Zwiększająca się czcionka

Co naciskam na klawiaturze (o ile naciskam), że nagle czcionki robią się większe? Strasznie mnie to wkurza, bo mało mieści się na ekranie i nie wiem jak to wycofać. Mam Firefoksa3 i voltopiry.
Help!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2009 11:36
Naciskasz ctrl i +, żeby zmniejszyć naciśnij ctrl i -, żeby powrócić do stany normalnego, naciśnij ctrl i 0
Dzięki!  😍  🙇 W tej chwili sama do tego doszłam  😀  😁 A męczyło od dawna - tak to jest, jak menu widok się "schowa"  🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 lipca 2009 21:21
wszystko jest takie wielkieee 😲
a ctrl i - lub ctrl i 0 nie działają 🙁 HELP!
Co naciskam na klawiaturze (o ile naciskam), że nagle czcionki robią się większe? Strasznie mnie to wkurza, bo mało mieści się na ekranie i nie wiem jak to wycofać. Mam Firefoksa3 i voltopiry.
Help!

Spróbuj zainstalować dodatek PageZoom - będziesz miała "przyciski" +/- i "Przywróć domyślną wielkość strony" - powinno być OK, o ile jeszcze tego nie masz.
Dodatki są w "Narzędziach".
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 lipca 2009 20:43
HELP! Ja mam Explorera i Re-Voltę i nie da się tego czytać 😵 🙇
Ale czego nie da się czytać. Co się stało? Bo ten apel o pomoc trochę mało konkretny 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 sierpnia 2009 21:10
Abre, powiększyła mi się czcionka. Jak napisałam wyżej, ctrl i - lub 0 nie działają 🙁 A litery są takie wielkie że nie forum rozjeżdża mi się na wszystkie strony.
Gdzieś w ustawieniach przeglądarki możesz znaleźć funkcję powiększenie/pomniejszenie. Nie wiem którą wersję IE masz ale np. u mnie jest to tu:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 sierpnia 2009 13:02
mam inną, ale w podobny sposób znalazłam. Dziękować Abre :kwiatek:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się