termobuty

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 listopada 2009 09:29
Czy Loesdau POLO można przymierzyć gdzieś w Wawie? Zastanawiam się między nimi a Elt Elegance. Elty można zmierzyć w Horsepol przy Grzybowskiej a POLO? Są dostępne tylko w Siodlarni?
Sierra- wielkie dzięki  :kwiatek:
A możesz powiedzieć jaką masz wysokość łydki? Od pięty pod kolano.
Elty można także przymierzyć w MUSTANGu.
loski polo mona przymierzyc w Julinku pod Wawa, w stacjonarnej siodlarni.pl
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 listopada 2009 10:05
Dramka, dzięki za info :kwiatek: Do mustanga mam bliżej 😀

Karla🙂 myślałam raczej o czymś bezpośrednio w Warszawie. Do Julinka niestety nie mam czasu jechać :/
Tristia a bardzo Cię proszę: 43cm 😉
a jakieś oficerki ocieplane w cenie do 500zl widziałyście?

narazie chyba kupię poprostu wkładki futrzane do oficerek, bo mam nogi zamarznięte po jeździe  🙁

a podgrzewajacych wkładek do butów do ok 200zł nie widziałam..
mi się bardzo podobają te termobuty
[img]http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale7_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B740231.jpg[/img]
i jeszcze ta są całkiem fajne
[img]http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale7_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/0012404.jpg[/img]
A co to za termooficerki te ostatnie? masz linka może?
klik 😉
Ja już dawno jeżdże w swoich zwykłych oficerkach z wkładką i w ciepłych skarpetkach, dobrze że oficerki sa na mnie duże

korsik  Wkładki :kwiatek:

http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlBrowseCatalog-Start;sid=XVE1J5bwarQ1J9wdl_A_Q5VvDfpXSAdtNzU=?CategoryName=preview&kw=4509&source=NAVI
Deramka- tylko, ze te wkładki już chyba wyprzedane nie ?
Chyba tak.
Ja mam eurostary i jestem z nich baaaaaaro zadowolona:P Cieple i wmiare zgrabne w porownaniu do starych pompowanych pfiffow:p
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 listopada 2009 14:00
Również mam DUBLINY i za nimi nie przepadam. Jak dla mnie to one wcale nie są ciepłe, jak jest zima-zima to nogi mi odpadają.
To, że są za krótkie to też niezbyt fajne - chociaż tak naprawdę przeszkadzało mi to tylko w jednym siodle (cały czas but się zahaczał).
Na błocko są super, bo nie przemakają. Ale na mrozy... brrr... nie polecam 😉 (mam je już drugi sezon)

trochę jestem zaskoczona  , z drugiej jednak strony nie było jeszcze prawdziwej zimy abym mogła przetestowac buty w ekstremalnie niskich temp. W okolicy 0  w jednej zwykłej skarpetce było mi baaaaardzo cieplutko, mam nadzieję że przy -10 i w grubej ciepłej skarpetce nie będę marzła. Tak sobie myślę, że to czy komuś zimno czy ciepło w bucie to chyba indywidualna sprawa  ,w dużym stopniu zależy od naszego krążenia, jednemu zawsze zimno  a inny rzadko kiedy zmarznie . Trudno więc stwierdzać , że te buty są ciepłe a inne nie, chocarz z pewnością niektóre lepiej zatrzymują  ciepło i izolują od zimna.
julita- jaki masz rozmiar? mogłabyś zmierzyć w nich obw łydki ? masz jakieś zdjęcia na nodze? :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 listopada 2009 19:03
A ja właśniedostałam termooficerki HKM i jak narazie bardzo mi się podobają... no i wreszcie cieplutko w nogi...  😜
Arivle Wstaw fotkę  😅

Moje już są w drodze powinnam otrzymać jutro  😎
Dramka, Koniecznie zdaj relacje! No i jeżeli się uda to i fotorelację 🙂
Przyszły  😅

Chociaż jeden zakup przez internet udany dzisiaj  🙄

Obawiałam się że rozmiar 37 będzie za mały jak włoże grube skarpetki i wkładki ale spokojnie jest miejsce. Cieplutkie. Wąskie w kostkach i łydkce, tylko ciut odstają przy górze.

I czubek zadarty.. ❓
niestety nie pamietam jaki mam rozmiar a mam je w domu i dopiero za jakies 2tyg po nie pojade... jak ja dorwe to napisze jakie maja dokl wymiary bo juz pare osob sie mnie o to pytalo
Dramka, Pięknie wyglądają!
Powiedz mi proszę jeszcze jedno: czy rozmiarówka obwodu łydki jest właściwa na stronie? Bo w moim rozmiarze brakuje mi 2 cm i nie wiem czy nie będą zbyt ciasne ...
dramka to sa polo loesdau czy elegance z hkm? bo one tak samo wygladaja.
myslisz, ze na niska osobe beda dobre, taka z 1,62? 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 listopada 2009 15:40
Moje HKM'y niestety na lepsze zdjęcia musicie poczekać do weekandu...
a czy ma ktoś ocieplane oficerki?? są ciepłe?
już sama nie wiem co kupić.. mogłabym jechać na targi do berlina i tam czegoś szukać, ale jak mam jechać taki kawałam i nic tam nie znajde to nie ma sensu

czy w polsce można kupić oficerki z futrem wewnątrz?

i jeszcze pytanie do tych wkładek podgrzewających, czy to naprawde działa?? do jakiej tepmeratury podgrzewają?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 listopada 2009 19:29
Dramka obłęd w ciapki!!!! 😜 Już wiem co zamówię 😎 Myślałam o Loesdau, ale po co przepłacać skoro te wyglądają swietnie!
Dziewczynki kochane po kolei.. 💃

Mia Moje (37) mają wew 34cm

minerwa HKM - Ja mam 164cm  🙂

Strucelka Są w AMIGO za 149zł
morwa   gdyby nie ten balonik...
04 listopada 2009 05:34
Jakby ktoś z Warszawy szukał wkładek elektrycznych Tchibo, to wczoraj po południu w Galerii Mokotów widziałam cały wieszak.
morwa Po ile te wkładki?

Korsik Działają. Potrafią nawet parzyć w stopy jak są na najwyższym poziomie grzania.
Korsik takie na przykład są, podobno b. ciepłe 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się