szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

Gdzie w Warszawie najlepiej podejść do szalonej odznaki Jeżdżę Konno? 😜 Tak by móc przyjechać, wypożyczyć konia i mieć z głowy?
Chyba w Poland Parku są dosyć często.
Infantil, haj fajv, właśnie jestem na tym samym etapie, tzn tę szaloną odnakę zdałam w weekend w aromerze i podejdę jeszcze do brązowej. W aromerze musisz wziąć udział w kursie przygotowującym dzień wcześniej jeśli nie jeździsz u nich, co nie jest takie najgorsze, bo masz możliwość poznać konia, na którym jedziesz.

Ogólnie uczucie bycia najstarszą osobą na egzaminie- bezcenne 😁
A ile cię kosztowała taka cała przyjemność z tym kursem przygotowującym? 😁
Dostałam polecenia właśnie Aromeru i rancza Zico. Chciałabym to JK zdać jak najszybciej, ale też chciałabym znaleźć najlepsze miejsce, żeby bezstresowo sobie to załatwić 🙂
Kurs 250, egzamin 250, wypożyczenie konia na egzamin 150 🙈 poziom stresu niski 😉
To mega drogo! W innych stajniach jak patrzyłam, to w 300 zł można się zamknąć z wypożyczeniem konia 🤔
kamcia665, 😳😳😳
Kurs, z tego co wiem, to 4 godziny z obiadem….

Polecam stajnię SGGW na egzamin JK. Nie trzeba brać udziału w kursie przed.
Hej, czy w okolicy ze screena jest jakaś stajnia gdzie można wyskoczyć w teren w weekend jednorazowo? Najlepiej z mega spokojnymi końmi bo dawno nie jeździłam. Super by było też gdyby było bardzo kameralnie.
Zrzut ekranu 2022-04-27 100923.jpg Zrzut ekranu 2022-04-27 100923.jpg
Xsylona   I co ja biedny żuczek mam począć?
04 maja 2022 15:36
magda stajnia Dorado, byłam ostatnio, bardzo sympatycznie 🙂
Hej hej :kwiatek: szukam stajni z hmm... ambitną rekreacją?, gdzie mój duży zadek nie będzie problemem. Najchętniej okolice Nadarzyna, Żabiej Woli - te rejony. Ewentualnie kogoś, kto prowadzi jazdy na swoim koniu... jestem zmotoryzowana, podjadę bez problemu. No i też żeby cena nie zwalała z nóg 😩
uszatkowa   Insta: kingaielif
10 czerwca 2022 11:06
Hej, rozglądam się za koniem na którego mogłabym powsiadać raz/dwa razy w tygodniu w okolicach Warszawy (najlepiej od strony Piaseczna). Może ktoś szuka pomocy przy swoim? To nie jest ogłoszenie bo nie oczekuję w zamian zapłaty. Po prostu brakuje mi niezobowiązującego popracowania z koniem z siodła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się