


ALBO JAKIES TARGI Z UZYWANYMI KONSKIMI RZECZAMI ??
Berlin spróbuj oczywiście www kraemer ,de ,albo  coś z  www.reitartikel in Berlin.de powinno też wejść
www. quoka .de  ( w land - Berlin) gazeta z uzywanymi rzeczami . ( quoka - tiere - perde - gebrauchte reitartikell
powodzenia
dzieki 🙂
a adresy stacjonarnych w Berlinie znasz moze jakies ?  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się